Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwek9

Gdzie najlepiej robić zakupy?

Polecane posty

Gość gość
Ja najczęściej na portalu z ogłoszeniami - www.Comercia.pl - bardzo wygodna opcja i wiele rzeczy można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wszystko co się da kupuje na media expert :) to znany i pewny sklep no i wybór mają ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej przez Internet. Warto mieć też jakieś zaufane sklepy. Ja na przykład mogę polecić sklep: www.Sklep.Ferguson.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja całą elektronikę w ME zawsze, najlepsze ceny i najlepszy wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Internecie - ja nawet kupuje jedzenie przez Internet - polecam szczególnie sklep www.Sklep.Majerczyk.com.pl - mają bardzo dużo zdrowej żywności !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Mallorquina
Tu warto! Gwarantujemy miłą, rzetelną obsługę i produkty bardzo dobrej jakości. A od dzisiaj pościel 100% bawełniana -20%! https://lamallorquina.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w Internecie najlepiej. Np. ja na święta robiłam zakupy w sklepie www.WielkiBambosz.pl - polecam gdyż mają tam idealne rzeczy na małe i duże prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam gorąco ze sklepu http://samnet-sklep.pl/ 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CobrA

Przez internet najlepiej 🙂 szczególnie jeżeli chodzi o buty - polecam sprawdzony przeze mnie i wielu butik - www.Alfasan.pl , fachowa obsługa klienta i świetne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eccuador

Zgadzam się, że najlepiej robić je w internecie. Ostatnio kupiłam prezent dla mamy w sklepie www.BenWild.pl , dlatego że moja mama uwielbia torebki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieobliczalna

Ale to zależy co się chce kupić. Czy chce się kupic np ...enkę taka zwykłą czy np jakiejś znanej marki cos jak calvin klein. Jeśli to drugie to tutaj bardzo polecam sklep Nico. Mają swoją stronę nico.com.pl oraz dwa sklepy stacjonarne, jeden jest w Modlnicy w Krakowie a drugi w Swadzimiu k/Poznania. Ja kupuję w sieci bo do jednego i drugiego sklepu po prostu mam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona J23

Wszystko zależy co kupujemy, natomiast w kwestii żywności to śmiało mogę polecić Sklep.Majerczyk.com.pl  mają smaczne i świeże, swojskie wędliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_z1

Ja kupuje najczęśćiej przez Internet - szczególnie buty - bardzo polecam do tego BucikSklep.pl , ostatnio kupiłam tam buty z najnowszej kolekcji ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka00

Ja bardzo lubię kupować ubrania przez Internet. Mogę polecić sklep https://cosmosmoda.pl/15-odziez-damska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybredna i oszczędna

Ja nie lubię przepłacać i zawsze znajduję oferty w najniższych cenach,  ostatnio trafiłam na nieduży sklep z butami o super cenach, próbowałam z innymi , i mają najlepsze ceny. Dokonałam zakupu już dwukrotnie i wszystko było  w należytympożądku,  polecam totebuty.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filippppa

Według mnie najlepsze do zakupów są sklepy internetowe - ja na przykład ostatnio kupiłam świetne perfumy z sklepu Testerownia24h.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_1114

Według mnie najlepsze do zakupów są aukcje internetowe, allegro - ja na przykład ostatnio kupiłam świetne pieluchy dobrej jakości od COCCODRILLO1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajak

Aukcje  aukcjami też kupuję w necie ale odkąd niedaleko mnie otworzyli takie wielkie centrum outletowe Silesia Outlet w Gliwicach  tam wolę jechać, spoko ceny a sklepy najlepszych marek http://silesiaoutlet.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaS

to zależy o jakie zakupy chodzi. Normalnie robię przez internet.spozywcze idę normalnie do sklepu. Dzisiaj robiłam zakupy. Kupiłam rzeczy do spaghetti. Sok pomidorowy. Makaron arrighi, bazylię świeża tymianek etc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A robicie zakupy w Carrefourze? Jest fajna promocja bo do 24.09  wszystkie produkty marki własnej Carrefoura Jakość z Natury dostępne są taniej o 20% z aplikacją Carrefour. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też robię często w Carrefourze, asortyment jest bardzo duży, a do tego właśnie ich markę własna ma fajne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię właśnie zakupy w Carrefourze, często są promocje z aplikacją, a mogę też zaoszczędzić bo kupuję produkty ich marki własnej, które mają dobrą jakość ale ceny są niższe niż w innych sklepach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również kupuję w Carrefourze, porównywałam ceny, zdecydowanie płace tam mniej za podstawowe zakupy niż w osiedlowym sklepie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko spożywkę mają w dobrych cenach w carrefourze, zwłaszcza w tej promocji Ceny niskie jak dawniej, znajdziecie tam i zabawki, meble, rowery, ja ostatnio trampolinę kupiłam dzieciakom 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×