Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwek9

Gdzie najlepiej robić zakupy?

Polecane posty

Dnia 19.03.2021 o 21:11, Dorka123 napisał:

Nie tylko spożywkę mają w dobrych cenach w carrefourze, zwłaszcza w tej promocji Ceny niskie jak dawniej, znajdziecie tam i zabawki, meble, rowery, ja ostatnio trampolinę kupiłam dzieciakom 😉

Ja za to zestaw balkonowy - dwa krzesła i stolik. Poza tym posiadam ich aplikację i gazetki zawsze mam pod ręką a także dodatkowe rabaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio często robię zakupy w Carrefour. Teraz nawet mają ogrom promocji , można zobaczyć w sklepie albo w gazetce na ich stronie. Plus za Niskie ceny jak dawniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poświęcić czas jednego dnia w tygodniu i zrobić duże, zaplanowane zakupy. Warto przeglądać gazetki supermarketów (dostępne tez online) i szukać promocji, po czym robić listy zakupów na poszczególne sklepy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię wyszukiwać różne promocje, ale póki co najlepsze trafiają mi się w Carrefourze, ostatnio kupiłam tam nawet kilka fajnych rzeczy do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Noska92 napisał:

Lubię wyszukiwać różne promocje, ale póki co najlepsze trafiają mi się w Carrefourze, ostatnio kupiłam tam nawet kilka fajnych rzeczy do domu. 

ja tam jeszcze wrócę do tych krzeseł balkonowych i stolika to z aplikacją można je dostać o 20zł taniej niż bez - więc czasami warto sobie zainstalować takową aplikację - to tak jeśli chodzi o rzeczy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myślą że biedronka jest tania a ..., często okazuje się ze inne sklepy potrafią zaoferować dużo lepsze ceny. Ja radzę rozglądać się za promocjami i nie przywiązywać się do jednego sklepu. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. W Carrefour dziś byłam i całkiem fajne mają promocje. Mają te gazetki ceny niskie jak dawniej i można całkiem fajne rzeczy upolować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie musze sobie zainstalować ich aplikację bo bywam często w Carrefourze, a aplikacji ich nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o spożywkę to najbardziej lubię robić zakupy w Auchan. Różne rzeczy zamawiam na Allegro, a kosmetyki najczęściej na promocji w hebe. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2021 o 20:51, Noska92 napisał:

To w takim razie musze sobie zainstalować ich aplikację bo bywam często w Carrefourze, a aplikacji ich nie ma. 

Na pewno się opłaci bo tak jak patrzę dziś na gazetkę Carrefour ceny niskie jak dawniej i ofertę ze strony to mają z aplikacją - 50% na sporo rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Najlepiej duże sklepy = większy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, monikapp25 napisał:

Najlepiej duże sklepy = większy wybór 

Wybór jak najbardziej tak ale w niektórych sklepach można się nieźle naciąć na pseudo promocje. Chyba tylko z tych bliskich koło mnie sklepów to tylko w Carrefour się nie zdarzyło. Mają ceny niskie jak dawniej i nie przepłacam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz w Carrefourze to warto mieć ich aplikację, tam często są dodatkowe rabaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2021 o 20:59, pestka napisał:

Jak kupujesz w Carrefourze to warto mieć ich aplikację, tam często są dodatkowe rabaty. 

A co to jest za aplikacja? Nie słyszałam o niej wcześniej, a zakupy robię tam często. Na pewno warto przeglądać gazetki, bo super okazje można trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Mój Carrefour. Są z nią dodatkowe zniżki często, a w weekendy zakupy tańsze o 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, dzięki aplikacji można dorwać dodatkowe zniżki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 28.06.2021 o 09:15, Dorka123 napisał:

Aplikacja Mój Carrefour. Są z nią dodatkowe zniżki często, a w weekendy zakupy tańsze o 10%

Czy te zniżki widać w aplikacji jak wejdziesz czy to na konkretne produkty ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2021 o 21:21, Flanela napisał:

 

Czy te zniżki widać w aplikacji jak wejdziesz czy to na konkretne produkty ? 

Też jestem ciekawa i pytanie czy tylko na spożywcze artykuły są rabaty w aplikacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, zniżki widać na etykietach, w gazetkach, aplikacji, a te 10% w weekend jest na całe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2021 o 11:14, Dorka123 napisał:

Dziewczyny, zniżki widać na etykietach, w gazetkach, aplikacji, a te 10% w weekend jest na całe zakupy.

Na całe zakupy -10% to brzmi całkiem nieźle. Podoba mi się taka opcja. Jak będę teraz w Carrefour to pobiorę sobie tą aplikację. Ona normalnie jest  w sklepie play ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2021 o 21:21, Flanela napisał:

 

Czy te zniżki widać w aplikacji jak wejdziesz czy to na konkretne produkty ? 

Chyba na wszystko, zobacz na stronie. Dodatkowo w sierpniu ta promocja obowiązuje w dowolny dzień tygodnia, wystarczy aktywować kupon w aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam aplikację Carrefoura, jest sporo promocji, można dorwać produkty w fajnych cenach więc się opłaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też w Carrefour często robię zakupy. Teraz ma być sporo dodatkowych rabatów w październiku. Nie tylko niskie ceny w gazetce, ale też opcja zyskoteka i dodatkowe w aplikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam zakupy w AnKa Biżuteria, mają świetne ceny i piękną biżuterię, zawsze znajdę coś oryginalnego co ucieszy mnie i moich bliskich. Zjawiskowa biżuteria, świetnie wykonana, na pewno będę stałą klientką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robie raz w tygodniu większe zakupy w Carrefourze bo często tam mogę złapać jakieś super promocje. Uwielbiam tam robić zakupy, bo produkty wg mnie są dużo lepszej jakości niż w innych supermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2021 o 18:02, queen napisał:

Ja robie raz w tygodniu większe zakupy w Carrefourze bo często tam mogę złapać jakieś super promocje. Uwielbiam tam robić zakupy, bo produkty wg mnie są dużo lepszej jakości niż w innych supermarketach.

i na pewno masz aplikację, któa daje Ci dodatkowy rabat. Ja ostatnio nauczyłam się także przeglądać ich wyprzedaże. Nie dalej jak wczoraj kupiłam cebulki tulipanów za 6,99 za kg - dumna jestem jakbym co najmniej 4 w totka trafiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×