Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A SHOP

jak założyć sklep internetowy?

Polecane posty

Gość A SHOP

Witam!czy ma ktoś może jakiekolwiek pojęcie, jak założyć sklep internetowy i jak on funkcjonuje?ostatnio dużo nad tym mysle-bo niestety nie potrafie znależć pracy i troszke mnie to dołuje i chcę otworzyć własny biznes...bardzo proszę o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw to trzeba miec pomysl na sklep ;) pozniej kupujesz skrypt do obslugi sklepu, design, domene, hosting, podpisujesz umowy i kombinujesz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedźcie wszyscy
dziękuje za informacje!!!pomysł chyba mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykły naciągacz
nie dajcie sobie wmówić jego bajek... wielki biznes i pasywny dochod a ten siedzi na forum i ludzi oświeca... :) Brak logiki u naciągacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upek
Zapomniałeś napisać z tego co widziałam, że chyba raczej kłamać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upek
O to mi chodziło Oto dowód na to, że NAga Prawda inaczej Cashflow we Wrocku KŁAMAŁ kiedy twierdził, że nie używa gry Cashflow do celów zarobkowych. Tak na prawdę używa tej gry tylko po to aby kogoś wciągnąć w swoje biznesy. Prawda została zdemaskowana - Naga Prawda Zatem eurostar widzę, że za pomocą CashFlow pozyskujesz klientów dla swoich produktów w MLM? _________________ www.OFEdlaCiebie.pl - zapisz się na darmowy kurs mailowy nt. Funduszy Emerytalnych! eurostar Skąd: Wrocław W zasadzie tak. Z tym że historycznie sytuacja była odwrotna - najpierw zaczęliśmy grać, a dopiero potem ludzie zainteresowali się systemem MLM. Kiedy to zauważyłem, zacząłem używać gry celowo. Jak widać to zwykły kłamca. Tutaj pisze coś, a na innym forum całkowicie temu zaprzecza. Typowe oszustwo. Wszedzie mówi to co jest na danym forum wiarygodne tylko po to aby wciągnąć w swój Insray....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to już wiesz
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do trzeciego akapitu
zwrotki, jak kto woli, może być części;)))) " Więc, nie muszę cię wyzywać by pokazać że to ja jestem cacy " wydaje mi się, że miałeś bana na nick, właśnie przez swoje wulgarne odzywki, chamstwo i wyzywanie forumowiczów, czyż nie tak?? " Zawsze mówiłem, przyjedź do mnie do Wrocławia, spotkajmy się i wszystko ci pokażę " a skoro ty masz tak dużo czasu, to ty jedź i mu to wszysrko pokaż, jachty, złote sztaby, hummera itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko w temacie
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oflifli
Naga Prawdza to nędznik i nieudacznik nie potrafiący nic robić poza naciąganiem - to widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam masz rację żeby zabrać się za coś takiego musisz zdobyć trochę informacji. Ja korzystałam z tej strony http://osklepach.pl Znajdziesz tam wszystko związane z otworzeniem sklepu online, z jego prowadzeniem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć stronkę www. Pewnie nie zrobisz jej sama, więc mogę polecić ci www.kbsystems.pl :) Powodzenia w prowadzeniu własnego biznesu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×