Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BUCIK

Jakie rozmiary bucikow nosza wasze maluchy 0 - 12 miesiecy?

Polecane posty

Gość BUCIK

Niedlugo bede mamą .Chce kupowac juz niektore rzeczy ..ale co do butkow nie mam pojecia jaki rozmiar na jaki wiek . Prosze juz doswiadczone mamy podajcie jakie numery butkow nosza wasze dzieciaki .Czy bucik na zime musi byc numer wiekszy ? Pozdrawiam w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie malutkie dzieci jeszcze nie potrzebują butków. Ja kupiłam pierwsze, kiedy mój syn zaczynał chodzić. Miał wtedy 10 miesięcy i kupowałam zimowe butki, rozmiar 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUCIK
Dzieki ..ale przeciez wlasnie do roczku od pierwszych miesiecy jest tyle slicznych malusienkich butkow ..cos mozna na nozke zalozyc nawet dla ozdoby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj teraz, jedne dzieci mają wieksze stópki, inne mniejsze, poczekaj i kupisz jak bedą Ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ozdowy pewnie tak, ale wiele dzieci nie nawidzi butów i nie pozwala sobie ubrać. Zresztą z tego co wiem, najzdrowsze dla małych stóp jest chodzenie boso. Jeszcze się nakupujesz butów, choć faktycznie te większe nie sa już takie słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o buty to góra dwa komplety. Dziecku zdecydowanie wygodniej jest w skarpetkach. Polecam rozmiar 19. Buty muszą być elastyczne i bez ozdób. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×