Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TOreTOre

Czy Oriflame ma fajne perfumy?

Polecane posty

Gość brunetka_22
perfumami FM to sie zajmuje Hrabia :P .. ja biore od niego i są szybciutko , okm i zawsze z gratiskiem , jakies baby sie tyu pchaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka77
Hrabia nie ma wyłączności na dystrybucję FM-ów:) niestety:P Ja nie polecam swojego sklepu tylko oferuję współpracę, lub zostanie stałą klientką - czyli kupowanie dla siebie i znajomych ze zniżką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka77
Hrabia nie ma wyłączności na dystrybucję FM-ów:) niestety:P Ja nie polecam swojego sklepu tylko oferuję współpracę, lub zostanie stałą klientką - czyli kupowanie dla siebie i znajomych ze zniżką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka77
Hrabia nie ma wyłączności na dystrybucję FM-ów:) niestety:P Ja nie polecam swojego sklepu tylko oferuję współpracę, lub zostanie stałą klientką - czyli kupowanie dla siebie i znajomych ze zniżką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka77
Hrabia nie ma wyłączności na dystrybucję FM-ów:) niestety:P Ja nie polecam swojego sklepu tylko oferuję współpracę, lub zostanie stałą klientką - czyli kupowanie dla siebie i znajomych ze zniżką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie konsultantką Oriflame różni się tym od bycia konsultantką Avonu, że: - masz stały upust 23%, niezależnie od wielkości zamówienia, nawet przy zakupie 1 rzeczy (w Avonie upust zależy od wielkości zamówienia i wynosi 15-35%, większość konsultantek ma niewielkie zamówienia i ma tylko 15%), - jest mniej konsultantek Oriflame, więc nie słyszysz co chwilę, że sorry, ale już mam konsultantkę (siostrę, mamę, koleżankę z pracy, ze szkoły itp. itd., jak to bywa w Avonie), - w Ori są mniejsze braki, przynajmniej ja tak mam, a w Avonie dziewczyny nie dostawały połowy zamówień i paczki były strasznie opóźnione, do niektórych dotarły np. po Świętach! z kosmetykami na prezenty... - w Ori składasz zamówienie, kiedy chcesz, w Avonie są 2 terminy regularne na katalog (można też zamawiać na COK, ale nie ma go w każdym mieście, a dojazd kosztuje) - w Ori od razu przy składaniu zamówienia widzisz, czego brakuje w magazynie, więc możesz od razu zamówić w miejsce tych brakujących kosmetyków coś innego - przedzwonić do klientki i ją uprzedzić itp. (w Avonie dowiadujesz się tego po paru dniach, gdy masz już wystawioną fakturę) - kosmetyki Ori są mniej oklepane, jest do nich trudniejszy dostęp, np. ja musiałam sama się zapisać, żeby móc je sobie kupować ;) dzięki temu konsultantki Ori są poszukiwane, a nie traktowane jak domokrążcy - jak niektóre konsultantki Avonu, których wszędzie jest pełno, na bazarkach itp. jestem w obu firmach, więc mam porównanie, znam na bieżąco warunki współpracy, więc mogę szczerze porównać. Avon zraża mnie do siebie olewaniem konsultantek, oni potrafią nawet bezczelnie twierdzić, że braki w paczkach wynikają z winy konsultantek, bo zamawiamy za dużo! a w Ori złożyłam zamówienie przed Świętami i po niecałych 2 dniach dostałam paczkę, w której niczego nie brakowało. w Avonie - na paczkę czekałam z tydzień, codziennie dostawałam smsa, że dostawa będzie opóźniona o kolejny dzień, później musiałam latać po mieście i próbować dokupić braki, bo nie chciałam zostawić klientów na ostatnią chwilę bez prezentów na Święta, braków nawet w COKu nie było... szkoda gadać, ile ja się przez to nadenerwowałam. gdybyś chciała dowiedzieć się coś więcej o Ori, to pisz do mnie na maila (adres pod nickiem), wyjaśnię Ci wszystko, pomogę się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
ja nigdy nie mialam za duzego kontaktu z Avonem nawet nie dostalam propozycji wstapienia wiec dokladnie nie wiem co tam jest tez uwazam ze Ori jest lepsze;-) kosmetyki sa bardziej wyszukane a z zapisaniem sie i odbiorem paczek nie ma problemow;-) rowniez zapraszam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantkaORI_
Mhm sama jestem konsultantką Oriflame. Oczywiście, że z dostawami jest okey, że konsultantek jest mniej niż Avonu, ale...sama zaczęłam zamawiać kosmetyki z Avonu. czemu? bo są o wiele tańsze, więcej nowości, katalogi są bardzo fajne, kolorowe, więcej propozycji dla nastolatek... Niestety z tego co widzę to prawie każdy katalog oriflame wygląda bardzo podobnie, mało pachnących stron (co im szkodzi wziąć przykład z avonu w tej kwestii?) i w dodatku ceny dość wygórowane...Stąd mam mało klientek, większość narzeka właśnie na ceny :(. W odpowiedzi na pytanie zawarte w temacie..;) Z oriflame lubię zapach Divine, Normadic też fajny, Together - całkiem miły, kiedys miałam próbki Sun, Moon itp. ;) - Sun mi jakoś nie leży, ale Moon ok :). Ale bez żadnych wzlotów i upadków. Z kosmetyków Ori polecam bezbarwną odżywkę do rzęs i brwi :D - nadaje fajny połysk, fajnie błyszczą :D, a także ww Divine, jagodowy żel do mycia twarzy - ma cudny zapach :D. To chyba na tyle :( Pozdrawiam konsultantki ori i Avonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOreTOre
macie racje-konsultantek Avonu jest mnóstwo naprawde mnóstwo. W ogóle do samych ich kosmetyków sie jakoś zraziłam :/ i też przed świetami zamówiłam u kolezanki (bo sama juz od jakiegos 1,5 roku zrezygnowałam z bycia konsultantką) to nie dostałam paczki przed świetami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
TOreTOre jakbys miala ochote zapraszam do wspolpracy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem konsultantką Oriflame z okolic Łodzi :) cenię sobie tą firmę, a kosmetyki dostaję w przeciągu 2-3 dni od zamówienia i nie ma problemów z nieserdecznością. Mam miłą sponsorkę, spotykamy się często na szkoleniach, warsztatach i jest super ;) Co do perfum. Najbardziej Lubię Moon, Eclipse i Ice. ;) Moja mama upodobała sobie Enigmę i Amber Elixir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że perfumy z Oriflame może i ładnie pachną, ale bardzo krótko utrzymują się na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody za 5 zł sprzedawane

hahahhaha brak autentycnzych szczerych prawdziwych opinii, wiedzy! same reklamy i wciskanie konsultantek, które wszytsko polecaja i gupie naganiają za psi grosz żeby kupwoac. wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×