Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość panna radosna

Dyzy penis - dlaczego tak mało facetów ma takiego?

Polecane posty

Gość panna radosna

Niestety,wiekszosc chłopaków ma średniaki i maluchy.Jak sie trafi jakis 18 czy 19 cm to jest świeto. O wiekszych mozna tylko pomarzyc lub zobaczyc na filmie. Czy naprawde faceci z duzymi penisami to taka rzadkość?

Gość panna radosna
oczywiscie,ze duze istnieja.Ja sam niejednokrotnie miałam doczynienia z duzymi.Szkoda tylko,ze prawdopodobieństwo trfaienia na fajnego penisa jest takie małe

Gość panna radosna
Jak fajnie,ze nie jestem jedyna,która lubie duze penisy.Prawda ,ze daja niezła frajde? Jednak rozmiar ma zaczenie

zgadzam sie ze rozmiar ma znaczenie bo miałam do czynienia z mniejszymi i mimo przeroznych pozycji nigdy nie miałam takich orgazmów jak teraz :D i na pewno duży członek nie jest przeszkodą ani w normalnym ani w analnym seksie zarówno pochwa jak i odbytnica :) są bardzo rozciągliwe więc nie ma mowy o żadnym bólu :D

Gość panna radosna
teorie o tym,ze duzy penis sprawia ból kobiecie wymyslaja faceci,którzy sami maja kompleks małego członka

ewentualnie kobiety, ktore nigdy nie uprawiały seksu z mężczyzną o takich wymiarach i tez g*** wiedzą choć przyznam bez bicia że jak go pierwszy raz zobaczyłam to też sie troszkę bałam :D

Gość swps
widac, ze glownym atutem waszego zwiazku jest wielki penis :D i czego tu zazdroscic?

Gość dlugarurka
mój chłopak ma 19 cm dlugiego i 14 cm obowodu dziewczyny podawajcie długość i obwód swoich kochanków

nasz związek wcale sie na duzym kutasie nie opiera :P przeciez jak go poznalam to nie wiedzialam jakiego ma co nie ? :O a pozatym ja tylko na pytanie odpowiedzialam ze istnieją wieksze czlonki niz 14 cm :P

Ja miala przez lata faceta z gigantem--- na poczatku było pociesznie, ale po półgodzinnym rozrabianiu miałam go dośc na tydzień!! Przerzuciłam sie na takiego z kategorii \"mały ale wariat\" ---- i teraz dopiero jest zajefajnie!!!!! :):)

Gość xxxxxxxxxxxxx
Bardzo proszę o podawanie wymiarów penisów facetów. Czyli długość i obwód :) Z góry dziękuję :)

Gość hmm..........
mój były miał 18, a obecny ma 15 i jest mi z nim lepiej dziwne?

szczęście moje jest wielkie albowiem jego posiadacz jest wymarzonym kochankiem i wspaniałym człowiekiem więc obym mogła się z Nim zestarzeć

Gość dziewczynki...
..a jak Wy to mierzycie?Nie wyobrazam sobie,ze wyciagam miare przy facecie....???????????????????????????? Rozumiem,ze mierzycie we wzwodzie?;)

Gość Pierwszy raz
Jestem na takim pomerdanym forum %) Laski? A głębokość też sobie mierzycie???

Gość bajubaju
pierwszy raz, uciekaj póki możesz:o laski sie dopiero rozkręcaja:classic_cool: na razie pisza tylko o fiutkach ale to przez skromność:o zaraz sie dowiemy, ze ich faceci maja po 190cm wzrostu, kaloryfery na brzuchach, wyższe wykształcenie, świetną prace a przy tym wszystkim mase czasu dla nich:classic_cool:

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować