Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shakira22

Cały czas jestem spiąca i zmeczona??co robić?

Polecane posty

Gość shakira22

Pije po dwie kawy dziennie. Stawiaja mnie na nogi na jakis czas a pozniej znowu zmeczenie. Zaczełam ćwiczyc aerobik ale to mi chyba wcale nie zwieksza energii. Może chodzi o moje posiłki ale tez staram sie odzywiać zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyny mogą być różne
tarczyca, ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakira22
Tarczyca a czym to sie objawia. Ciąza odpada. Ja tak mam juz od lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyny mogą być różne
niedoczynność tarczycy: ciągłe zmęczenie,nadmierna senność,uczucie zimna, apatia, wzrost wagi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad to znam...
szkooooda ze nie płaca za spanie...byłabym bogata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakira22
Wszystko by mogło pasowac z tym że jestem szczupła i waga mi nie wzrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djd
shakira mam to samo,co ty i nie wiem,jak z tym walczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakira22
Myśle ze sposób na zmeczenie to aktywnosc. Staram sie cos robic caly czas ale czasem mi sie wydaje ze i tak sie oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie to chyba to jest niedoczynnosc tarczycy,mam identyczne objawy,chyba powinnam zrobić badania ,ale od kogo wziąc skierowanie?chyba od endokrynologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelandia
tez mam tak od lat i wiecie co ma to raczej zwiazek z tarczyca bo pamietam ze w podstawowce leczylam tarczyce ale potem to olalam a teraz jestem coraz bardziej szczupla i ospala zero energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez tak mam i czasem jestem strasznie oslabiona zdaje sie ze to anemia w moim przypadku tylko jakas dziwna sama nie wiem nigdy nie bylam z tym u lekarza jak mam taki atak to wiecej jem owocow warzyw spaceruje pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirim pirim
ja też tak miałam, zaczęłam brać najpierw bodymax - jeszcze gorzej się po nim czułam, teraz biorę tabletki żeń-szeniowe - jak narazie mi to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam ale przeszło praktycznie..Z natury mam bardzo niskie cisnienie, może ty też? Zastanów się czy to nie cukrzyca lub inna choroba. A potem proponuję wietrzyć pomieszczenia i jednak przyjrzeć się diecie, bo może coś właśnie w tym jedzeniu jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakira22
Ciśnienie to mam napewno bardzo niskie dlatego pije kawe. Ale czy cale zycie tak musi byc. Bodymax mnie strasznie przeczyszczał i wszystko inne co z żeńszeniem związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa podniesie Ci ciśnienie, ale nie na długo, ponieważ po krótkim jej działaniu spada ono jeszcze bardziej. Ja też czuję się często zmęczona, ale obarczam winą porę roku i już nie mogę doczekać się wiosny i ciepła i słońca. Mi pomaga czasami wypad na solarium. To prwada, że brakuje nam promieni słonecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejfrut
Zrób badanie krwi na cukier,zrób morfologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataa19699
mam to samo,zen szen pomogl,ale chwilowo,i tez nie wiem co z tym robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnim czasem brakowało mi motywacji do działania, w mojej głowie było pełno pomysłów na rzeczy które chciałbym zrobić, ale często to wszystko rozbijało się o moje lenistwo. Ciągle czułem, że brakuje mi na wszystko czasu, nie miałem ochoty brać się za naukę na studiach, choć w głębi byłem świadomy, że to czego się uczę naprawdę mnie interesuje. Szukając pomocy dla siebie zainteresowałem się ezoteryką. Koniec końców zdecydowałem się na oczyszczenie aury a pewnego człowieka, jego strona http://moc-energii.pl – przyniosło to pożądany skutek. Zaczęło mi się po prostu chcieć. Znow mam motywację do działania i przeświadczenie że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jak się pije za dużo kawy może tak się zdarzyć, że człowiek czuje się zmęczony. Też miałam taki czas, że ciągle byłam jakaś zmęczona i moim sposobem na poprawę stanu rzeczy były kąpiele solankowe, czuję się po nich świetnie, odprężona, zrelaksowana i dobrze się wysypiam nie jestem już tak zmęczona, mam więcej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne i dokładnie badania robią w Vitanea - www.vitanea.eu Oni się w metodzie Volla specjalizują, która jest jedną z dokładniejszych na świecie. Mnie tutaj zdiagnozowali, że noszę w sobie pasożyty o których istnieniu w ogóle nie miałem pojęcia. Udało im się je usunąć i czuję się o wiele lepiej – rzadziej choruję, wolniej się męczę, a wcześniej to zadyszkę na schodach na 1 piętro łapałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×