Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabina19

Ginekolog - KRAKÓW !!

Polecane posty

Gość sabina19

Witam ... nie jestem przekonana do swojego Gina .... Czy możecie mi polecić kogoś ?? Ginekolog z Krakowa na NFZ ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka_
Bardzo proszę, pisałam to już na innym temacie, ale może nie widziałas, ;).POLECAM WSZYSTKIM dr Płaszewskiego, przyjmuje w poradni dla kobiet na Batorego 3 (2 p., tam jest cały budynek przychodni).Doktor bardzo miły, fachowy, naprawde godny polecenia (a chodziłam do kilku kobiet ginekologów, i było dużo gorzej!).Krótkie terminy przy rejestracji (miłe panie). Życzę zdrowia i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszek 123456789
Ulica dluga to jest koło kleparza Nowego ale isc na badanie krwi nalpeiej ja jutro ide takie badanie 29 zł i bede mial pewnosc na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się staraliśmy z mężem o dziecko i teraz jak już udało się począć malucha jesteśmy pod opieką Tomasza Łabiaka. Termin porodu jest na początek przyszłego roku, także jeszcze trochę. Lekarza oceniam bardzo wysoko – skuteczność, wiedza, a przy tym potrafi prostym językiem mówić o skomplikowanych medycznych sprawach co się rzadko zdarza u ludzi z dr przed nazwiskiem :) Gabinet jest na Podkowińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić ginekologów z Rehaorthopedica. Prowadziłam tam dwie ciąże i obyło się bez żadnych powikłań, stresów ani nieprzewidzianych sytuacji. Polecam tę klinikę - jest komfortowa a personel bardzo uprzejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajawies30

Pani dr Ochrem z Rajtar Medica jest świetnym ginekologiem. Prowadziłam moją ciążę dzięki czemu i ja i mój maluszek w tym momencie jesteśmy zdrowi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka

A znacie tak w ogóle żel papilocare na infekcję wirusem hpv? Bo ja ostatnio trochę poczytałam o tym środku i jak się okazuej to naprawdę pomaga w walce z tą wstrętną zarazą. Czyli dla wielu kobiet będzie on prawdziwym wybawieniem tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×