Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smoczyca17

Jakie imie dać dziewczynce? A co powiecie na imie Maja albo Sonia?

Polecane posty

Gość a może Alicja
:) mi i mojemu mezowi tez :) wiec pozdrawiam i ciesze sie ze moglam pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżapetto
GUCIO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia odpada- kojarzy mi sie z imieniem zwierzecia.. maja , takie prostackie, a nie lepiej jakies bardziej oryginalne? pomysl, ze za nascie lat beda imiona inne modne, a nie takie staromodne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a może ...
a może Jagoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jet tyle innych imion
Się mi krew wzburzyla - Maja prostackie???? Wypraszam sobie - moja corka ma tak na imię bo tak miała na imię moja kochana prababcia, co w tym imieniu prostackiego ja się pytam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-maja-niestety
o tak asiu 1690!! niech smokowa da jakieś oryginalne imię- dżessika a może nawet sindi lub kelli, wstrętne i prostackie polskie imiona -raus!!!!!!!! buhahahahahaahahaahaaaah ps. a maja to piękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona chicago
mi tez sie podoba maja ale moj mezczyzna kreci nosem, julita tez fajne malo spotykane, ja mieszkam w usa i chyba nazwiemy corcie Lisa - co myslicie o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladne
imie to Karolinka ( mozna wolac np.Kaja ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwnona chicago ja tam myśle,że Lisa jest to fajne imie dla dziewczynki, ja bym swoją curke nie nazwała tak ;) wiadomo,mieszkam w Polsce;) a Karolinka ładne ale często spotykane...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olwka jets fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam córke Kornelie, podoba mi się też Amelka, Zuzia, Marta, Kinga, Kimberly( Kimi). A ja mam na imię Iza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakzobaczyszswoje
dziecko po porodzie to napewno bedziesz wiedziała cz to jest Maja czy Sonia. Moja córka ma na imię Antonina (Tosia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Joanna? ;) Można tak fajnie zdrabniać - Asiunia ;) Powaznie, to tez uważam, że imię Sonia jest ładne, ale duzo piesków tak nazywają :( Jak wybierałam imię dla mojej córeczki to w grę wchodziły: Martynka - the winer ;) Kamila - tak ma na imie moja pani gin. Jagoda albo Malina, bo słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Martyna ?? hmm ładnie ,moja siostrzenica ma tak na imie :) Śliczna z niej dziewczynka. Z tą Sonią to macie racje..Malina i Jagoda to rzeczywiście słodkie imionka ;) Kornelia i Zuzia,Asia,Tosia też ciekawe imiona :) heh jednak nie jest łatwo wybrać imie dla swojego dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIA TO
WEGLUG MNIE IMIE DLA PIESKA LUB KOTKA A NIE DLA DZIEWCZYNKI!!!MJA W PORZADKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja30
moja córcia będzie mieć na imię Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa Rules

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja to ostatnio strasznie
oklepane imie :) mateuszek tez- np moj bratanek tak sie nazywa :) ale mimo wszysto podoba mi sie to imie maja juz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... no tak Maja to w ostatnich latach oklepane imie..Ahhh no a Urszulka-Może za mało orginalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia-Rozalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ma to gdzies
ze jakies imie jest oklepane, skoro jest ladne to dalabym tak dziecku na imie nawet jakby mialo tak na imie pol kuli ziemskiej, lepiej juz dac jakies ladne a oklepane niz jakies takie beznadziejne co nie wiadomo nawet jak je przeczytac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy pisze ze imie Wiktoria i Oliwia sa oklepane, a w mojej miejscowosci a nie jest ona mala, nie ma ani jednej Wiktorii ani Oliwii takze jak widzicie nie wszedzie sa oklepane te imiona.Zreszta ja sie zgadzam z poprzedniczka bo jak mi sie jakies imie podoba to malo mnie to obchodzi ze pol okolicy dalo tak na imie dziecku, a wrecz przeciwnie cieszylabym sie, bo to znaczy ze jest naprzawde ladne skoro tak wiele ludzi daje tak dziecku na imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem Maja :) i choć jak byłam dzieckiem to dzieci się ze mnie śmiały , ze niewiadomo jakie to ja mam imię z bajki o pszczole. Ale teraz jak mam 23 latka strasznie lubie swoje imię i wszsytkim sie podoba, a zreszta pomysl jest strasznie duzo zdrobnien tego imienia np. majka , majeczka, majusia, majunia, majulka, majkusia (każde z tych zdrobnień usłyszałam już w życiu) Ja już mam wybrane imię dla mojej córci , ale nie powiem :P, bo jak powiem to będzie za niedługo oklepane, bo jest naprawde śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasneże Maja to ładne imię
Mój kot takie nosi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppp
Sonia jest takie.. wybacz, wsiowe.. ale maja jest cudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia i Maja oba są ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×