Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balsamujacasiedzieweczka

jakiego uzywasz balsamu do ciala??

Polecane posty

Gość balsamujacasiedzieweczka

ja czekoladowego z dax cosmetics i bardzo go sobie zachwalam- swietnie nawilza, pieknie pachnie, mozna go zastosowac jako kem i w dodatku za 200ml (a nie 150jak zwykle)zaplacilam 12zl i twierdze ze to bardzo dobra inwestycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dax cosmetix- czekoladowy i z zielonej oliwki johnson & johnson- Holiday skin Roccobarocco- Mouse (perfumowany) Dove- mleczko to tyle by było. wszystkie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
Dwóch na zmianę: jogurtowego musu do ciała Beauty Milky Bielendy i Body Cocoon Garniera. :)Obydwa nie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekol
Ja uwielbiam pomarańczowy balsam Garniera oraz balsamy Dove ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaaaa
balsam Avon (wanilia i mleczko sojowe) jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa
Lirene - nawilżający-brzoskwinia i wanilia- światny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSS Avon ten różowy nawilżający (boski zapach) Ziaja Sopot brązujący (od czasu do czasu) Papaja i coś tam Naturals Avon Oliwka Johnson\'s w żelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość til ja
wyjeżdżajac na święta wprost z pracy ze zgrozą uświadomiłam sobie że nie mam balsamu :) Najbliżej była apteka - a w niej balsam do ciała dla skóry wrażliwej Tilia Hypoalergic. niebieska tuba z białą nakrętką i białymi napisami. 8 zł. rewelacja, używam od swiąt i jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję ich za dużo,bardzo je lubię:)Ostatnio używam na zmianę Gosha i L\'oreala.Jestem zadowolona,ale najlepiej działają na mnie balsamy z serii Avonu Planet spa.Zwłaszcza ten z oliwą z oliwek i z masłem shea.Poza tym wypróbowałam już chyba z połowę dostepnych na rynku specyfików.Lubię też perfumowane kremy do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka w spreju johnsona :) krem dove :) balsam czeresnia i galka musztakolowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
kiedyś miałam suchą skóre i używałam mnóstwo balsamów i kremów i nic nie pomagało. przeczytałam że skóra jak jest ciągle smarowana to się "rozleniwia" i sama się nie nawilża i nie natłuszcza. rzuciałam w cholere i teraz od 2 lat nie smaruje sie niczym i mam 100 razy lepsza skóre. pisałi tam jeszcze że w skrajnych przypadkach- np bardzo przesuszona skóra po opalaniu mozna używać balsamu czy kremu, ale tak cały czas bez powodu to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lornetka
jeśli z twarzą postępujesz tak samo jak z całym ciałem to już wyobrażam sobie ciebie w wieku 30-tu lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
lornetka: coś w tym musi być bo faceci raczej niczym się nie smarują a w większości mają fajną cerę i ogólnie skórę - mój mąż ma cerę " cud malina" strasznie mu zazdroszczę! no ale faceci maja grubsza skórę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam tych rzeczy
balsam Czereśnia i Gałka Muszkatołowa - Avon Ziaja - Balsam Kakaowy Isana - Bodylotion a na użycie czekają krem do ciała Silk Oriflame i balsam wiśniowo-migdałowy (chyba) trochę tego jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze niegdy nie trafiłam na balsma, który by mnie w pełni satysfakcjonował. Dlatego ciągle eksperymentuję. Jednak najwazniejsza jest dla mnie lekka, łatwo rozprowadzająca się konsystencja. Nienawidzę cięzkich, tłustych basamów. Ach i zapach tez nie moze być zbyt kwiatowy. Moze mi cos polecicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiza333

Balsam ze śluzem ślimaka eveline jest bardzo dobry. Ładnie pachnie, nawilża jak trzeba i dość szybko się wchłania, co jest ważne, jak stosujecie balsamy bezpośrednio po kąpieli i chcecie szybko wyjść z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam odżywczy balsam LIRENE z olejkiem słonecznikowym - 13E08142-01-01. Od jakiegoś czasu jestem zadowolona. Jest aktualnie w sferis na promocji. Kosztuje ok 16 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×