Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadly_aniol

SKARŻYSKO-KAMIENNA

Polecane posty

Gość madziak*
pochodzę z tego miasta, ale nie mieszkam w nim od ..hmmm..ponad 7 lat...:-)) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak*
do stolicy oczywiście...a że do ska mam niedaleko to bywam tam w miarę regularnie :-))) nie mam pojęcia Upadły Aniele...moze jeszcze ktos sie odezwie ??? a ja u Ciebie ?? mieszkasz tam nadal ??? czy sie zajmujesz na codzien ??? a moze okaże sie,ze sie znamy ??? :-) wszka to nieduze miasto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ucze sie w szkole policealnej ( w 13-stce) narazie chciałabym znaleźć jakiś staż, ( bo skonczyłam liceum), a mieszkam niedalego dworca:) odzywać sie wszyscy którzy są ze Skarżyska!!!=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak*
ja chodziłam do Liceum Handlowego :-))) i mieszkałam na osiedlu Odrodzenie :-))) a tajemniczy agent-CIA ??? skrobnie parę literek o sobie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milicka
Ja tez jestem z tego pieknego miasta.Pracuje w Kielcach wiec musze dojezdzac codziennie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, czekamy:) ja skonczyłam staszica:) czyli III LO:) moze kiedyś, nie mówie teraz, ale jak bedzie nas wiecej zrobimy maly zlocik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak*
czyżby było nas tak mało ???? :-)))) nooo kochaniiii !!!! odezwijcie się :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywam się skończyłem mickiewicza, najbardziej mnie wyprowadzała z równowagi pani dobrowolska od chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrroszek
mieszkalam w okolicach kilka lat temu, teraz mieszkam na drugim koncu swiata i czasami sie zateskni za tymi stronami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak*
Agent -CIA -to faktycznie musiala Ci zajść za skóre skoro nawet teraz o niej wspominasz...a to Ci wredne babsko !! ;-) Grrroszek-a gdzie Cie poniosło jeśli można wiedzieć ??? to fakt-czasami tęskonota jest duza...a w moim przypadku nasila sie w sezonie wiosenno-letnim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej siedzę w skarlandzie, przynajmniej na razie nie mów, że też miałaś bliskie spotkania z panią d. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak*
nie !!! nie miałam, bo chodzilam do LH i tam za skórę zalazła mi Pani Rusek-wredniejszego i bardziej niesprawiedliwego nauczyciela to ja w życiu nie spotkałam ... skoro tam mieszkasz to....moze polecisz jakieś fajne miejsce, gdzie przy piwku tudzież innym płynie mozna miło spedzic czas ?? bo zwykle mam z tym problem-Europa nie jest w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż - będzie problem bo piwko żłopię w domu, po barach sie nie szlajam, bo mi szkoda 5 PLN-ów płacić za piwo. mieszkam blisko europy i powiem Ci, że tam to możesz posiedzieć, ale przy dragach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak*
no własnie...a dla mnie 5 pln to "atrakcyjna cena" zważywszy, że te warszawskie są kosmiczne...a Europa to chyba jedyna knajpa czynna po 22-ej, prawda??? i dlatego też moje wizyty w sku koncza sie na "posiadówkach" w domowym zaciszu...a czasami tak potrzebuję sie "wyszumieć" ..ehhh.. ;-) hmmm...mieszkałam zupelnie niedaleko, bo w okolicach Corridy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrroszek
Madziak- do Australii mnie ponioslo, czyli jak widzisz dalej juz nie moglo;) ale planuje przyjazd w rodzinne strony tak mniej wiecej za 4 miesiace, pieknie bedzie wiem, juz sie nie moge doczekac. Agent-CIA- pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak*
Grrroszek...wyobraz sobie, ze niedalej jak w maju mojego tatusia odwiedzil brat, który własnie mieszka w Australii..hmmm...pierwszy raz po ponad 30 latach...to byly naprawde piekne chwile...samych pozytywnych wrazeń życzę !!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o corridzie też od kumpla słyszałem, co tam się działo groszek ---> miałaś już bliskie spotkanie z pająkiem atraksem ?? bo z tego co pokazują w tv to nawet w kapciach mozna go spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak*
Agent CIA - w S-ku to chyba w ogole zle sie dzieje...tak mi sie wydaje jak tam bywam....zdecydownie pewniej i bezpieczniej czuje sie w Wawie... a tymczasem bede zmykac-dobrej nocy Wam życze ! buziak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że gdzie indziej nie jest lepiej. takajuz mentalność narodu. groszek odezwij się , I\'m very curious

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrroszek
Madziak- ja co 2 lata w Polsce bywam, chcialoby sie czesciej ale niestety proza zycia na to nie pozwala. Mojego tate z kolei wcale nie ciagnie, chyba juz z 10 lat nie byl. Agencie-CIA- a owszem mialam, robactwa tutaj nie brakuje, naprawde paskudne toto i masa ich sie kreci a ja sie brzydze bardzo jak nie mam wyjscia to utluke ale czesciej zwiewam:) A juz do spazmow wrecz doprowadzaja mnie czerwone, olbrzymie karaluchy ktore latem wszedzie sa doslownie. Nie dalej jak wczoraj moj slubny musial polowac na jednego i kurcze wszystko z szafek kuchennych musial wyrzucic na srodek zanim dziada dorwal. Sprzatalam potem do polnocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie dokładnie mieszkasz, tzn. which part of australia, (the more specific, the better)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrroszek
Perth- Western Australia, aby bylo dokladniej jakies 7 km od centrum:) Dlaczego jeszcze nie spisz? Tam u was juz pozno przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrroszek
Aha Madzik- gapa za mnie- Kolorowych snow zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, w pół do 2 już, chyba faktycznie trzeba by sie przespać pozdro ze śnieżnej części planety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrroszek
no faktycznie, wiec i dla Ciebie kolorowych! Tez zmykam bo roboty full Pozdro ze slonecznej planety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry . znam bardziej okolice Skarżyska- Kamiennej niż samo miasto. a okolica dla mnie super ciekawa. unosi sie duch historii i patriotyzmu. od zachodniej strony regionu szlak Hubala - Hucisko , Wólka Plebanska, Nieklan wlk. , Stąporków i Przysucha. od strony wschodniej Puszczy Świetokrzyskiej : tragiczna wieś Michniow , Wzdól rzadowy , no i WYKUS , na którym bywam co roku w druga sobote czerwca czyli najblizszy dzacie śmierci PONUREGO weekend. no i jeszcze Wąchock z nielicznym w Polsce zabytkiem najwyższej klasy Zerowej klasztor Cystersów. oczy wiscie wiem , ze to dla Was zadna nowość ale ja chwale sie tym , ze wiem o tym bardzo ciekawym rejonie chociaz tyle. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×