Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

catwoman

fenomenalne połączenie seksualności z niewinością , co to takiego?

Polecane posty

Gość Dwusiarczek węgla
To jest coś takiego co ma moja koleżanka z pracy, w której ukradkiem się podkochuję. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexapil
To jest właśnie to coś co zapewnia kobiecie powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYX XYX YXY YXY XYX XYX
Idź się napij, Myrevin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taka kobieta, ktora z jednej strony posiada sporo sex-appealu w sobie, a z drugiej wyglada bardzo niewinnie.....na codzien spokojna i niewinna, w lozku wulkan namietnosci....wiem cos o tym:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze chodzina przykład o delikatną , wrażliwą psychikę+dziewczęca urodę + dużą namiętność seskualną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie to mialam na mysliy Catwoman.....:) U doroslych kobiet to zadkosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam coś takiego w trochę hardcorowej;) wersji. Mam przyjaciółkę,znamy się od dziecka.Wygląda jak aniołek-krótkie włosy,nie farbowane,ubiera się baaardzo skromnie.Generalnie b.dobrze ułożona osoba,niesamowicie inteligentna,ma swietne stanowisko.Poza tym strasznie dobry człowiek,skromny,katoliczka w każdym calu.W stałym związku. No i jej drugie oblicze-ma obsesje na punkcie seksu.Sypia z każdym na kogo ma ochote,zdradza swojego faceta nagminnie,z kimkolwiek dosłownie.Robi to bardzo często.Sama nie potrafi tego wytłumaczyć,nawet przestała juz z tym walczyć.Dla mnie to jakieś niesamowite rozdwojenie jażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie takich kobiet :o oczywiscie nie wszystkich ktore takie sa ale wiekszosc kojarzy mi sie z falszywoscia , sprawiaja mi wrazanie takie ze cnotki nie wydymki co to za duzo tuszu na rzesy nie poloza ale cierpia na wscieklizne macicy. Goracy temperament sie ma caly czas a nie tylko na czas lozka . i sorki jesli kogos obrazilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi raczej o wersje: ze tylko przy jednym mezczyznie z którym jest jej seksualnosc jest ujawnia, nie musi miec doswiadczenia ale idzie za glosem natury wtedy i seks jest spontaniczny i naturalny i prawdziwy. Do seksu ma indywidualne podejscie i widzi w nim źródło rozkoszy i bliskości z kochaną osobą. Na codzien wwidza w niej cos w rodzaju gracji. A typ urody ma raczej romatyczny, tzn niezpozorinutka, malutka, szczuplutka. Nie dązy do tego zeby tłamsić swoją kobiecość bo ją lubi i z nią dobrze sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do _skrywajaca_czarny_nick nie chodzi o kogos z brakiem energii. Wrecz przeciwnie ma energie poza sypalnia tez, potrafi bawic sie i radowac z zycia,swojej pracy, ale potrafi tez smucic sie jak widzi zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie niewiasty wywoluja prawdziwie meskie instynkty - odrobine perwersji i mase opiekunczosci. bo erotyzm najwyzszej jazdy to piekna kobieta ubrana o szlachetnych antropometrach. to mie mowil majster na budowie przy betoniarce bo ja to sie na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni jescze raz proszę o wypwoiedź co dla Was oznacza połączenie seksulaności z niewinością i jak się wg Was przejawia u kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak: niewinna Niewiasta [ znana na wszystkich salach sadowych w Polsce z niewinnosci] szczuje i kusi spragnionych mezczyzn ale tak jakby nic w tym kierunku nie robila tak cus zatrzepota prawie niedostrzegalnie rzeskami a to jej siem spodniczka tak jakos wywinie jak starej babci modlitewnik w kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy o seksualność chodzi tu nie tylko jaks się z kocha, ale może o sposb poruszania, wygląd, zapach itd? A niewiność jako przejaw eteryczności, stosunku do miłości, krzywdy połączonej z swiadomoscia rzeczywistości w ktorej pozostaje sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitki maja cos takiego w sobie......perwersja polaczona z niewinnoscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wujek Dziabag dziekuje za definicje. Czy taka kobieta może miec kolegów czy zawsze bedą widzieć w niej mężczyzni obiekt adoracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lilia czyli może kobieta o naturalnej nieudawanej spontaniczności, naturalnej kokieteryjności i ciekawości świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym stylu.....sa to przewaznie kobiety, ktore tak naprawde nie zdaja sobie z tego sprawy, ze cos takiego z siebie emanuja... one maja to cos w sobie (juz w genach)....nie musza sie wogole wysilac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksualnosc = jak sie uklada w sypialni,jaka jest satysfakcja w trakcie wspólzycia, cechy osobowosci, sposób poruszania, zapach, kształty, ogolnie fizycznosc, sposb mowienia , spogladania, dotyk, odczucie przy obcowaniu itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest i juz, niezaleznie od ubrania, roznych momentów i tak to widac. Tylko jakim meżczyznom sie to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz pod hotel robotniczy to sie dowiesz ilu mezczyzn tak ma tam to dopiero marzyciele hutnicy , gornicy i budowlance zez szorstka murarska reka. i te zdjecia modelek na scianach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×