Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninao17

Mam brzydkiego chłopaka jak się z nim pojawić w rodzinie??

Polecane posty

Mam problem! Otórz jestem ładną dziewczyną,troche zbyt pewną siebie ale zaczełam się spotykać z chłopakiem brzydkim..jak z nim się pojawić w rodzinie/??Przed znajomymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 21e
a po co z nim jestes???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyna
no może to brzmi naprawdę głupio, ale mam ten sam problem. wiem, że mój chłopak nie spodoba się Mamie a ona ma baaardzo silną osobowość i na serio nieco sie obawiam ich spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjz
Chłopak ma podobać się Tobie , a nie Twoje rodzinie, znajmym itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myrevina
to ona niech sie lepiej rzuci. popierdolona idiotka.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 21e
Moi rodzice ni akceptowali mojego chlopaka teraz juz narzeczonego .Ojciec powiedzial ze mam z nim sie nie spotykac bo ma długie włosy itp, nie posłuchałam sie tato poznał go blizej stwierdzil ze to bardzo interesujac y czlowiek , ale oczywiscie nie bylo latwo milam kłótnie które trwały ok 4msc . Ale to nie wasi rodzice beda z nim byc tylko Wy, a jka dacie sie to tak zawsze bedzie .Ja postawilam na swoim i jestem szczesliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malyna powinniśmy sobie podać ręce:D W sumie mówi się,że wygląd to nie wszystko..ale cały czas się boimy że ktoś na wyśmieje,obrzuci błotem tylko za to,że jesteśmy z takim facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisz się odrzucenia i wyśmiania dlatego, że masz 17 lat i jesteś dzieciuch a nie dlatego, że masz brzydkiego chłopa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyna
tyle, że mnie opinia znajomych nie intersuje. ale jak pomyśle o Mamie to mnie ciary przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 21e
no tak jak sama go wyśmiejesz i pokarzesz ze Sie wstydzisz to inni tak samo postąpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam chłopaka który mis ie za cholere nie podobał..ale inni uważali ze jest przystojny..ale ja jakoś sie nie mogłam przekonać..zawsze mi sie kojarzył z Sidem z epoki lodowcowej..:D:D:D taki wypłosz..:D:D:D no i po 2 latach męczenia sie rzuciałm go dla faceta który teraz jest moim mężem i nie tylko mi sie zajebiście podoba ale i jest o wiele wspanialszym człowiekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malyna ja mam jeszcze na karku znajomych a co do rodziny to też się tego bardzo boje,moja rodzina bardzo zwraca uwage na wygląd.Ja sobie biore takiego brzydkiego faceta a mój tato był taki przystojny,że dziewczyny traciły dla niego głowe a ja taki numer im wytrzasnęłam..grr nie wiem jak załatwie tą całą sytuację... Do Pieprzniętej ja nie mam 17 lat:) mam 18.5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 21e
Naprawde on taki wstrętny .To jka mogłas sie zgodzic z nim być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maverick
ja to czytam to utwierdzam sie w przekonaniu ze jesteście zdrowo poyebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 21 e ja go nie wyśmiewam ale po części masz racje.:(.Wszystko zależy ode mnie ..jak im pokarze że jest dla mnie najcudownieszym facetem to może i inni zmienią o nim zdanie?co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maverick dla ciebie jest to zdrowo pojebane a dla mnie kłopot! Możesz sobie mówić co chcesz..ja tu przyszłam się poradzić a nie słuchać obelg itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninao17>> Tak strasznie wielka różnica 17 lat a 18,5 :P Ważne żeby ten facet był dobry dla Ciebie. Może rodzice byliby zadowoleni gdybyś miała przystojniaka narkomana, pijaka, złodzieja czy innego pojeba? Ważne żeby chłop był porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest zbyt ciekawą osobą...Ma brzydki nos..i twarz :( ona 21e nawet jak nie wierzysz mogłabym Ci go pokazać...już sama nie wiem co mam robić..iść za głosem serca czy nie?hhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 21e
Wiesz jak mo Możesz tak mówić,ze jest naj skoro sama się go wstydzisz. Widziałaś po świecie hodza rózne pary i nie każdy laska jest ładna a ma faceta jak z plaayboja i dowrotnie .Więc może wyjdź z domu popatrz na rożne pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprznięta no Marcin jest porządnym i dobrym chłopakiem.Wiem,że bym z nim była szczęśliwa.A może czas się sprzeciwić wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninao17..wiesz jak tobie sie podoba ten facet to zdanie innych nie powinno sie dla Ciebie liczyć..ale Ty sie tym martwisz czyli tak naprawdę nie jesteś pewna czy chcesz z nim być..kiedyś może Ci naprawde zaczac przeszkdzać jego wygląd..bo tak sie tylko mówi że liczy sie to co jest w środku a nie na zewnątrz..ale niestety prawda jest taka ze ludzi sie z reguły ocenia po tym jak wyglądają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 21e
Wiesz co to jest głópie sorry nie wyrabiam zalezy ci na nim to po co to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw go bo i tak od ciebie
odejdzie z jeszcze brzydszą od siebie, ale na pewno z mądrzejszą od ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_ja
zastanawiwm się dlaczego ty w ogóle z nim jesteś? jeżeli byś go kochała to nie wstydziła byś się z nim pokazywać... biedny chłopak, nawet nie wie na kogo trafił... wiesz co? żałosna jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×