Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zahir43

nadmierna potliwość

Polecane posty

Gość zahir43

pomóżcie ,pomimo używani antyperspirantów bardzo się pocę pod pachami zapach nie przypomina zapachu potu lecz pachnie danym kosmetykiem,ale po pachami mam mokro co jest krępujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownym środkiem na nadmierność potliwość jest ANTIDRAL. Kosztuje on 14 złotych w aptece i smarujesz nim paszki na noc po kompieli. Rano zmywasz. Więcej o nim możesz poczytać na forum nadmierne pocenie poszukaj w \"szukaniu\". To na prawdę działa powodzenia, nie zrażaj się swędzeniem pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidral rulez
Tak Tak Tak ANTIDRAL jes najlepszy, po kilku użycach juz sie ne poce a bywało strasznie. Pomoże na sete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pseudo
Antidral.....za duzo alkoholu jak na moje pachy--straszne rany mi wychodzą a pieeeeecze NIESAMOWICIE,więc NIE DLA KAŻDEGO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakkkk
ten preparat jest skuteczny ale ja juz go nie stosuje strasznie mi podraznil skore mam prawie rany .dowiedzialam sie z pewnych zrodel ze jest bardzo szkodliwy i mozna go stosowac bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzioreeeek
ja polecam etiaxil! co prawda sporo kosztuje (ok.40zl) ale mi bardzo pomogl! jest wersja zarowno dla skory normalnej jak i wrażliwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Dorn
Ograniczyć masurbację,wybrać się do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffana 18
antidral mozna stosowac w malych iloscia ch to nie piecze ja go stosuje i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
a czy etiaxil jest lagodniejszy od antidralu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
tzn czy po nim nie piecze skora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidral TO SHIT
polecam Etiaxil - jest delikatniejszy, nie podrażnił mnie ani razu, a po A. zawsze miałam podrażnienie.. koszt. ok 45zł, lae wystarcza mi na prawie rok - stosuje się 2 razy w tygodniu na noc i problem potliwosci znika. gorąco polecam Etiaxil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko antidral
ale nie po goleniu!! Czy wy naprawde nie umiecie rozumowac?? zawiera alkohol,wiec drazni!!1 Ja sie pocilam po lokcie.. i zastosowalam.. teraz wystarcza mi raz na miesiac!!!! potem sie gole i mam sucho.. troche pomyslunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×