Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia27

Okulary bezramkowe - czy warto je kupić?

Polecane posty

Gość annna23
mikserka mam pytanko a przy jakiej wadzie tyle zapłacias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotulkaaaa
mam pytanko, mam szkła -5 i -5,5. Ile będa kosztowac pocieniane szkła do okularów na żyłce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolqa
Ej mam pytanko ;> mam nieduza wade wzroki 0,5 1 i chce sobie kupic okulary bezramkowe .... z tymi bokami silikowanymi co mozna zginac bardzo prosze jakby ktos wiedzial ile taka rzec kosztuje ;> niech napisze mi na gg 11183080 plis prosi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze plasikowe
szkła okularowe oprawione na górze w ramkę a na dole z żyłką, mam je juz od dawna, ich kształt bardzo mi odpowiada, dzięki temu ze szkła są plastikowe a oprawki jest niewiele całość jest bardzo lekka, to bardzo ważne jeśli ktos nosi okulary praktycznie bez przerwy, te okulary spadły mi kiedys na trarde podoze i odbiły się jak piłka (!) nie tłucząc się, wyglądają bardzo delikatnie ale mimo wszystko nigdy nic mi sie z nimi nie stało mój brat ma okulary bez oprawek, to znaczy zauszniki montowane są bazpośrednio na plastkiowych szkłach okularowych, w ten sam sposób zamontowany jest też "nosek", uszkodzeniu uległy tylko raz, gdy wielki, pusty karton spadł mu z szafy na twarz, uderzając o kulary, wtedy jeden z zauszników sie zerwał, ale takie wypadki nie zdarzają sie przeciez codzinnie, przy zwykłym uzytkowaniu nie było zadnych problemów z takimi okularami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja mam okulary bez ramki,tylko zauszniki maja troszke szersze,nie takie cienkiutklie i naprwde fajne sa,a zawsze chcialam takie najmniej widoczne,jednak optyk przekonala mnie ze w tych jest naprawde super i nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wczesniej okulary zylkowe i bylam bardzo zadowolona:) to prawda,ze wygladaja na delikatne,ale nie niszcza sie nawet podczas przypadkowego upadku. niestety moja wada sie poglebila i musialam zmienic okularki. mam teraz normalne,tzn z cala oprawka:)ksztalat taki troszke nietypowy:) ale teraz zamierzam odwiedzic okuliste,bo znowu cos sie dzieje io kto wie czy nie bede musiala zmienic szkielek:( ale chyba tylko szkielka,nie bede zmieniac oprawek,bo to dodatkowy kosz, a jakos kasa nie chce sie mnie trzymac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola22
5 dni temu kupilam takie wlasnie okulary - jestem bardzo zadowolona. To moje pierwsze, wiec balam sie, ze beda rzucac sie w oczy i czy szybko sie przyzwyczaje. Nosze je caly czas, nie zmieniaja mi twarzy (a tego najbardziej sie obawialam :P) i juz 2 dnia nie czulam, ze je mam na nosie. ;) mam astygmatyzm (=szkla cylindryczne) w lewym oku, a w prawym mala wade: -1,25, nie bylo zadnym problemow. Zaplacilam 250 za same szkla, ale bylo warto. Kazdemu polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica 00
W jakiej cenie kształtować się będą szkła plastikowe pocieniane? wada -5,5 -3,75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppppupupu
upp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze warto mnie sie tki ebardzo podobaja i niedlugo na tkaie zmeianiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie osobiście się tego typu okulary nie podobają. Bez znaczenia czy grube czy cienkie szkła.Wole duże oprawki. z reszta takie sa teraz modne. ja zwykle kupuje okulary w http://kosinski.tarnobrzeg.pl/ - mają przepięknę markowe oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkła dwuogniskowe zamawiałam niedawno w optyku na Westerplatte i polecam. Mają szybką obsługę, na okulary nie czeka się długo, u mnie to była w zasadzie kwestia jednego dnia i okulary były gotowe do odbioru. Miła, sympatyczna obsługa. Pełna oferta w tym info o badaniach wzroku jakie robią jest na ich portalu – www.swiatokularow.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okulary bezramkowe mi się nie podobają. Polecam jednak takie z oprawkami. Mogą być bardzo duze, takie nawet teraz modne. w http://kosinski.tarnobrzeg.pl/ Wam sie uda na pewno cos wybrac ladnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe przepadam za tego typu okularami. osobiscie wole z oprawkami. W http://www.panhilary.lodz.pl/ mozna kupic markowe i wyoskiej jakosci okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie okularki kupiłam w tym salonie http://kosinski.tarnobrzeg.pl/. Bardzo miło mnie obsłużyli i dostałam super rabacik :) Taki salon to ja rozumiem. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gBarbara
Myślę, że stanowczo lepiej jest kupić okulary z ramkami ponieważ ładniej to wygląda, na pewno są mocniejsze i modnie to wygląda :-) Ja w zeszłym roku kupowałam okulary damskie OBRA 488 FA z salonu Fielmann z 3-letnią gwarancją. W salonie bardzo miła obsługa, posiadają modne oprawy okularowe w najkorzystniejszych cenach więc wyszłam zadowolona. Do wyboru są okulary damskie bądz męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie na https://www.nowe-okulary.pl/ Ostatnio zamawiałem dla siebie okulary wraz ze szkłami i wyszło mnie to o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie okulary zamawiałam w sprawdzonym salonie optycznym http://www.optyk-debica.pl/ . Mają szeroki wybór modnych oprawek, a poza tym można się tutaj zapisać na komputerowe badanie wzroku. Mój maż tez korzysta z usług tego zakładu optycznego, bo z racji wykonywanego zawodu musi co jakiś czas robić badania okresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór okularów ma firma Scorpion, na stronie e- www.glasses.pl można przejrzeć sporo modeli. Ja się zdecydowałem na ich przeciwsłoneczne i choć pogoda nie rozpieszcza to już parę razy założyłem choćby na wycieczkę rowerową i sprawdziły się super. Idealne zaciemnienie, wygodna zakładki, nic mnie nie obtarło podczas 3 godzinnej przejażdżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór okularów ma firma Scorpion, na stronie www.e-glasses.pl można przejrzeć sporo modeli. Ja się zdecydowałem na ich przeciwsłoneczne i choć pogoda nie rozpieszcza to już parę razy założyłem choćby na wycieczkę rowerową i sprawdziły się super. Idealne zaciemnienie, wygodna zakładki, nic mnie nie obtarło podczas 3 godzinnej przejażdżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja najnowsze oprawki mam kupowane w Oko Design i jeszcze na pewno u nich będę coś w przyszłości kupował. Mają ciekawą estetykę oprawek, z tego co mówili mi na miejscu to w Krakowie w innych salonach takich marek niekomercyjnych jak oni sprzedają to po prostu nie ma. Jakby ktoś chciał więcej coś na temat producentów poczytać, to są na stronie salonu www.oko-design.com wymienieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie niedawno kupiłam w salonie optycznym na Tarchominie w Warszawie. Myślałam, że zapłacę za nie worek pieniędzy a jednak w tym salonie mają bardzo dobrą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam okulary bezramkowe, nawet na początku, jak kupiłam, miałam frajdę, ale teraz znowu wróciłam do soczewek jednodniowych https://www.acuvue.pl/1-day-acuvue-moist-multifocal Dla mnie liczy się wygoda przede wszystkim, dużo pracuję, biegam, jeżdżę konno, prowadzę zbyt aktywny tryb życia, by uważać, żeby nie uszkodzić i nie porysować okularów. Nie wiem poza tym, czy jednak okulary nie dodają lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest Eurooptyka w Myślenicach w galerii, na stronie eurooptyka.pl można sobie do nich telefon sprawdzić i na badanie się ewentualnie ugadać jeśli ktoś chce szkła dobrać. Ja mam z nimi dobre doświadczenia, ceny przystępne, szybka realizacja zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre zdanie mam o obsłudze w salonie Oko Design -oko-design.com. Może ktoś tam też chodzi? Mili ludzie na miejscu, można o wszystko dopytać, nie było problemów żeby umówić się na badanie w wygodnym dla mnie terminie. Przy zakupie okularów cena badania była już wliczona, nie musiałam jeszcze osobno niczego dopłacać, tak jak to często gęsto w innych optykach wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre soczewki astygmatyczne dobrali mi w Eurooptyce, profesjonalny salon, można się dogadać, dopytać o konkretne rodzaje kontaktów, płyny i resztę. Na stronie http://eurooptyka.pl jest ich wizytówka z namiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×