Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wiszi

Seks po 20 latach małżeństwa

Polecane posty

Gość Wiszi

Niedługo stuknie mi 20-sta rocznica ślubu. To kawał życia we dwoje. Ciekawa jestem waszych wspomnień jak przez te lata zmieniał się w wszeych związkach seks. Czy czujecie jeszcze jakieś emocje w łóżku czy to już tylko rutyna ?

Gość U mnie .........
to już tylko rutyna. Zero przyjemności.

wiem ze nie powinnam mowic ...ale moze kilka slow z zycia moich rodzicow , ktorzy po slubie sa 25 lat . Seks w ich zyciu jest bardzo wazny - glownie w zyciu mojego taty ...ale mama tez na niego nioe narzeka ... kochaja sie czesto ...wiem to rozmow z mama ....w tym momencie jest ona za granica ...przez telefon zapewniaja siebie o wiernosci ..nie tylko seksualnej ...ale i emocjonalnej .... ich temperament nie wypalil sie ...pragna siebie tak samo jak na poczatku zwiazku .... moze to niestosowne wypowiadac sie o czyims wspolzyciu ...ale nie robimy z seksu tematu tabu w mojej rodzinie ...jestesmy w koncu doroslymi ludzmi ...

Gość mąz zimnej żony
seksu zero, chociaz powiem szczeze ze mnie zona pociaga bardzo,przecwiczylismy juz prawie wszystko,we tylko dwoje oczywiscie, ale ona nie chce , odmawia, mówi że juz czas emerytury seksualnej sie zaczał i juz,...ZERO,.... :(

Gość mąz zimnej żony
zapomniałem dodac 28 lat mineło

Gość do meza zimnej zony
Zastanow sie nad soba - moze nie dbasz naleznie o siebie, swoje cialo czy chociazby higiene... Roznie to bywa w pewnym wieku... Zwlaszcza u mezczyzn. Przestajecie dbac o siebie, myc sie... Moze ty taki nie jestes ale wiem z kilku doswiadczen,ze faceci niektorzy staja sie z wiekiem obrzydliwi:o Dlubanie w nosie, brak regularnych kapieli, obrzarstwo, puszczanie bakow:o Wymieniac dalej??

Gość mąz zimnej żony
wszystko wiem,tyle ze powiedz dlaczego łatwie mi w tej chwili umówic sie z obca kobieta ,...i to na seks niz zdobyc własna zone, MUSZĘ sie kompac codziennie chciał czy nie, nie pije nie pale,...nic na P aha jestem chory PSORIASIS - ale innym to nie przeszkadza,....

Gość psoriasis
to łuszczyca

Gość współczuje
🌼

Gość my 17 lat po
i jest super.

Gość Do męża zimnej żony
Jesli kiedyś było wam razem dobrze, to nie rozumiem dlaczego żona z tego zrezygnowała. Przecież to chyba normalne, że nie rezygnuje się z tego co dobre. Może tylko Tobie było dobrze, a żona tylko udawała, że jest ok. Teraz już się jej nie chce udawać i poprostu rezygnuje z seksu.

Gość po pewnym czasie
... staje się to jednak rutyną /sprawdzone!!!/ Zależy to jednak od ludzi, którzy to robią... a przede wszystkim...... jak to robią i NAJWAŻNIEJSZE! czy chcą to robić!?!?!? Hmmm

Gość mąz zimnej żony
w tej chwili jej potrzeby zmalały do 1 raz na miesiąc,..prowadze zapiski,...:) i jak TO robimy to dbam zeby jej było dobrze zeby jej sie zachciało , wkrótce...:) za dzien dwa... o takim typowym samczym wykorzystywaniu jej przeze mnie , nie ma mowy, . .ale za mała czestotliwosc i tyle....

🖐️ Do męża zimnej żony - współczuję, że Twoja żona nie ma ochoty na sex. Ja mam to samo z mężem. Jesteśmy 26 lat po ślubie, nasze zbliżenia są nadal cudowne, tylko tak rzadko:( Mąż mnie uszczęśliwia tylko raz w tygodniu😭 Po czterdziestce dopiero kobieta naprawdę smakuje sex, jest gorąca jak nigdy dotąd. Ktoś wyżej napisał, że to jest rutyna----- nieprawda!!!! Pozdr🌻

Gość do niczego
A co byscie powiedzialały, jak ja w ubiegłym roku bylam blisko z facetem z ktorym jestem 5 lat tylko 4 razy????! Nie chce, nie potrzebuje i hamuje swoje potrzeby. Twierdzi, ze wie ze dla mnie to duzo znaczy emocjonalnie, a ponieważ on nie jest pewien tego związku, nie bedzie tego robil, bo by to znaczyło, ze jest we mnie zaangazowanyi mnie potem byloby przykro. Dodam jeszcze, ze nie uklada nam sie emocjonalnie, nie potrafimy sie dogadać, ja chce malzenstwa i dziecka, a on boi sie stracić niezaleźność. Dodam, ze nie wchodzi w grę, zeby mnie zdradzał za plecami, to nie ten typ faceta, zapewniam. CZY TO NORMALNE? On niczego nie potrzebuje. Tak, ze zazdroszczę w/w ktora po 20 latach malzenstwa kocha sie raz na tydzien ze swoim mężem, to naprawde dosc czesto. I co Wy na to?

Gość jest i tak
mamy za sobą 22 lata i teraz jest dopiero wystrzałowo,dzieciaki duże,więcej wolności,częste wyjazdy i urozmaicony sex,to prawda,kobiety po 40 bomba,sama namiętność i jakie pomysły!

Gość proszę
o szczegóły,nie słyszałam o tym wcześniej

Gość mks
Ja jestem 9 lat po ślubie, ale sexu nie miałam już rok po ślubie i tak jest do dziś. Wypada około 6-10 razy w roku.1 raz na miesiąc lub dwa... Jestem atrakcyjna, wiem że podobam się facetom i w łóżku jestem niesamowita, ale mój mąż nie chce... Nie wiem dlaczego... Albo musi rano wstać, albo głowa go boli albo boi się że zajdę w ciążę albo po prostu nie bo nie i już. Nie ma rozmów, ucieka przed nimi. I co ja mam robić? Jestem przed 30-tką i mam już dość , bo moje potrzeby są bardzo duże

Gość mąż zimnej...
...a moja to już nawet nie chce raz w miesiącu..... ......chyba sobie poszukam innej........ Co mi radzicie?????

Gość bardzo ciekawy temat
bo ja zawsze bałam się w związku nudy i rutyny mam tak ze wszystko szybko mi sie nudzi i jakos nie moge sobie wyobrazić siebie w związku seksualnym przez 20 lat bo to co najbardziej lubie w seksie to ten pierwszy najsilniejszy etap uniesienia potem jest fajnie odkrywac równe rzeczy ale jak juz sie kogos zna na wylot to nie ma tego co własnie lubie;o jak z takim czyms sobie radzić:O?

Gość Mąż zimnej ....
Ja już jestem prawie 20 lat po ślubie .....sex nie jest nudny....zawsze mnie pociąga , chciałbym 2-3 razy w tygodniu.... mam ładną żonę, ale jej wystarcza raz na kwartał / 3-4 razy w roku/ Czy to normalne??????

Gość moze to kobiety tak mają
?:O

Gość Mąż zimnej ....
Z wypowiedzi niektórych kobiet wynika że już po kilku latach są znudzone......?????????? Dla mnie sex nigdy nie był nudny ....chociaż 20 lat tylko z ta samą osobą. Sex jest jedną z najbardziej przyjemnych chwil , jakie spotykają człowieka w życiu....jeśli to robisz z ukochaną osobą oczywiście. Czy kobiety odczuwają to inaczej??????????????

Gość phalaneopsis
rutyna i zero emocji :o

Gość Wiszi
To nie jest tak, że kobiety odczuwają mniejszą potrzebę seksu. Myslę, że to nie jest regułą, bo jak widać z niektórych wypowiedzi to właśnie kobiety potrzebują więcej seksu niż ich mężczyźni. To jest chyba bardziej skomplikowany temat. Ja z moim mężem piszę, że rutyna po prawie 20 latach. dwa lata temu poznałam mężczyznę z którym po kilku miesiącach znajomości wylądowałam w łóżku. To był cudowny odjazdowy seks. Tak mnie rozbudził, że byłam wulkanem seksu :) Co z tego, kiedy wracam do lóżka do męza, a tam leżę jak zimna kłoda, bo zero emocji.

Gość phalaneopsis
No wlasnie jak to jest ze obcy męzczyzna potrafi nas rozpalic a wlasny nie. Ze obcemu chce sie zabiegac o nasze wzgledy a mezowi nie, mysli ze skoro ma nas na papierze to starac sie nie musi ?

Gość Mąż zimnej ....
Wiszi - a czy kochasz męża jeszcze ....a może już nic nie zostało z uczucia, oprócz wspólnych dzieci ????????????

hmm mój mąż od początku mówił że nie widzi życia bez sexu, że ma ogromne potrzeby itd. Z początku tak było, potem coraz mniej i rzadziej. Teraz jestem w ciąży i mogłabym się kochać non stop - a on... raz na dwa tygodnie. I mówi, że to kwestia mojej koncentracji na dziecku. Na dziecku to ja się dopiero zacznę koncentrować, po porodzie. A teraz mogłabym się tylko kochać i kochać :)

Gość Wiszi
Może trudno w to uwierzyć, ale kocham męża. Gdyby było inaczej to kontynuowałabym romans z tamtym facetem. Niestety nie umiałam poradzić sobie z wyrzutami sumienia. Niestety seks z mężem jest poprostu bez emocji, bo on patrzy tylko na swoją przyjemność.

Gość Mąż zimnej ....
Komplementy powinny być z obu stron - jest równouprawnienie... Myslę że wielu facetom podobają sie inne kobiety, ale to nie powód aby je od razu zaliczać!!!!!!!!!!!!! W życiu liczą się inne wartości: wzajemny szacunek w małżeństwie, zaufanie, troska odzieci, danie dobrego przykładu, jak powinno być. Dzieci są naszą przyszłością, przedłużeniem naszego życia, spelnieniem naszych marzeń itd...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się