Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topik upadł

Jaką polecacie odżywczą maseczkę do twarzy?

Polecane posty

Gość topik upadł

ile kosztuje i czy pomaga? proszę dziewczyny piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo zadowolona z Minerałów Dax Cosmetiks, napisano \"maseczka reminalizująca, ekspresowe nawilżenie z dodatkiem biotyny\". Poza tym ostatnio kupiłam Sorai - niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carcassonne
A ja polecam wszystkie maseczki Dermiki w saszetkach,a zwlaszcza maseczke "Przed randka". Rewelacja. W ogole uwazam,ze DErmika to jedna z lepszych firm kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik upadł
a to się kupuje w jakiś saszetkach?a ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carcassonne
Nie wiem,czy pytanie bylo do mnie czy do poprzedniczki. Dermika jest w saszetkach i jedna saszetka kosztuje ok 5 zl. Starcza oczywiscie na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se biegam po forach
Domowa z jogurtu, oliwki, kielkow zbozowych (ale moga byc tez np platki owsiane, to jako piling) i miodu. Zanim zaschnie zmywamy. Jest OK choic mniej wygodna niz kupowane w saszetkach. A teraz wlasnie mam na twarzy Botoskin Bielendy, bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi dermika starcza
na 3 razy.naładam przed pójściem spac:)nak z pól godz przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam-
Dax Cosmetics w saszetce takiej żółtej pisze na niej:odżywcza maseczka dla cery suchej (ale nie tylko) ok. 2zł Garnier maseczka odżywcza na bazie miodu ok.5zł Z dermiki SATYSFAKCJA ok 5zł też w saszetce Mnie te saszetki wystarczają na 2-3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalne-maseczki-na-twarz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczekkkkcd
od siebie polecę maseczki na przykład firma Whamisa ma ich sporo swojej ofercie :) wszystkie wiemy, że po porodzie i nieprzespanych nocach nasza cera wygląda okropnie, sińce pod oczami, przebarwienia, nieodpowiednie nawilżenie... a maseczki rozprawią się z tym raz dwa :) od razu zauważysz, że skóra jest bardziej świetlista i wygląda na mniej zmęczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubie maski carbon detox z bielendy, sa tanie i do cery tłustej nadają sie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L biotica w płachcie super nawilża są drogie bo 15 zł jedna ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam maski z aktywnym węglem ale z ostatnio testowanych tez moge polecic maski metaliczne np silver detox dla Pań z cera tłustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syliaat
Ja lubię hialuronowy zabieg nawilżający z eveline, to maska w płachcie, wygodna opcja i szybkie efekty. Używam ich jak chcę dobrze wyglądać, a trochę mi się spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanutaKowalskaa

Jest taka maska w Rossmannie ze śluzem ślimaka od eveline, ona jest super, także mogę ją polecić. Odżywia skórę, wygładza, także warto próbować. Wiadomo, ze każda skóra jest inna, także co działa na jedną osobę, u drugiej może się nie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dartaa

Dobre maski https://e-naturalne.pl/pl/p/Maska-algowa-peel-off-w-zelu-z-witamina-C/1025, dorwałam przez koleżankę kosmetyczkę. Nie robi się twarz czerwona, można normalnie z domu wyjść po aplikacji, a jednak efekt oczyszczający ogromny. To jest jednak duża różnica z kosmetykami naturalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudzy299

Ja polecam REVUELE BLACK MASC więcej na jej temat znajdziecie tutaj: https://zakrecona-andzia.pl/revuele-black-masc/ 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×