Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość DO MARTA 1902
śliczne dzięki za informacje:) bardzo mi pomogłaś:) a nie wiesz gdzie najlepiej jechać??tzn gdzie są jacyś fajni producenci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Do < Dianna 340 > Nie musisz płacic cła sprowadzając odzież z Włoch.Musisz jedynie zrobić sobie nip europejski,składając papiery w US .Z tym nipem nie płacisz podatku we Włoszech,ale musisz pamiętać,że jak weźmiesz tam fakturę,to musisz ją później wykazać u nas.Bo jeśli tego nie zrobisz to czeka cię kara ;) .I jeszcze jedna rada : lepiej mieć z księgową lub biurem rachunkowym umowę,bo w razie wpadki będziecie obciązeni Wy !!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz8311
witam drogie panie jezli bylybyscie zainteresowane fajnymi ciuchami w hurcie to zapraszam moj meil lukasz8311@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...Tontina możesz napisać jak aktualnie sprzedajesz..Jesteś chyba jedyną osobą ze "starej" ekipy, która tu jeszcze zagląda.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1233456789
dziewczyny powiedzcie mi skąd czerpać towar do swojego sklepu odzieżowego?? macie namiary na jakieś konkretne hurtownie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. jakoś ciągnę ten "wózek" , ale nie jest łatwo :( Jedno wiem napewno ,że trzeba robić często dostawy towaru .Uzupełniać rozmiarówki z danego modelu,wrzucać ciągle coś nowego itd...Powiem,że kokosów nie mam ,ale jakoś da się wyżyć :) Ale pamiętaj,że ja nie mam takich kosztów jak wynajem sklepu,niewiem czy dałabym wtedy radę ;) Jedno wiem napewno ,że gdyby nie mój upór i dewiza,że dam radę ,już dawno by mnie tu nie było ;) Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki X
ja się ciągle waham, ale chyba się zdecyduje w końcu, ale nie wiem jak firmę nazwać, z czym wystartować, czy buty torebki, ciuchy damskie dziecięce, może biżuteria? a może wszystkiego po troszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tontina a ile
na czysto średnio wychodzisz??? Pewnie że się nie zarobi wielkiej kasy bo za duża konkurencja, ale jak dla mnie na poczatek wystarczyłby tysiąc złotych ... a nie wiem jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka1111
Witam. Czytając to forum "spotkałam się" kilka razy z tym, że ktoś sprzedaje odzież np. w weekendy na giełdzie. Jak to wygląda i gdzie są przykładowo takie giełdy ? Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Ciężko powiedzieć ile zarabiam na czysto , bo każdy miesiąc jest inny . Swoje zarobki widzę jedynie w ''zeszycie '' ,bo gotówkę się wrzuca w towar i w rachunki . Ale najgorszy miesiąc jaki miałam to 1500 na czysto , a średnio jest ok 2000 , 3000 tysięcy . No ale oczywiście trzeba policzyć koszty jak zus , księgowa itp... Ja się z tego utrzymuję , płacę ratę w banku ,opłacam mieszkanie ,itp... dlatego powtarzam ,że jako takiej gotówki nie widzę bo ona jest ciągle w obrocie .A co do tego z czym wystartować ??? Powiem tak ,że gdybym miała teraz zaczynać z tą wiedzą którą mam ,to bym zajęła się albo torebkami i walizkami ,albo męskimi koszulami i krawatami .Koszule zawsze na wesela i święta są potrzebne.Oczywiście trzeba mieć niską cenę i duży wybór różnych wzorów .Torebki w hurcie są droższe,ale i można ładną marżę narzucić,oczywiście na coś porządnego .Te dwie kategorie co podałam sa ok . noi w pracy lżejsze.Jedziesz po towar , odwiedzasz trzy czy cztery miejsca i wracasz z towarem .Ja jadąc wybierać odzież damską muszę się nieźle nagimnastykować ,żeby wybrać coś ładnego . Zawsze muszę łazić ok 5 godzin :( Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki za odp.
Ależ mnie właśnie ten tysiąc na opłaty itp. są potrzebne ;) Mam nadzieję że teraz zbliża się jesień, święto zmarłych i święta to będziesz miała ruch ;) Ja znalazłam póki co świetny lokal, cena ok. 1000-1500zł, więc boję się że ledwo wyjdę na opłaty :( Co do towaru to bym się zdecydowała na wszystko po trochu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydea
Witam Serdecznie chialabym dolaczyc.Tez przykladam sie do otworzenia Butiku z odzieza wieczorowa i serwisu krawieckiego w jednym miejscu.Po wszystkich moich wyliczeniach brakuje mi troche pieniazków -ale jakos sobie poradze. Czy poradzicie mi czy w Lodzi w Ptaku znajde producentów Polskich z sukniami wieczorowymi i np w jakich cenach maja sukienki. Podsylam linki do poczytania jak prowadzic sklep-duzo fajnych pomyslów i wiedzy. http://www.twoja-firma.pl/poradnik.html http://www.norco.pl/106-jak-prezentowac-produkty-w-sklepie-odziezowym http://www.twoja-firma.pl/wiadomosc/16791745,otwieramy-sklep-odziezowy.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marprusz
ja również otworzyłam sklep z bielizną i cały czas zastanawiam się nad efektywnością swojej strony chciałam mieć coś swojego byc Panem i władca samej siebie może coś doradzicie co zmienić www.tylkobielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, do Marprusza- stronka świetna.. możesz napisać kiedy zaczęłaś i jak Ci idzie sprzedaż ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_she
żono cwaniaka proszę o ofertę na agunia_she@interia.pl Z góry dziękuję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja w swoim miasteczku chce otworzyc sklep z odzieza uzywana ale tylko dzieciecia. jest tu bardzo duzo malych dzieci i duzo mlodych matek czesto pyta po lumpeksach o ciuszki dzieciece.mam juz lokal.szukam teraz dostawcy.gdybyscie mieli jakies sprawdzoen hurtownie, kontakty piszcie na emaila. mam pytanie, ile potzreba mniej wieceij kasy na rozkrecenie tego biznesu na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Tydea oczywiście w Ptaku znajdziesz dużo producentów sukni wieczorowych . Wybierz się na wycieczkę najlepiej w niedzielę . Rano odwiedź Ptaka , ok. południa możesz jechać 10 km dalej i zobaczyć bazar w Tuszynie . Tam też jest wiele stoisk z sukniami , być może nawet i tańszymi . Ja tym nie handluję , ale wiem , że ceny są bardzo różne . Myślę , że od 60 do 200 pl , zależy jaka kreacja . Ja kiedyś miałam skromne sukieneczki , które dziewczyny brały na wesela , za 38 pl do hurtu ;) życzę powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marprusz- stronka śliczna! Jeśli chcesz porady, to łatwiej byłoby szukać wg. rozmiaru, można by dodać taką opcję szukania. No i DUŻE ROZMIARY np. miseczka f :) tego szukają kobiety w sklepach internetowych, bo w zwykłych nie ma szans :( Poza tym sklep fantastyczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tontinia-serdeczne dzieki za odpowiedz,nie bardzo moge jechac tak tylko popatrzc,gdy pojade to odrazu musze kupic towar,bo otwieram sklepik za granica.Jeszcze raz piekne dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientujacie sie ile na poczatek powinnam kupc sztuk sukienek,sklep okolo 30 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MARPRUSZ-strona rewelacja ,moze przydatna by byla tabela rozmiarów na Twojej stronie.Iporady jak dobrac stanik-bo wiekszosc Pan w tym ja nie wie jaki rozmiar dobrac dla piersi.No i duze rozmiary .Sama mam problem dobrac rozmiar stanika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack 75
Witam, mam hurtownię odzieży na terenie Wałbrzycha. Czy jest ktoś zainteresowany bluzami, spodniami i t-shirtami NIKE? Rzeczy są nowe z metkami. daję możliwość doboru towaru własnoręcznie. Cena 39 zł/sz +Vat best-clothes@o2.pl Pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt to odwaga. Ja co prawda nie mam butiku, ale mam małą firmę cateringową. Jak ją zakładałam to też się bałam czy się uda i czy nie przepadną zainwestowane pieniądze, dokładnie tak samo jak ty. Jedna dobra rada którą mogę Ci dać to zainteresowanie się reklamą. Przekonałam się, że nie wystarczy robić coś dobrze bądź mieć dobre produkty jak nikt o tym nie wie. Sama zaczęłam od drobnej reklamy, np. ulotek a potem zaczęłam to rozszerzać. Internet daje tu bardzo duże pole do popisu. Wejdź sobie np. na Firmy.net oni dają kilka możliwości na zaistnienie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dziewczyny;)) przeczytalam wlasnie caly temacik hehe ale mi to czasu zajelo:)) Ja juz jestem w trakcie otwierania butiku odziezowego,lokal mam wyposazenie tez jeszcze troche rzeczy brak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka1975
czy dostane dofinansowanie z up na sklep z odzieza uzywana.czy na takie rzeczy nie daja?odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie wymienie sie informacjami o hurtowniach odziezy wegry wlochy, gg10687892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka1975
dzieki za info marta1902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep internetowy z odzieżą
Witam was, Poniewaz mam zamiar otworzyc sklep internetowy ( swoja stronka i allegro) z odzieżą damska- glownie bluzeczki sweterki torebki....chcialam was zapytac czy zaopatrujecie sie w hurtowniach czy ejzdzicie do Tuszynu???? Ja mam daleko do tuszynskiego targowiska bo mieszkam w krakowie ale zastanawiam sie czy jest szansa ze nawiaze tam wspolprace z jakims sprzedawca i on bedzie mi wysyłał towar??czy moze ejst to zbyt ryzykowane???? prosze o rady dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×