Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Do ann...
Jest opcja druku do US i ZUS, informuje Cię o nie zapłaconych rachunkach itp., wg. mnie bardzo fajny program, drukujesz bilanse, KPiR wg. mnie full opcja:) a do tego tanio 40 zł/m-c, tym bardziej, że chyba przez dwa czu trzy miesiące masz wersję gratis czyli za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jak zalegam...
...z płatnościa skladki do ZUSu to czy otrzymam od tej instytucji zaświadczenie o prowadzeniu działalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xluk
Cześć, ostatnio mówiono mi o idealnym miejscu dla usługodawców w Internecie. To internetowa porównywarka usług Favore.pl. Wejdź koniecznie na http://www.favore.pl/page/index.jsp?id=1&tccmp=6742&tcsrc=1452 i zarejestruj swoją firmę. Gwarantuję Ci, że liczba Twoich klientów wzrośnie. Wiesz ile ludzi szuka usług w Internecie? Favore.pl ma na dodatek świetne pozycjonowanie w Google. Np. sprawdziłem frazy: - filmowanie imprez - serwis sprzętu biurowego - wynajem sprzętu sportowego - sprzątanie domów - wylewki posadzek W wynikach wyszukiwania wymienionych słów kluczowych w Google oferty z Favore.pl znajdują się na pierwszej stronie! Spróbuj! Co Ci szkodzi? http://www.favore.pl/page/index.jsp?id=1&tccmp=6742&tcsrc=1452 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam tanich torebek
poszukuję internetowej hurtowni z tanimi torebkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam tanich torebek
dokładnie torebek młodzieżowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Kochani szukam sukienek PIU PIU,LA FABA i SAMSARA Czy oprócz Ptaka gdzieś je jeszcze dostanę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zaparaszam do obejrzenia jesiennej kolekcji: www.vogahurt.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chyba jak większośc trafiłam tu z pytaniem dotyczącym własnej firmy:) Właściwie chodzi mi o hurtownie z odzieżą damską, męską. Jestem na etapie rozpoznania rynku w własnym mieście.. Nie ukrywam, że fajnie jestem "zielona" w tych sprawach, ale czego nie robi się dla zapewnienie lepszego bytu dla własnych dzieci. Może znacie hurtownie z atrakcyjnymi cenami( jakieś linki, adresy..) Będę ogromnie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jeżeli ktoś chce wstawić swój asortyment do mojego sklepu internetowego to proszę wiadomość, ofertę na priw.Interesują mnie rzeczy klasyczne męskie jak i damskie.Suknie wieczorowe,koktajlowe. pozdrawiam atelieralabamadream@gmail.com 0796462670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jeżeli ktoś chce wstawić swój asortyment do mojego sklepu internetowego to proszę wiadomość, ofertę na priw.Interesują mnie rzeczy klasyczne męskie jak i damskie.Suknie wieczorowe,koktajlowe. pozdrawiam atelieralabamadream@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M ONA35
MOŻE KTOŚ MI PODPOWIE GDZIE ZNAJDĘ W PTAKU W ŁODZI FIRMY TAKIE JAK LADY ELITE I BERGE I PODPOWIE W JAKICH GRANICACH CENOWYCH SĄ UBRANIA JA W ZAMIAN MOGĘ DAĆ NAMIAR NA TAKIE FIRMY JAK ZARA BERESHKA STRADIVARIUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do Nadusia333 ) Jak szukasz atrakcyjnych sukienek mam w ofercie super modele ..więcej info na e-mail... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vestidoooo
Przyjmę w komis suknie ślubne,wieczorowe i wizytowe. Lublin. Również zapraszam do kupna - wyjątkowe sukienki w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvanessss
hej co zrobic jezeli ma sie pomysl na fajny bezkonkurencyjny towar i za malo kazy w budzecie na inwestycje, szukac partnerow wspolnikow zeby otworzyc biznes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz_maaa
a znasz przysłowie: "mówiły jaskółki że niedobre są spółki", absolutnie nie szukaj wspólników itp. Nie ma nic gorszego niż wspólnik w interesach. Jak masz fajny pomysł to zachowaj go dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
"hej co zrobic jezeli ma sie pomysl na fajny bezkonkurencyjny towar i za malo kazy w budzecie na inwestycje, szukac partnerow wspolnikow zeby otworzyc biznes??" ___________________________________________ wielu obecnych milionerów zaczynało kiedyś od spółek . może na początek poszukaj cichego inwestora , który uwierzy w twoje powodzenie i zainwestuje w twój biznes . nie musisz takiemu zdradzać szczegółów dotyczących np namiaru na producenta . może wystarczy mu gwarancja z twojej strony na jego udział i umowny % zysku. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokolorowesnymam
Coś rzadko tu bywasz ostatnio. Ale inni stali bywalce też poznikali. Czyżby biznesik butikowy zmarniał, czy kwitnie i brak czasu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvanessss
moze powinnam zaczac od sprzedazy na targach, jarmarkach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukuje do sklepu
Poszukuje do sklepu nowo otwartego w komis odzież damską i męską, najchętniej od producentów gg 34898885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga0831
Witam, mam w ofercie na tą chwilę w bardzo dobrej wyprzedażowej cenie bluzki damskie z długim rękawem w ilości 100 szt. Ponadto jeśli ktoś z Was nie jeździ do ptaka a jest zainteresowany ofertą konfekcji damskiej i młodzieżowej polskiego producenta ( oferta kompleksowa-czyli wszystko co potrzebne jest do zatowarowania sklepu lub butiku) to proszę o kontakt ze mną. Jestem przedstawicielem kilku firm lub agentem jak kto woli. Jeżdże z bardzo różnorodną ofertą po całej Polsce. Przyjmuje również zamówienia na konkretny asortyment. kontakt: atena2004@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak idzie handlowanie? Ja mam sklep otwarty jakies cztery miesiace I szczerze mowiac spodziewalam sie lepszych utargow,nie wiem czy jeszcze za wczesnie,czy co Jak dotychczas jedynie oplacam rachunki i pracownika A wy jak myslicie,ile trzeba mniej wiecej dla sklepu na rozkrecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModaMęska
Witam wszystkie forumowiczki i nielicznych forumowiczów:) Właśnie przebrnęłam przez całe 401 stron tego forum..oj trochę czasu mi to zajęło, ale myślę, że było warto. Dowiedziałam się wielu rzeczy, przeczytałam wiele ciekawych rad, których pewnie nie znalazłabym czytając jekis nudne książki na temat prowadzenia własnego butiku. Chciałabym przyłączyc się do dyskusji, ale mam takie pytanie - czy ktoś z Was prowadzi sklep z modą męską, bo czytając forum odniosłam wrażenie, że wszyscy sprzedajecie raczej damskie ciuszki. Ja też marzę o takim asortymencie, bo jak każda dziewczyna czułabym się w nim najlepiej, ale przeanalizowałam rynek w mojej miejscowości (kilkanaście tys. mieszkańców) i wydaje mi się, że właśnie moda męska to dobry pomysł. Butików z damską odzieżą jest tu na pęczki, moda męska w tych butikach rzadko się pojawia, a jeżeli już to tylko gdzieś w kąciku, zdecydowanie mało widoczna, zdominowana przez damskie ciuszki. Myślę o niewielkim metrażu (ok 30m), przynajmniej na początek i sprzedaży wyłącznie rzeczy dla facetów, od bielizny, poprzez codzienną odzież, po garnitury. Proszę o Wasze opinie i uwagi, co myślicie na ten temat, czy w niewielkiej miejscowości taki sklep ma rację bytu? Bo wiadomo, że to jednak kobiety znacznie częściej buszują po sklepach i kupują więcej ubrań. Pozdrawiam i życzę wysokich utargów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pztanie ile sie placi osob
ktora spryedaje towar? moze ktos zatrudnia w gwarku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankakoniaszwagier
Napisałam maila o te sowy. Mam nadzieje, ze dostane szybka odpowiedz.Byłabym też zainteresowana całą bizuteria ( tania ). zamawiam od jednej osoby, ale do tej pory udawalo mi sie na nich zarobic tylko 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowal ktos w gwarku w TG
?? jakie place dla pracownika?? praca od pn-pt 10-20 i sob-ndz 10-18 mam dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETA90
WITAM. JESTEM TU NOWA. TEZ MYZE O ZAŁOŻENIU BUTIKU . MOGŁYBYŚCIE PODAĆ LINK DO HURTOWNI Z KTÓRYCH BIERZECIE CIUSZKI MACIE MOZE LINK DO SKLEPÓW FIRMOWYCH TYPU ZARA BERSHKA H&M...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×