Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość k24krakow
JAGNA 841 - masz rewelacyjne informacje! Prosze napisz do mnie kpiatek22@o2.pl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do Allegro i podatków
Co do Allegro i podatków to niestety oprócz takich oszołomów jak tu był podany który jawnie pisze że nie wysyła paragonów vat to niestety jest masa innych którzy też nie dają paragonów nie są na tyle bezczelni żeby pisać o tym na stronie o mnie ale i tak nie wysyłają. Jestem niemal pewna że wszscy którzy nie mają napisane przy zwrotach ze koniecznie musi być dołączony paragon żeby przyjąć zwrot zakupionego towaru, poprostu nie wystawiają paragonów fiskalnych. Kwestia czasu i ta szara strefa wykończy prawie wszystkich uczciwie płacących podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluni@
Czyli nikt nie odpowie na moje pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc poszukuje hurtowni odzieży używanej i outletu gdzie moge uzyskac odroczoną płątnosc ponieważ wtopiłam 8tys w towar i nie moge sie wygrzebać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
ktoś kto jawnie pisze , że nie wystawia paragonów , może to robić zgodnie z prawem bo może być zwolniony z posiadania kasy fiskalnej . zwolnienie może dotyczyć gdy podatnik jest hurtownikiem , producentem , którego działalność polega na sprzedaży towarów firmom , które kupują towar do dalszej odsprzedaży . przy czym w takiej sytuacji taki hurtownik czy producent powinien dokumentować każdą sprzedaż fakturą VAT . to że ktoś w regulaminie pisze , że na życzenie wystawi fakturę jest "dziwne" . są i inne sytuacje gdy firma sprzedająca na allegro nie musi posiadać kasy fiskalnej . "Przepisy rozporządzenia ministra finansów z 26 lipca 2010 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz.U. nr 138, poz. 930) przewidują kilka kategorii czynności zwolnionych z obowiązku ewidencjonowania za pomocą kasy, jeżeli podatnik otrzymuje płatności w formie przelewów." swoją drogą w gospodarce dzieje się bardzo źle , zwłaszcza dla małych , młodych podmiotów gospodarczych . wielu ratuje swoją sytuację działając na pograniczu prawa lub bezprawnie . jedni w ten sposób przedłużają swoja agonię , inni dobrze prosperują . mało kto jest w stanie prowadzić biznes w dobrej kondycji działając pod każdym względem uczciwie i zgodnie z prawem . ludzie którzy za swoje niepowodzenie w handlu winią nieuczciwą konkurencję , powinni raczej mieć pretensję do rządu , że obarcza obywateli pokrętnym prawem i zbyt wygórowanymi zobowiązaniami podatkowymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolorowesnymam
Ale zauważ że on nigdzie nie podaje że sprzedaje tylko firmom. Sprzedajke wszystkim allegrowiczom jak leci, sama sporo sprzedaję na allegro i 99% jak nie więcej kupujących u mnie to osoby prywatne i podejżewam że u niego kształtuje się to podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
no ale to nie dowodzi , że ta firma ukrywa sprzedaż . sprzedając na allegro przelew może być dowodem na sprzedaż . jeżeli ta firma prawidłowo płaci podatki , a tylko unika wysyłania paragonu by strzec się przed nadmiernymi zwrotami , to dla US żaden problem. zastanawia mnie bardziej podejście do tej sprawy samego allegro . przymykanie oczu na takie regulaminy dowodzą , że gospodarka się sypie drastycznie i łamania prawa są szansą na przetrwanie większości . sama posiadam kasy fiskalne i moi pracownicy skrupulatnie rejestrują wszystkie sprzedaże . należne podatki mają negatywny wpływ na rozwój mojej firmy . wiele małych firm będących moją konkurencją są zwolnione z VAT i płacą ryczałt , o czym ja nie mogę pomarzyć . nie chodzi o to by walczyć żeby wszyscy mieli tak samo źle jak my , ale by wszyscy mieli lżej . pretensje trzeba kierować do twórców prawa , a nie do tych którzy nie potrafią zgodnie z nim funkcjonować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastepny kwiatek
Nastepny kwiatek na jego stronie o mnie: Kupując na naszych aukcjach klient udziela nam pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w jego imieniu z Pocztą Polską,celem przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Środki przekazane na ten cel nie stanowią naszego dochodu. Koszt dostawy to koszt przesyłki wg cennika Poczty Polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
"Eluni@ ela676@tlen.pl'; Witam forumowiczów. Mieszkam w małej miejscowości w woj. Świętokrzyskim. Niestety nie mogę znaleźć pracy dlatego planuję otworzyć maly sklepik z bielizną. Stąd pojawia się moje pytanie do Was. Gdzie mogę zaopatrzeć sie niedrogo hurtowo w bieliznę aby moje klientki mogły kupić biustonosz za 15 zł, a majtki 7 zł, ponieważ tu gdzie mieszkam nie ma zbyt zamożnych ludzi. Jednak nie zrezygnuję w pełni z polskiej bielizny i rowniez interesują mnie ceny hurtowe tego towaru gdzie za biustonosz w hurcie zapłacę góra 25 zł choć nie ukrywam, że najbardziej zalezy mi na cenach producentów. Z góry dziękuję." _________________________________________ Eluni...cóż ci radzić gdy czytam że powodem pójścia w biznes handlowy jest to że nie mogłaś znaleźć pracy etatowej . musisz wiedzieć że czasy są wyjątkowo ciężkie dla handlu odzieżą , bielizną itp . jeżeli starzy wyjadacze zaczynają narzekać , to ty żebyś zdołała utrzymać biznes powinnaś mieć sporo pieniędzy na start , dużo doświadczenia w handlu , dużo szczęścia itd . musisz usiąść z ołówkiem w ręku i przeliczyć co się da zanim podejmiesz ostateczną decyzję . biustonosz za 15 zł w detalu to tylko china , więc rozejrzyj się gdzie ci bliżej do Chińczyków . biustonoszy za 25 zł od wielu producentów polskich kupisz . nie będą to jakieś wyszukane modele , ale można w tej cenie kupić . jakbyś chciała dalej pogadać to zapraszam na forum gdzie będziesz mogła porozmawiać z innymi handlowcami . http://www.salonb2b.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOVA.COM.PL
Witam wszystkie forumowiczki. Jestem nowym producentem odzieży damskiej: od tunik z dzianin, sukienek, spódnic, żakietów, do płaszczy zimowych. Naszymi klientami są głównie hurtownicy zaopatrujący butiki w elegancką odzież dla pań młodych duchem, nadającą się do pracy w biurze i w terenie :) Posiadamy stanowiska na Nowym Głuchowie i na Ptaku. Na naszej stronie znajdziecie Państwo kilka zdjęć zimowej kolekcji:) Staramy się zapewnić wysoką jakość w dobrej cenie. (Strona w nicku).Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOVA.COM.PL
Odzież turecką o której mowa powyżej marki WAGOON, LASAGRADA itd znajdzie Pani na Ptaku w Hali G w boksie numer 52 i 59. To jest ta sama hala na której ja również mam stoisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TOVA.COM.PL
kurcze ta modelka jakaś taka sztywna jest, zupełnie bez życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tova
Fajne projekty, i jak idzie sprzedaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOVA.COM.PL
No niestety modelka bez życia, ale tylko na taką było mnie stać w tym momencie, kapitał wolę inwestować w nowe wzory:) Sprzedaż z tygodnia na tydzień idzie coraz lepiej. Co tydzień pojawiają się nowe wzory i klienci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUŻE ROZMIARY
odsprzedam odzież w dużych rozmiarach, bluzki,tuniki,bluzki elegackie,tuniki weselne,spodnie,spódnice zainteresowanym wyslę więcej inf na meila, proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe modele w fantastycznych kolorach ! Fotki już u nas na stronie. www.vogahurt.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże rozmiary
hbluzki,tuniki, bluzki eleganckie w atrakcyjnych cenach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Do Duze Rozmiary- Jakich producentow jest ta odzież? Poproszę o więcej info na bozenka997@gmail.com-moze jakies fotki? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debiutantka xyz
orientujecie się może czy PTAK będzie czynny 12 i 13 listopada? Zastanawiam się czy warto jechać w tych dniach. Z góry wielkie dzięki za odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhbu
wszyscy powinni miec rowne szanse! Bo to jest tak - zeby moc cos sprzedac i nie na internecie, musimy miec DG, jakis lokal, zainwestowac w wystroj, kupic towar,zatrudnic pracownika, oplacic zus, prad, wode, ksiegowa, paliwo, drukarke itd przydalaby sie kasa (bo ludzie patrza) - innymi slowy poczynic pewne kroki w celu zarabiania na handlu, a na allegro jest inny swiat - tam nawet dziecko moze zaczac zarabiac. Masz wiec sklep stacjonarny - znasz konkurencje - ona tez dziala na tych samych zasadach - wiec mamy podobne koszty i nasze szanse sa wyrownane. Ja robie obnizke ex collection do jakiegos pulapu konkurencja tez, ale progu rentownosci nikt z nas nie przekracza. ktoś ci zakazał handlu na allegro ? to co mówisz o nierównych szansach imbecylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhbu
Witam. A ja znów ponawiam swoje pytanie do was ze str. 408 czy ktoś zna namiary na producentów bielizny gdzie biustonoszy kosztują gora 25 zł, a także gdzie mogę kupić biustonosze te gorsze gatunkowo za jakieś 7 zł za sztukę? jesteś bardzo samodzielna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhbu
swoją drogą w gospodarce dzieje się bardzo źle , zwłaszcza dla małych , młodych podmiotów gospodarczych . wielu ratuje swoją sytuację działając na pograniczu prawa lub bezprawnie . jedni w ten sposób przedłużają swoja agonię , inni dobrze prosperują . mało kto jest w stanie prowadzić biznes w dobrej kondycji działając pod każdym względem uczciwie i zgodnie z prawem . prawie nikt nie jest wstanie prowadzić czysto biznesu gdyż w polsce dosłownie wszystko jest regulowane prawem. gdzie się biznesmen nie ruszy musi złożyć w chooj papierów do urzędu i czekać miesiącami na odpowiedź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhbu
No niestety modelka bez życia, ale tylko na taką było mnie stać w tym momencie, kapitał wolę inwestować w nowe wzory Sprzedaż z tygodnia na tydzień idzie coraz lepiej. Co tydzień pojawiają się nowe wzory i klienci może jeszcze zachęć ludzi żeby ci konkurencję zrobili ? :D ja nie rozumiem kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO OSZUKANEJ KOBIETO LECZ SIE
DO OSZUKANEJ KOBIETO LECZ SIE , mam potwierdzenie na zwrot tej kwoty na twoje konto , jeszcze jeden twój wpis a naprawdę zajmie się Tobą policja, wariatko. jak można dopominać się o coś co się dostało , jeszcze jeden Twój wpis i próba kontaktu na cudzy numer telefonu ,l który nielegalnie zdobyłaś, bo jest zastrzeżony i prywatny , a spotkamy się w sądzie za pomówienia i oszczerstwa, i próbę wyłudzenia, czegoś co dostałaś 4 miesiące temu , i na co mma wydruk z konta bankowego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemwamtyleze
mhbu "zostałam oszukana" a następnie 'my faceci".... Ludzie przestańcie na tym topiku sie zachowywać jak popierniczeni, bo tu ludzie towaru szukaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handel na giełdzie!!!!!!
Witam, mam takie pytanie. Sprzedaję odziez markową stacjonarnie i tak sobie pomyślałam, żeby na weekendy jeździć na giełdę (np. samochodową w Mysłowicach i na giełdę w Krakowie) i tam sprzedawać tylko obuwie damskie oraz męskie marki DIESEL. Kiedyś znajoma sprzedawała obuwie Lacoste na giełdzie w Krakowie tylko w soboty lub niedziele i całkiem dobrze jej to szło. Czy ktoś się orientuje ile kosztowałoby takie miejsce na giełdzie, gdzie to załatwić i czy warto w czasach dzisiejszych? Oczywiście, dla każdego klienta paragon, żeby nie było, że to podróby czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mhbu......
podaj swój adres mailowy przeslę Ci namiar na hurtownię, gdzie możesz kupić biustonosze włoskie w cenie 25 zł/szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powiemwamtyleze
Co prawda mnie to nie dotyczy ani nie jestem adwokatem mhbu, ale muszę stwierdzić że to właśnie ty zachowujesz popierniczona/y Przecież on zacytował wcześniejszego posta i dodał coś od siebie, ale żeby to zrozumieć to trzeba przeczytać wcześniejsze posty i ruszyć mózgownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...POWYŻSZY TEKST ZOSTAŁ URWANY, SZCZERZE MÓWIĄC CHCIAŁAM SIĘ POBAWIĆ W TAKI ŁAŃCUSZEK, KTÓRY TRZEBA ROZESŁAĆ DO 40 OSÓB LUB UMIESZCZAĆ NA TAKICH MIEJSCACH JAK TE, ALE TEGO TEKSTU NIE DA SIĘ CAŁEGO ZAMIEŚCIĆ...A WIĘC UZNAJMY, ŻE SPRAWA JEST NIEAKTUALNA. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
hahha dobre ,mam ponad 12 tys mc ale kupie sobie uzywana nokię :p i no niestety tekst nie rozwinął się i podał tylko 1 numer konta ,no co za szkoda że innych to ominie :p ciekawe czy ludzie rzeczywiśćie się nabierają i przelewają po 5 zł ,w sumie polacy są bardzo naiwni a 5 zł to nie dużo lecz od kilkunastu nabranych osób może uzbierać się niezła sumka pamietam jak górale wysyłali smsa z odpowiedzią na pytania z tvp 1 i tvp 2 np kto jest ojcem maciusia z klanu 1 rysiu ,2 grażynka czy bozenka a ile szczescia im to sprawiało ze wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×