Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość sklep z odzieżą
czesć zielona:) jak bardzo jestes zielona?Co udało Ci się narazie dowiedzieć?Gdzie planujesz sie zaopatrywać?Ja już nawet myślałam żeby wejśći do sklepu i troche powypytywać ale jakoś nie moge zebrać się na odwagę:))Cięzko dowiedzieć sięczegokolwiek.Ja już przeszukałam wszystko w intenrecie i naprawdę nadal mało co sie dowiedzialam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep z odzieżą
A jaki wogóle masz na ten cel kapitał?:)Nie boisz się?Bo ja coraz bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planująca
ja dopiero zaczynam myśleć o własnym interesie i też najbliższy mi jest właśnie sklep z odzieżą zastanawiam się czy nie założyć go na spółkę z koleżanką. co o tym myślicie? nie mam doświadczenia w tej kwestii w ogóle ( z resztą koleżanka też) i boję się, że sama nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rurkaa
Nie nastawiajcie sie na kokosy tak od razu...najlepiej jest ulozyc sobie biznes plan w trzech wersjach: realistyczny, pesymistyczny, optymistyczny. To pomaga przygotowac sie na trudnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planująca
tak sobie myślę, że przez 3-4 miesiące rozkręcania interesu to zarobków nie będzie żadnych, ale mam nadzieję, że potem obie wyjdziemy na swoje sklep będzie w dużym mieście i konkurencja duża ale chyba to i tak najpewniejszy interes. czy jak się zakłada działalność gospodarczą we 2 osoby to można też dostać te 12 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara
prowadzilam taki butik 4 lata i bylo coraz gorzej, zawsze zostaja jakies modele, rozmiary niechodliwe kolory i to jest moj zorobek ten na wieszkach z ktorym nie wiadomo co zrobic najczesciej rozpalalam ognisko i tak to uplynnialam.Zaopatrywalam sie u producentow i w Lodzi to jest w Rzgowie. Ale import z Chin wszystkie takie dzialania musi wykonczyc. I nie wazne ze masz lepszej jakosci wyroby marza moja wynosila najczesciej ok 30 % mniej juz nie moglam ale zawsze klientki jeszcze sie targuja.Lepiej pomysl o Komisie z artykulami dla dzieci prawie nie musisz inwestowac wlasnych srodkow a mlode matki same ci dostarcza towar a inne ten uzywany kupia bo dzieci ciagle rosna a ludzie biednieja. Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też zielona
baaardzo zielona jestem noszę się z tym zamiarem dopiero od tygodnia,boję się jak cholera kapitał? Będę lecieć w większości na pożyczkach,dość mam bylejakości i nic nie robienia.Na szczęście nie muszę brać kredytu-rodzina i znajomi mnie wspomogą. Powiem szczerze umieram ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep z odzieżą
witajcie dziewczyny:) Planująca wydaje mi się że to wszystko załezy jak duży chcesz otwierać sklep bo jeśli duży to spółka to dobry pomysł ale jeżeli mały to to chyba nie ma sensu. Rurka nikt się na kokosy odrazu nie nastawia bo wiadomo że pierwsze miesiące to pewnie trzeba dokładać ale potem to kto wie kto wie:))) Ara przecież jest sposób żeby pozbyć się zalegającej odzieży.Naprawdę marży miałaś tylko 30% to coś mało bo z tego co się orientuję to 50% to norma.A jakie miałaś ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka-maja
Witaj:) Ja ruszam 3-4.II:) Bewnie, że mam obawy ale jestem szczęśliwa i mam taki zapał i chęć to pracy, że o niczym innym nie myślę, jak tylko o tym, żeby JUŻ otworzyć:)1,2 jade po towar do hurtowni, pometkuję, poustalam ceny-jakoś sie zagospodaruje i jade z koksem...Jeszcze tylko US i Zus ale to formalności:)na poczatku bedzie kicha-wiem o tym ale jak zarobię na dzierżawę i prąd to i tak bedzie super-przecież ludzie musza się do mnie przekonać;) Całuski dla Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alle
"Sklep z odzieżą" jesli chcesz więcej informacji to możemy umówić się na jakimś gadulcu, tlenie albo GG . Mój adres nike9@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja mam jednakk pytanie ile trzeba kasy wyłozyc na pierwszy towar i nie moiwe tutaj o towarze super jakosci tzn bardzo drogim tylko takim na jaki jest popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alektry
piszczcie ludzie coś konkretnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Krakowa. Jezeli jest ktos zainteresowany oryginalnymi torebkami, zostawiam gg. Na maila moge wysylac zdjecia. 8558777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
a może któraś z was orientuje się jak to jest teraz z obowiązkiem posiadania kasy fiskalnej, bo podobno wyszło rozporządzenie że wszyscy mają obowiązek od stycznia mieć kasę, trochę byłoby to śmieszne w moim przypadku , ale jeśli trzeba.., proszę jak któraś wie niech napisze, może ja też dam tu parę rad ,ale jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristoff
Witam. Czy ktoś mógłby powiedzieć ile sztuk dziennie może się sprzedawać w takim sklepie odzieżowym? 1, 2, 5, 20, 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam w sklepie odzieżowym, ale nie w Polsce. Ile sztuk schodzi dziennie? To naprawdę zależy od wielu czynników. Miejsce, gdzie pracowałam, było w dzielnicy pełnej turystów, restauracji, ale i tam zdarzały się dni bez utargu, lub zaledwie kilka sztuk. W sklepie były rzeczy dobrej jakości. Ciuchy, buty, biżuteria, torebki i wszelkie inne dodatki. Właścicielka sklepu pozwalała sobie na duża marżę. Wiele rzeczy kupowała w Tajlandii, gdzie od czasu do czasu latała. Ona jest Azjatką i ma tam znajomości oraz zna producentów. Poza tym brała po kilka sztuk od znajomej miejscowej projektantki , wiadomo, były to rzeczy stanowczo droższe. Takie w przedziale cenowym 200-300 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że markowe ciuszki adidasa będą dobrze schodziły, bo dresiarzy u nas nie brakuje; a kiedy więcej osób się zorientuje, że to nie podróby, powinno ci iść gładko w interesie. Jeżeli to prawda. W Polsce nie mam doświadczenia w sprzedaży ubrań; piszę to co mi intuicja podpowiada. Gdybym nyła na twoim miejscu, nie przepuściłabym okazji żeby nie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristoff
No właśnie też tak myślę, że taki markowy produkt w bardzo dobrej cenie może schodzić jak świeże bagietki.Bo czy wy byscie sami nie przyszli do sklepu z odzieżą taką samą jakościowo jak w sklepie firmowym, gdy cena byłaby 2 razy niższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X20
i sadzicie,ze tak sobie mozna firmowe ciuchy sprzedawac w w byle butiku ??? a co na to firmowe sklepy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też zakładam sklepik z odzieżą
Witam wszystkich mam pytanie a właściwie pytania. Planuje otworzyć taki sklepik z odzieżą i zastanawiam się ile kasy potrzebuje na towar. lokal już mam tylko trzeba go odmalować. Chciałabym się dowiedziec gdzie się zaopatrywać i gdzie można nabyć rzeczy potrzebne na zrobienie takiego sklepu czyli wieszaki i stojaki. I czy wogóle to przynosi jakieś dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot to cała polska życzliwośc
tutaj nikt ci nie odpowie bo wlasnie takcy sa polacy!!wszystko pod siebie i dla siebie ale jak juz cos komus pomoc lub doradzic to ich ni ma!! ta co założyła ten topik to już dała sobie spokuj bo ciagle ktos sie wypowiada ale tak sie sklada ze ciagle nie na temat a jak na temat to nie powiedza nic konkret............. ot to polski naród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zakładam sklepik z odzieża
Bez sensu przecież wiadomo że nie robie im konkurencji bo nie otwieram sklepu koło nich więc czemu. Paranoja niech tacy ludzie nie wchodzą na takie formum i nie wypowiadają się. Bo tu są osoby ktróre oczekują na konkrety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot to cała polska życzliwośc
NIE LICZ NA TO. CZYTALAS TEN CAŁY TOPIK??? O JAKIMS KIOSKU SIE WIECEJ TUTAJ MOZNA DOWIEDZIEĆ NIŻ O BUTIKU Z ODZIEŻĄ ( SWOJA DROGA POZDRAWIAM PANIĄ KIOSKARKĘ , BO PRZYNAJMNIEJ ONA POTRAFI KONKRETNIE PISAĆ) TEZ SLEDZE TEN TOPIK ,ALE NA NIC NIE MOGE SIE KONKRETNEGO DOCZEKAĆ I WYDAJE MI SIĘ ,ŻE TY RÓWNIEŻ SIE NIE DOCZEKASZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zakładam sklepik z odzieża
Witam znalazłam to na innym formum może się komuś przydać !!!!! Chociaż tyle skoro nikt nie jest skory do pomocy i nie chce napisać konkretów Pozdrawiam > Może ktoś z grupowiczów był w podobnej sytuacji jak ja. Właśnie trace pracę > więc życie zmusza mnie do założenia swojego biznesu. Wiadomo jak z pracą jest > trzeba samemu dać sobie pracę. Interesuje mnie to ile w przybliżeniu muszę > wydać na sklep odzieżowy (młodzieżowa odziez) o pow 30m? pomyslmy: - lokal wynajecie to >=1000 zl netto zaleznosci od polozenia geograficznego - adaptacja obiektu (podloga, sufit, oswietlenie, sciany) 3 tys - 4 tys ( w zaleznosci czy sam robisz czy bierzesz kogos oraz od pomyslu) - kasa fiskalna 1 tys - telefon/fax 400 zl (sa promocje przylaczenie za 1 zl czy 50 zl ) - wieszako-regaly - jedna rura chromowana 2,8 m kosztuje 15 zl - musisz sobie obliczyc ile bys robil regalow aby powiesic ubrania - z 2 kabiny i 2 lustra - proponowalbym wykonanie takich kabin wlasnie z w/w rur a "sciany" zrobic z materialu np jansu - fajnie to wyglada - jakas wieza HIFI z 4 glosnikami na allegro za 400 zl wyrwiesz - muzyka wytwarza przyjemny klimat podczas zakupow - zalecam odnosnie zaopatrzenia w towar, wykaz swoje predyspozycje odnosnie negocjacji i wywalcz umowe wspolpracy na zasadach komisu - firma czy hurtownia lub dystrybutor daje Ci towar w kompis, wowczas nie placisz za niego w calosci tylko placisz jak sprzedaz a marze zostawiasz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zakładam sklepik z odzieża
Widze właśnie dlatego szukam tez gdzie indziej no i coś znalazłam może sie komus przyda Ja mniej wiecej taki sklepik chcę otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliki
od niedawna mam sklep z ciuchami,nie przejrzalam calego topiku,jak ktos ma jakies pytania to postaram sie odpowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta chcemy sprobować
Witam skoro masz już sklepik z odzieżą to mam pare pytań. Masz sklep w duzym mieście czy miasteczku, jakie fundusze sa potrzebne na pocztek,na mały sklep,gdzie się zaopatrywać i jakiego rodzaju masz ubrania. Zgóry dziekuje i będę wdzięczna za odpowiedż na poytania. A i czy to się wogóle opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliki
mam sklep w duzym miescie,na temat czynszu nic nie powiem ,bo lokal jest moj.... 34 m2,remont kosztowal ok 20 tys,ale to byla ruina:) wyposazenie-ekspozytory,manekiny,biurko,wieszaki itp. ok.7 tys. mam namiary na naprawde tanie elementy wyposazenie,tylko wszystko zalezy skad jestes:) ubranka mam bardzo fajne i modne,tzn.moda mlodziezowa i damska zgodnie z najnowszymi trendami i tanio,np. sweterki od 30 do 50 zl,spodnie od 44 do 67zl... w towar na taki metraz trzeba zainwestowac od14 do 20 tys minimum,to zalezy gdzie sie zaopatrujesz i w co:) jak za malo to pytaj dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta chcemy sprobować
Aha nasz l;okal będzie miał około 15 m2 naprawdę jest mały. Jestem z okolic warszawy my musimy mieć naprawdę tanie rzeczy bo ludzie będą woleli jechac na targ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta chcemy sprobować
I my równiez chcemy otworzyc sklep z odzieżą modą czyli tak jak ty gdzi się można zaopatrywac w takie ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×