Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żabunia

16 września 2006r czy jeszcze ktoś???

Polecane posty

Gość Żabunia

16 wrzesnia tego roku biorę ślub kto jeszcze ma taka samą datę jak ja???? Co już macie załatwione? Kiedy zaczynacie zapraszać gości? Na ile będzie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuje zamążpojscie 16.09.2006 !!! Ale nie wiem na ile sie to uda, bo dopiero w piątek musimy zgrać kościol z salą (poza tym moja mama konczy wtedy 50 lat), wiec fajnie by bylo ;))) Mam nadzieję, ze sie uda!!! Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silno
Cześć dziewczyny....Ja też biorę ślub 16.09.2006. My bierzemy tylko cywilny.Ale potem normalna uroczystość weselna. Urządzamy imprezę na 90 osób. Załatwioną mamy na dzień dzisiejszy tylko salę. Jesteśmy w trakcie załatwiania orkiestry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efchaaristo
elllo, ja też bede miala wesele 16 wrzesnia 2006. Zdecydowalismy sie 16 wrzesnia 2005 i wlasciwie prawie wszystko juz zalatwione. Sala,orkiestra,kamerzysta,fotograf,samochód,kosciół, brakuje tylko sukienki i kwiaciarni,ale na to mam jeszcze troszke czasu. Noi obrączek jeszcze nei mamy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jeszcze nic nie mamy załatwione. W pt jedziemy uzgodnic termin w kościele, a potem zarezerwować sale, zaraz potem orkiestrę, ale juz wiem dokladnie kogo. Wszystko to musze zrobic w 2 dni, bo nie mam w ogole czasu. Zaraz potem musze pobiegać za kiecką, butami... Zaproszenia juz wiem jakie bede miala, bo zdązylam je wybrac. Obrączki tez wiem - trzeba tylko je kupić :-)) A cala reszta w przyszlości.....sukcesywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebuska
Czesc dziewczyny :-) Ja też wychodzę za mąż 16 września tego roku, częściowo mamy już załatwione tzn, sala, orkiestra, kamerzysta i częściowo kościół. Nie mamy jeszcze niestety fotografa :-( A czy macie już swoje typy sukienek bo ja im więcej oglądam to tym bardziej nie umiem sie zdecydować :-( Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silno
Do Kasia__22: Piękna, bardzo mi się podoba. Szkoda, że ja takiej nie mogę ubrać. Biorę ślub cywilny i taka suknia chyba nie pasuje do USC?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia____22
Ale nie oznacza to, że nie możesz sie pieknie ubrać. Moja koleżanka też brała tylko slub cywilny bo to było jej drugie małżeństwo i wyglądała naprawdę przepięknie. Zaraz podeślę zdjęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :-)) Orkiestra juz jest, sala , termin w kościele, samochod ktorym pojedziemy do ślubu, teraz jeszcze trzeba zalatwić kamerzyste, zdjecia :-)) Jakoś to bedzie - :-)) Pozdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja mam 09.09.06r. ale wstąpiłam tutaj, bo bede miala zaledwie tydzień wcześniej i chciałam sie także podzielic wrazeniami:-) My mamy dopiero sale, kościól, orkiestrę i fotografa. Suknie wiem m.w. jaką chcę, co sadzicie o tej: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=7&gr=2&poz=97 lub tej http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=2&poz=331 Bedw wdzieczna za opinie :-D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Kathi7 Ładne tu suknie :-)) Ale ta druga chyba fajniejsza, ale wybór należy do Ciebie :-)) Mam nadzieję, ze dzisiaj uda mi się zalatwić kamerzyste i zdjęcia :-)) Mam zamiar poki co kupić buty do ślubu - takie szpileczki - obcas 5-6 cm - jak bede latać za kiecką, to bede juz z nimi mierzyć. Mam tylko nadzieję, ze bedzie ładna pogoda 16 :-)) PS. moja propozycja sukienki http://www.lisaferrera.pl/product_info.php?products_id=48&osCsid=4cb755851a1094f112379baa8216db60 co o niej myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj holly! Dzieki za opinie, też uważam że druga ładniejsza niby podobne..ale różne:-) Życzę powodzenia w załatwianiu. Ja jeszcze nie biegam za kieckami, bo w taka pogode niebardzo mi sie chce i mysle, ze zdąze do września. Ta suknia jest piękna...Oglądałam juz ja sobie-oczywiscie na necie. Dla mnie odpada, bo nie mam az tak duzego biusciku :-/ A co do bucików i sukni, to trzeba chyba najpierw suknie wybrac a potem dopasowac buciki i przymierzyc je razem, by nie byla suknie za krotka lub za dluga. Jak jest u Was z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silno
Cześć dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam... Skoro mówimy o sukienkach i butach...Ja standardowo ubiorę obcas ok.3cm.Marzyłyby mi się buciki na wyższym obcasie, ale niestety byłabym wyższa od mojego faceta!!! Nieważne...Wydaje mi się, że kupując kieckę trzeba mniej więcej wiedzieć jakie będziemy mieć obuwie, bo potem może być wielkie rozczarowanie, ale jednak sukienka ważniejsza- to ona na pierwszym planie... Na ile osób organizujecie wesele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja organizuje na 70 osób... +/-, no ale raczej 70 musze miec, bo mam tylko 1-dniowe, a facet od sali mi powiedział, ze tyle musi byc bo nie bedzie mu sie opłacało. Mam pytanko do Was dziewczyny...może trochę dziwne, ale cóż... Kiedys sobie tak myslalam i wymysliłam...Jak sobie poradzicie z tym \"problemem\" dot. \"rzeczy osobistych\", tzn. puderniczki, pomadki..itp. Bo przeciez panna młoda nie ma przy sobie torebki czy tez innego, dacie komus na przechowanie, np. świadkowej? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Kathi7 - dzieki :-)) Mi sie ta sukienka bardzo podoba, ze względfu na górę - a przy okazji bede miala wyeksponowany biust, a co tam ! :-)) Jeśli chodzi o ten model, to wiem ze przy zamówieniu tej sukni bede miala go dostosowanego do mojego wzrostu. Buty chce kupić teraz bo to sukienka ma być na pierwszym planie i z doświadczenia wiem, ze lepiej kreację przymierzac w butach (poza tym troche sie rozjedą przy tych przymiarkach :-)) Wlaśnie przed momentem udalo mi sie zalatwić zdjęcia na 20h (slub mamy o 16h - wiec myśle ze w sam raz, bedziemy jeszcze wygladac jak ludzie :-)) My zapraszamy ok 90 osob, ale i takm wiem, ze ok 20 nie przyjdzie (bo mieszkają zbyt daleko, ciąza, male dzieci itp.) Bedzie ok 70 osob :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly:-) Bedziesz wygladać bosko, suknia jest naprawdę piekna! Juz widze mine Twojego \"pana młodego\" na widok biuściuku :-D Super! Faktycznie, jak juz wiesz, ze to ta suknia itp. to masz racje z tymi bucikami. Ja decyduje sie na mniej odważną :-) i na pewno, którąś z tych j.w. z La Sposy lub Pronovias, tylko tyle ze jestem z Cz-wy i tutaj lipa z tymi sukniami czyli ich brak. Będę musiała jechac do innego miasta..;-( Też mam slub o 16:00:-) ale fotograf to nasz znajomy i \"uprawia\" to jako hobby a nie profesjonalnie. Mimo to, robi świetne zdjęcia! Oprócz fotek od wyjścia z domu, slub, wesele mamy zamiar wyskoczyć po weselnym obiadku, gdzies w plener na malą sesje :-) Ech...nie mogę się juz doczekać tej imprezki! ;-D Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Krakowa i tu nie ma salonu Lissy Ferry :( Musze jechać do salonu do Bytomia i tam tez nie mają poki co tej kiecki - muszą ją sprowadzić. Mojej mamie i siostrze tez sie ten model podoba :)) Sporo kosztuje dlatego odkladam juz poki co na nią kasę. Wczesniej pisalas co zrobić z podręcznymi duperelkami (typu szminka, chusteczki) - ja dam to świadkowej, jest nią moja siostra, wiec wiem ze mogę na nią liczyc :)) Czy myślisz o jakims bolerku?? Bedzie wrzesien pogoda moze by rozna :)) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi....:-) Lisa Ferrera jest u nas w Częstochowie, tutaj jak byś miała ochote masz tel i adres: Cz-wa, ul. Nowowiejskiego 24, tel 034/ 324 10 89 i mail: czestochowa@lisaferrera.pl Ja chyba wybiorę sie do Ciebie do Kraka lub do Łodzi :-D Hmm.. bolerko? Mam nadzieje, ze sie nie przyda, choć to juz wrzesień będzie...jeszcze sie nie zastanawiałam ale może cosik pozyczę na wszelki wypadek. Mam wielka nadzieję, że bedzie słonecznie i cieplutko. P.S. w tym roku 09.09 była piekna wręcz upalna pogoda, jak na ten miesiąc, więc zyczę sobie i Tobie rowniez takiej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za kontakt :-)) Ale do Bytomia jest chyba blizej z Krakowa..... Ja chyba zastanowie sie nad jakimś cieniutkim bolerkiem, w sumie ta suknia ma dość duzy dekolt, wiec wypadaloby sie troche zakryć... :-)) Na początek. Mam upatrzony welon??? Ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam Cię spytac o to samo.:-) Mam w tej chwili 25, ale jak bede brała slub już 26 latek. A Ty? No tak skoro masz blizej, to pewnie ze tak. Jak cos to i tak zapraszam! :-) Widzę, że u Ciebie przygotowania pełna parą:-) Ja jeszcze nie chodziłam po salonach, jedynie na necie. W moim przypadku welon chce mieć długi...suknie w kolorze bieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja koncze w Walentynki 26 lat, czyli bede miala 26,5 w momencie ślubu :-)) Mysle ze to odpowiedni moment. Piszesz ze u mnie przygotowania pelną parą, ale wszystko co udalo mi sie zalatwić zalatwilam w ostatni tydzien. Co do welonu, to bede miala taki do pasa :-)) Bialy i sukienka tez w bieli :) W Krakowie tez jest pare salonow , ale jakos nie mam sily chodzic, zimno i do pozna pracuje, nic sie nie chce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestesmy w tym samym wieku:-) No cóż moze troche z wyprzedzeniem, ale juz teraz życzę Ci Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzinek! My salę, orkiestrę i kościól mieliśmy klepnięte juz w zeszłym roku. Teraz musimy sie zabrać za kamerzyste i samochód..a potem cała reszta:-) Mnie też sie nie chce chodzic i przymierzać sukni w taka pogode, zaczekam do wiosny:-) Narazie tylko buszuje po necie i obmyślam plan, gdzie zaatakować.... :-) Mozliwe, ze wybiore sie (jak wcześniej wspomniałam) do Krakowa do salonu Madonna, bo tam jest moja suknia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też buszuje po sieci w poszukiwaniu sukni, a jeśli mam być szczera to niewiele z nich \"chwyta\" mnie za serce :-)) Niby wybor ogromny, ale zawsze jest coś nie tak :-)) A do Krakowa oczywiście zapraszam :-)) My tak z moim miśkiem jakoś w ostatniej chwili wzięliśmy sie za organizację, ale poszlo nawet gladko z tym załatwianiem... Teraz jeszcze musimy odbębnić nauki przedmałzenskie - musze sie zorientować gdzie? najlepiej zrobic takie, ktore trwają ok tygodnia i chodzi sie na nie codziennie . POZDRO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala
hej,mam nadzieję że mogę się przyłączyć mimo że biorę ślub 30 września?Ja jak na razie mam salę,orkiestrę,kamerzystę i fotografa.Suknię już mniej więcej wiem jaką chcę,ale muszę się po nią wybrać gdzieś dalej.Mieszkam niedaleko Kielc,ale bliżej wiosny wyruszę po suknię do Krakowa.Macie już samochód do ślubu?Jeśli tak napiszcie jaki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaunia
Czesc babeczki! Ja tez TO zrobie 16 wrzesnia! I widze ze mniej wiecej jestesmy na tym samym etapie przygotowan:) dla mnie najgorsza to ta kiecka, bo strasznie nie moge sie na nic zdecydowac. bylam na targach slubnych ale tylko mnie glowa rozbolala i nic nie wybralam. przeszlam sie po salonach slubnych w czestochowie i tez jakos nic mnie nie natchnelo...ale jeszcze troche czasu zostalo, nie? aha, tez jestem ten sam rocznik co wy:) 26 lutego koncze 26 :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy do slubu jaguarem, jest juz wynajęty... Największym problemem jest dla mnie w tym momencie kamerzysta, bo jeszcze go nie mam :( Mam nadzieję, ze uda sie szybko zalatwic... Pozdrawiam Was babeczki, widze, ze jest nas więcej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też
brałam ślub 16 września ale 17 lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was babeczki! :-) Izaunia--> jesteś z Częstochowy? To tak, jak ja:-) Ja jeszcze nie chodziłam po naszym mieście, ale z tego co sie orientuje to chyba nic ciekawego nie ma. Tez byłam na targach, ale lipa straszna tylko może góra 2 suknie wpadły mi w miare w oko! Jak do tej pory, serwowałam po necie duzy wybór ale jakoś tak ...gdyby zebrac kilka kiecek do kupy znalazłabym ta idealną dla siebie...hehe :-D Holly---> jaguar ...fajnie...jaki kolor? My z Misiem:-) ogladalismy samochody, ale nie moge sie zdecydować na starocie, czy nowoczesne autko,np. merc lub audi, na pewno nie lizmuzyna. o i koniecznie w kolorze jasnym, białym, srebnym...itd. Pozdrawiam Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×