Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żabunia

16 września 2006r czy jeszcze ktoś???

Polecane posty

Gość deli24
ja mama ślub tydzień później.Powiedzcie mi kiedy najlepiej zdjecia we wrzesniu,jezeli ślub bedzie gdzies na 16 lub17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ślub godzina 15 to tak koło 16.30 - 17.00 będą zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Witajcie dziewczyny .Ja również ślubuję 16 września.Macie namiary na dobrych fotografów w Warszawie.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriella
ja również ślubuję 16 września.Mam prośbę co zakładacie na szyję.Macie jakieś linki do ozdób.Myślę,że mi pasowałby np.kwiatek na szyję a najbardziej szukam takich małych kryształków na szyję.Będę wdzięczna za linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriella mnie biżuterię robiła dziewczyna z NAszego topicu :) piękna z pereł i srebra :) do tego kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Kasiak słonko ja niestety jestem przesądna i pereł nie założe-podobno oznaczają łzy.Poszukuję raczej jakiegos kwiatka na szyję w kolorze ecru bo taką będę miała suknię.A jak przed slubem wszystko już załatwione?Skad jesteś?My jeszcze musimy załatwić troszke spraw. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniusia my praktycznie mamy wszystko załatwione :) mówię pratycznie bo zostały nam jeszcze nauki, ale to już załatwione idziemy w tą niedzielę na pierwsze spotkanie :) w połowie czerwca spisujemy protokuł i dajemy na zapowiedzi :) A tak to już wszystko jest, oprócz sukni na drugi dzień. W lipcu wybieram się do krawcowej, aby ustalić fason itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Kasiu jak ja ci zazdroszczę....My również mamy slub 16 i jeszcze mase na głowie.Jesteś może z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również biorę ślub 16.09. Jutro idziemy spisać protokół:) Troszkę się boję, ale co tam, może mnie ksiądz nie zje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriella
Anulka nic sie nie martw wszystko będzie dobrze.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Co założyć na szyję do sukni ecri???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, ale protokuł powinien być spisany 3 miesiące przed nie wcześniej czy mylę się????? Trzy miesiące miną 16 czerwca. My wybieramy się 19 czerwca w poniedziałek bo będzie mniej niż trzy miesiące. Coś nam ksiądź mówił, że niektóre dokumenty są ważne tylko 3 miesiące :O Daniusia do sukni ercu można jakiś stroik na szyję lub coś w tym stylu. Albo jakiś ładny łańcuszek + zawieszka do tego kolczyki i ładnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, masz rację. My wczoraj spisaliśmy tylko część pierwszą, tzn. nasze dane z dowodów osobistych, świadectwa chrztu i bierzmowania itp. Część druga będzie miesiąc przed ślubem. Na zadawane pytania będziemy odpowiadać indywidulanie. A trzy miesiące ważne są dokumenty z USC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka a na jakiej zasadzie jest ten protokuł???? Tzn chodzi mi co tam jest w nim napisane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Dzięki Kasiu,szukam już od jakiegoś czasu ale nie wiem gdzie w Warszawie są takie sklepy z ozdobami ślubnymi.Też myślę o takim stroiku np.róży ecri na szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym protokole to pytania są najpierw zadawane dla młodego a potem dla młodej( jedna osoba nie słyszy co mówi druga). Sprawdza się zgodność. A pytania są różne - czy dopuszczasz myśl o separacji, rozwodzie, czy akceptujesz naturalne metody planowania rodziny, czy chcesz po katolicku wychować dzieci, czy rodzice się znają i akceptują związek. Ogólnie to pytania straszne nie są, tylko dosyć sporo ich. No i niektórym księżom starczy odpowiedź \'tak\', \'nie\", a niektórzy rozwijają temat. I po spisaniu protokołu dostaje się kartkę do spowiedzi, pierwsza trochę wcześniej(ale w ostatnim miesiącu przed ślubem), a druga dzień lub dwa przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×