Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka_24

koszty wesela

Polecane posty

a więc ja wyliczyłam tak: 43 osoby razy 130 daje nam 5590 ale odjac 1000 zaiczki to 4590 800 - obrączki 300- sala (obsluga kelnerska po 00:00) 2000 - ubranie panny mlodej 1000 - ubranie pana młodego 920 - wodka dla 43 osób 500 - kościól 400 - kamerzysta 800 - orkiestra 500 - fotograf 400 - składniki na ciasto, owoce i napoje --------------------------------------------------------- razem 12 210 a jakie sa wasze koszty? czy cos jeszcze pominelam i co w ogole o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczkaa
MY mieliśmy ślub w 2004 r na 50 osób i koszty wyniosły ok 20.000 więc myśle,że koszty autorki nie są duże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna_jola
ja też liczę koszty ok. 15 tyś. Ślub na 50 osób i też 2 września :-) Te obrączki strasznie drogie, ja widziałam w Aparcie b. ładne, za 420 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczkaa
autorka bardzo mało płaci za zespół, ja płaciłam za 3 osoby 1900zł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko80
ile liczycie wodki na jedna osobe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna wodke na osobe 43 - osoby to dorosle bo dzieci do 12 roku zycia maja za darmo orkiestra tez za darmo ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 100 osob
wesele i wszystkie inne koszty wydalam z mezem ponad 20 tys i bylo to w malym miescie 70 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powiem jak było u mnie na ok70 osób .Prawie 2 lata temu 700- obrączki 100- przystrojenie kościoła 100- przystrojenie auta 200- wiązanka ślubna 100 - organista 250 -ksiądź 1400 - sala 800 - kelnerki (były dwie ) 800-kucharki( 2 były) 200-tort 3 piętrowy ok 1500 - mięso,ciasta,wędliny,owoce 1500 - wódka 300-dekoracja sali 400-kamerzysta 200-fotograf moje ciuchy,fryzier,kosmetyczka to ok 2000 ciuchy mojego faceta to ok 1000 i chyba to wsyztsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_1980
mój ślub(bedzie ok.130 osób)jest we wrześniu a wstępne koszty wynosza: ksiadz:300 obraczki:400 wynajem sali(3 doby):2200 kelnerzy(5 osób):600 jedzenie +kuchary:ok.15000 zespół(5 osób):3000 kamerzysta(2 dni):1300 foto w plenerze:800 alkohole(litr na głowe):ok.2000 transport gości i nasz:1700 zaproszenia:200 jeszcze ubrania, więc wesele wyjdzie nas sporo ponad 30 000 ale i tak juz sie nie moge doczekac...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beszki
ja się martwie bo na wesele mam zamiar wydać do 7 tyś(1 wieczór i sama najblizsza rodzina + 8znajomych =góra 40 os). moja siostra sie martwi bo obliczyła że ją to kosztować będzie ponad 60tyś(2 dni z noclegiem i sama najbliższa rodzina ok. 160 osób). Ładny rozrzut nie?! I pomyślał by ktoś że my jedna rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kogos stać to czemu nie
trzeba być pojeb... żeby wydac 60000 na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beszki
nie trzeba. Wystarczy mieć kase, i chcieć takiego wesela. Ja mam swoje wymarzone, ona swoje. I wszyscy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska_24, to zalezy jak liczysz. Bo teoretycznie masz pomieszane tzw. koszty pana mlodego z pani mlodej. My dzielimy sie kosztami wg tradycyjnego schematu, czesc on, czesc ja. Pochodze z lepiej sytuowanej rodziny od mojego rpzyszlego meza, wiec za mnie zaplaca rodzice. Jemu jego rodzice moze cos doloza, wiec moj tata sam mu zaproponowal, ze kupi np. czesc alkoholu. Pani mloda placi za sale + jedzenie (u mnie 140 zl/osobe, bedzie 65 osob), dalej zaplace 1 tys. za przystrojenie kosciola, zaproszenia i zawiadomienia drukowane to ksozt 300-400 zl, gotowe sa tansze. No i oczywiscie suknia, bielizna, fryzjer itd. Pan mlody placi za obraczki, alkohol, kamerzyste, fotografa, samochod i bukiecik dla pani mlodej oraz za papierki w urzedzie i za msze w kosciele. No i swoj ubior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie wygląda to tak
ślub w październiku 75 osób /100zł za os =7300(5dzieci do 7 rż 60 % czyli po 60zł) alkochol po 1l na os = około2800(nie wliczam 7 dzieci) wiązanka =300zł fotograf =700zł(w tym 60 odbitek) kamerzysta =700zł DJ z akordeonem =700zł Nasze ubiory+fryzjer i kosmetyczka =3000zł Tort= 300zł 15800 PS. w Cenę za os. wliczaja sie 4dania gorące, napoje gazowane i soki(bez ograniczeń), kawa i herbata(bez ograniczeń), przystawki, zakąski, ciasta, owoce, przystrojenie sali,kelnerzy i szatniaże oraz podłończenie sprzętu Kościół, transport gości,przystrojenie samochodu i Kościoła to jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim narzeczonym za sam zespol dajemy 2500zl ale jest super i mam nadzieje ze bedzie fajowa zabawa natomiast chc zaoszczedzic na sukience bardziej... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnulkaaa
Ja mam takie techniczne pytanie- jak to u was jest - kto płaci za wesele? Wy sami czy wasi rodzice? Po równo czy każdy za swoich gości? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnulkaaa...... płaciliśmy za wesele po połowie (mieliśmy mniej więcej po tyle samo gości). Za moją połowę płacili rodzice za drugą połowę płacił mój (przyszły) mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA KOLEŻANKA WYDAŁO 18 TYSIĘCY NA WSZYSTKO WESELE BYŁO LICZONE NA 110 OSÓB.... MIAŁA KUCHARKĘ WIEC OD LICZBY OSÓB NIE PŁACIŁA,,,,, SUKIENKA 800ZŁ + DODATKI KOSMETYCZKA + FRYZJER 150 ITP TAK JAK WY PODOBNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnulkaaa
U mnie jest taki problem, że moi rodzice nie chcą dołożyć sie do kosztów wesela, ja sama nie mam pieniędzy. Nie chcę jakiegoś wystawnego przyjęcia tylko poczestunek dla najbliższej rodziny, ale nawet na to nie mam pieniędzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka bardzo ci współczuję, sama wiem jak to jest bo od roku sami zbieramy pieniądze na nasz ślub, bo moi rodzice niestety nie moga nam pomóc, jednak nie przejmuje się tym, bo wiem, że damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wyglada to tak: 170 osób od osoby 100 zł suknia + dodatki 3 200 zespół muzyczny 2200 kamerzysta 700 fotograf 400 ksiadz + wystrój ołtarza 600 tort 300 wódka,wino, szampan 3200 stój młodego 1000 ubiór samochodu ok 150 fryzjerka 150 Tipsy 150 no i koszt poprawin przy 70 osobach z obiadem 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka25
za osobę 140 zł(osób 42)=5880 kościół ok. 500 sukienka+dodatki ok. 1700 pana młodego ubranko ok 1500 kwiaty ok 300 ciasta 400 taksówki dla gości ok 150zł. dj 1000 ojej słabo mi jak to piszę, jak pomyślę że to tyle kasy kosztuje to mnie bierze taka złość że echh szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko80
ile wodki, sokow, wina liczyliscie na osobe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×