Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Sokrates...

Krzywy penis... temat skierowany do kobiet

Polecane posty

Gość Sokrates...

Czy zdazylo sie wam ze kochalys Cie sie z facetem ktory ma troche krzywego? Czy odczuwalyscie z tego powodu jakis dyskomfort?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli nie jest
bardzo krzywy to nie powoduje zadnego dyskomfortu moj byly maial zakrzywionego do gory , wygladal jak banan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka z krainy Ozzz
Moje Kochanie ma lekko zakrzywionego w prawo :) i żadnego dyskomfortu nie ma, a dzięki temu ma swój niepowtarzalny urok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z wibratorem
raz mialam faceta ktory nie dosc ze mial krzywego to strasznie cienkiego, beznadziejny byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z wibratorem
wibratory moze nie;) ale nie ma to jak fajny, gruby penis , a troche zakrzywiony moze byc, ja w kazdym razie mam wielki uraz do cienkich, tamtego chlopaka nazwalam spagetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona546
Mój facet ma penisa skrzywionego w lewą stronę i jakoś to w niczym mi nie przyszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette
Oh tak!!koniecznie zakrzywiony do góry, taki pieści najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauczydelko
moj amant ma bardzo zakrzywionego do gory do tego rozmiar nie jest oszalamiajacy a jednak potrafi zdzialac nim cuda ....jak sie facet dobrze rusza to i rozmiar ani zakrzywienie nie przeszkadza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stkaaaaa
lekko skrzywionego w dól.. wprost ubostwiam... akurat dokladnie podrażnia punkt G u kobiet :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała255
30stkaaaaa, a mozesz mi powiedziec w jakiej pozycji najlepiej kochac sie z facetem ktory ma skrzywionego w dol? Skoro piszesz ze tak uwielbiasz to musisz miec orgazm. Czasem sa klopoty z wprowadzeniem, jak to najlepiej robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od tylu
czyli na tak zwanego pieska . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała255
Na pieska to ja w zyciu nie bede miala orgazmu. Juz tyle razy probowalam. A poza tym faceci bardzo krotko w niej wytrzymuja:( Moze cos innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzywiony w lewo jest super do analnego, jeśli wkłada go od tyłu: wchodzi tam gdzie trzeba nawet jak go wkłada bardzo głęboko. Natomiast skrzywiony w prawo w * lepiej od przodu, z nogaim mocno do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heks a metr
mój też ma "banana" ale chyba to w niczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kama ...krzywy penis to lipa szczególnie jak jest skrzywiony bardzo ..nie można wykonywać wielu pozycji bo nie wchodzi i nie potrafi ..taka jest prawda ..sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam krzywy w lewo napewno z kuli tego ze zawsze  byl w lewej nogawce trzymany 😁 abo od walenia konia 😂🤦‍♂️ a moja juz byla zona jak poszla do ginekologa to jej pedziol ze mo krzywo pochwa heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×