Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magietek

Torcik dla trzylatka

Polecane posty

Witam. Niedługo moja pociecha skończy trzy latka. Czy ktoś zna jakiś fajny przepis na torcik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka__
ja dla swojej 3 latki miałam torcik z bitej śmietany i brzoskwiniami był pyszny i akurat dla dzieci :)ale dorosli tez byli zachwyceni ,robiłam go sama zadna filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze torcik bezowy? robi sie bezy-cienkie blaty bezowe przeklada sie te blaty bita smietana i ozdabia np wisienkami z kompotu :) A jak nie... to moze torcik na zasadzi \"placka\" z kislem.. Te placuszki sa koloru rozowego wiec sadze ze tez zrobia wrazenie na malcu :) Albo normalny torcik do ktorego mozesz zakupic barwniczki do kremu.. sa teraz rozne rodzaja, zolty, zielony, rozowy, pomarancz, fiolet... I zrobic jakis kolorowy wzorek... Mysle ze wystrczy ci inwencji... A jesli wcale nie masz pomyslu.. zajrzyj na o2.pl do czarnej oliwki.. tam jest pelno przepisow.. mysle ze jakis torcik dla maluche tez sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki. Szkoda,że to nie lato, truskaweczki itp. No szkoda. Ale poszperam na tej stronce. Bita śmietana to też dobry pomysł. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak do tej śmietany dodasz odrobine soku ze świeżego utartego buraka, to torcik będziesz miala różowy. Są też w sklepie do kupienia barwniki spożywcze - duży efekt małym kosztem... Możesz tez pofantazjować z kształtem torcika: 3piętrowy, samochodzik, kokardka... Jeśli mi wyszło (kiepskiej kucharce), to każdemu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprostszy torcik jest najlepszy. Ale nie zapomnij o dekoracji tortu! Proponuję piękne zimne ognie zamiast świeczek. Twoje dziecko będzie zachwycone tym widokiem. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×