Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kasiu, czemu smutno??? co się stało poza tym, że mało kiedy zaglądamy dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak jestem jestem Tylko praca mnie goni :)) Ty tez bedziesz miala obrączki z Apartu?? Ponoć jak sie je zamawia, to trzeba zastrzec, ze chce sie mieć bez ich logo, bo inaczej wpieprzą bez pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx3 chyba jestem za bardzo przyzwyczajona, że jest tu duuuuży ruch :P ale ok. Jam już po pracy cały dzień mam wolny!!!! A ten sen okropny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, paskudny, zastanawiałam się trochę nad symboliką tych dzisiejszych mar i jedyny konstruktywny wniosek, to nieszczęście albo śmierć w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly tak obrączki będziemy zmawiać z Aparu. Też słyszałam, żeby zakazać wstawiac logo. Beznadziejnie to wygląda :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku przypomnij mi kochana , ktory model z Apartu zamawiasz? I jaką grubosć mają Twoje obrączki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly dokładnie model 222, szerokość 6mm, szczerze to chciałabym troche węższe, ale MIsiek twierdzi aby je widać było :P i ok idę na kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D dziewczyny właśnie zakupiłam diademik :D:D:D:D:D ale się cieszę :) Oto link do niego :D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=97469069 Już nie mogę się doczekać jak mi przyjdzie :D kosztuje 30 zł + 6,50 przesyłka. Nigdzie bym nie kupiła za taką cenę diademu. U mnie najtańszy kosztuje 60 zł taki baaardzo skromny. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was babeczki baaardzo cieplutko! :-D Ale tu dawno nie byłam...po prostu z braku czasu ;-) No ale nadrobiłam już prawie wszystko, przeczytałam i spróbuję się włączyć do dyskusji:-) Jeśli chodzi o fotki, to wyślę pozostałym dziewczynom innym razem...dziś wpadłam na troszkę :-) Ktoś zadał pytnko, czemu wrzesień? No cóz..lubie tą porę roku, nie jest już gorąco, goscie raczej juz wrócą z urlopów, wypoczęci i oplaleni hihi..żartuję no a tak serio to ładna data jest i już 09.09.2006r. no i łatwa do zapamiętania (chodzi o przyszłego męża, by pamiętał o rocznicy :-D) Cyfra 9 jest szczęśliwa dla nas, myślelismy też o 7 października, ale bałam się że juz bedzie za zimno.A tak w ogóle to Agatko!!!! zostało nam sie 5 miechów :-) już niecałe.. Spotkałam dziś mojego dobrego kumpla i co sie okazuje, ze też ma ślub tego samego dnia co my! -------> Kasiak...bardzo ładny diadem :-) Ja przymierzałam osobiście, ale ja się jakoś nie widze, nie pasuje mi chyba :-( A tak w ogóle to chyba coś mnie dopadło.....jakieś przesilenie czy cuś..nie wiem od czego się zabrać. Wy już myślicie o tym i o tamtym. Stwierdziałam, że zaczne po świętach..Ech... Mam pytanko, ile trzeba czekać na obrączki, chodzi mi np. o wygrawerowanie imion i daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) Dzisiaj jest chyba dzien konia - nic mi sie nie chce, na nic nie mam ochoty, jest mi zimno i chce ,mi sie spać 💤 Moj misiek zrobil mi drinka i troche sie ożywilam :D Kasiak bardzo ładny diadem, w sumie mam w domu podobny, ale mocno zakurzony :))) :))) Ja nigdy nie myslalam o diademie, bede miala welon , taki odciety, bez zadnej lamowki :P Juz pojutrze sie okaze co z moja sukienka - sama nie wiem dlaczego tak sie tym ekscytuje :)) Bylam dzis na solarium, bo jak sie rozbiore do przymiarki, to nie chce wygladać jak corka młynarza :))) Kathi - szkoda, ze tak rzadko zagladasz :O prześlij swoje fotki koniecznie.... W pracy doszlo mi roboty, zalamka jednym slowem - też nie bede mogla sie udzielac czynnie przez dzien jak dotychczas...... Co do obrączek, to chyba zgodze sie na te grubsze :)) Misiek takie wlasnie woli :)) Wklejam link jeszcze raz, napiszcie co o nich myślicie: http://jubiler.greenal.net/index.php?go=4-108 Umowiliśmy sie do poradni za 2 tygodnie w poniedzialek (mamy w sumie 3 spotkania) Pozdrawiam Was fafeterki 🌼 I milego wieczorku zycze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę miała żadnej podwiązki. Ani nic niebieskiego;) katka ja z lipca:) no to co- ja się ciąży nie boję, ja bym ściała... A powiem ci, ze to nie jest taki sam grzech. Kiedyś jak się spowiadałam , to powiedziałam, że \"popełniłam czyny nieskromne\" (okropna nazwa) z narzeczonym. Ksiądz powiedział, że może bym spróbowała nie sypiać z Miśkiem do ślubu, na to ja, że nie sypiamy, podałam motywy, a ksiądz tylko powiedział \"acha\" czy coś w tym stylu i od razu dał rozgrzeszenie. Kasiak \"czółenka\" nie \"czułenka\":P A ja się zapomniałam pochwalić- KUPIŁAM BUTY!!! Przypadkiem weszłam do deichmanna i kupiłam, bo były bardzo ładne za 39zł:) One już mi się kiedyś podobały, ale kosztowały więcej i stwierdziłam, że jeszcze trochę poczekam:P I się udało. Jednak całe są, nie sandałki. Ten argument o czarnych stopach dał mi do myślenia;) Jak odzyskam mój aparat to zrobię foto i porozsyłam. mx snem się nie martw- to podobno na odwrót jest. Jak się śni złe, to znaczy że cię coś dobrego spotka. Kasiak, jak otrzymasz diadem to koniecznie napisz, czy ładny, bo ja też planuję na allegro kupić. Kathi ja do ciebie pisałam jak było dokładnie 5;) holly już chwaliłam, ale chwalę raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi a co do daty, to Misiek kojarzy 996-chrzest Polski:D Wariat mój koffany ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka...dobre, dobre z tą datą - chrzest Polski heh hehehe :-D Szkoda, że nie wybrałam daty bitwy pod Cedynią, bo z historii to mój Miś chyba tylko to pamięta! :-) Ach te chłopy kochane... A tak poza tym to postaram się częściej tu zaglądać:-) Dziewczynki, jak możecie to przesyłajcie mi na adres : Kati@megapolis.pl swoje fotki, będę wdzieczna...bo ja się chyba pogubiłam komu mam wysłać a komu nie? : holly, marcy, arona, mx3..pominęłam kogoś? Uciekam..ale ten mój Misio kochany, pada deszczyk a on mi zmienia koło w aucie, bo złapałam gumę :-P Ciekawe, czy też będą nasi panowie tacy dobrzy po ślubie? ;-) Zyczę miłego wieczorku i pozdrawiam Was dziewczynki! Buziak, pa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko na chwilkę....pytam czy u was wszytko w porządku?? jak któras zechce moge podesłąc link z moją orkiestrą:) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki! Ja tylko na chwilę, odmeldować się, bom skonana... I wcalę nie będę narzekać, że nikt o mnie nie pytał :P Agatka, to z tymi czynami nieskromnymi u mnie też tak było, ale dziewicą zostałam technicznie do ślubu;) Kasiak, śliczny diademik! Gdybym nie miaął wianka, też bym taki fciała... Wiecie, a ja to chyba mam dłonie - kościki, bo moja obrączka i pierścionek to rozmiar 10... Wszystkie pierścionki zawsze muszę zmniejszać :( To moja jedyna długa, szczupła i ładna część ciała :) Marcy, mailnij do mnie! Rety, jak mi sęi nic nie chce!!!! A jutro zdjecia do dokumentów tym licealistom trzeba porobić.... ech, nic. Zmykam, pewnie jutroi znów skrobnę, pewnie znów niewiele... Mam nadizeję, że i tak mnie troche lubicie... Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim 🖐️ wracam po urlopiku już zdrowa :) ale się za wami stęskniłam 👄 ale napisałyście pod moją nieobecność ;) zaraz się za to zabiore, będę czytać po troszku, bo w pracy też mi się roboty nazbierało :( aha, mam to menu, jak będę mieć chwilę czasu to zeskanuje i wyśle ;) dobra, mam juz kawke to zabieram się za lekturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ maniusia i 🖐️ dla wszystkif fafetek - zapraszam na slubno-weselne pogaduchy, maniusia ozdrowiała a mnie od wczoraj cos rozkłada, paskudnie sie czuje:( kurcza nadal nie moge zdecydować sie na żadną bizuterie:( i co do bukietu to też jeszcze decyzja nie podjęta.... czy Wy też takie niezdecydowane i 1000 razy wszystko rozważacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) maniusia dołączam się z kawą śniadaniową:P jak dobrze, że już wyzdrowiałaś:D co do niebieskiego to też będę mieć właśnie podwiązkę niebieską, moja siostra zapowiedziała się, że mi pożyczy swoją, więc będzie to też pożyczony element:) no to co - dziękuję za miłe słówka wczoraj nie dałam rady wczoraj się już odezwać, bo byłam na poszukiwaniach butów, ale nic z moich zakupów nie wyszło:( do tego znowu musiałam opiekować sie moim Miśkiem:P na to akurat nie nazekam:) holly - obrączki też chyba będziemy mieli z apartu, ale jeszcze troszkę musimy z nimi poczekać:( zabulina - mimo, że nie miałam okazji z tobą pisać to powiem za wszystkie, że będziemy cię lubić:D Kathi7 - ja też nie mam twoich zdjęć, a ty nie masz moich, ale myślę że w najbliższych dniach na pewno dostaniesz:) agatko ten twój Misiek z tą datą to mnie bardzo rozbawił:) nasz data ślubu wszystkim kojazy sie ze świętem Odrodzenia Polski i ze świętem czekolady, czytałam coś kiedyś o wedlu(który rozdawał czekoladę) i wogóle, ale dokładnie nie wiem jak to było, ale jak tylko komuś powiemy, że to właśnie 22 lipca to wszyscy zaraz sobie przypominają święto:P mx - też słyszałam że sny trzeba czytać na odwrót, ale jak mnie sie cos złego przyśni to też mam zmartwienie kasiak - diademik śliczny:) będziesz prawdziwą księżniczką, ale w końcu to wasz dzień tiki takja też jeszcze nie podjęłam decyzji w sprawie bukietu i biżuterii, a wogóle to jestem bardzo niezdecydowana do większości rzeczy, chcę w końcu zeby wszystko było najlepsze:P ale chyba mi się to nie uda, bo jak za długo bede wymyślać to nic nie bede miec:P tiki trzymaj się cieplutko mam nadzieję, że nic nie pominęłam:P miłego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, już na 121 stronie ;) będę odpisywać stronami i na bieżąco, bo inaczej się nie połapie ;) tiki tak, życze zdrówka, ale widzę że każdą z nas po kolei rozkłada ;) aha, w czwartek dostałam moją biżuterię, nawet nie spodziewałam się że będzie taka śliczna :D podwiązkę też będę mieć błękitną, tylko że u mnie to będzie jako rzecz \"stara\". powiedzcie mi , czy sukienkę z wypożyczalni można traktować jaką rzecz \"wypożyczoną\" czy niebardzo?? ami, poproszę o zdjęcia z zaręczyn ;) zabulina witam gorąco 🖐️ czy również mogę prosić o linka? ;) arona, poproszę o Twoje zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki 🖐️ Dołączam sie z poranną kawką :))) Mam sporo pracy, wiec pewnie nie bede sie dzisiaj tak czynnie udzielać ;))) Maniusia - cieszę sie, ze wyzdrowiałas :)) Katka - milo Cie znow czytać :)) Dziewczyny otrzymalyscie już tę bizuterie z allegro?? Jesteście zadowolone??? Ja też musze nad czymś pomyśleć, ale najpierw musze miec sukienkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki 🖐️ Dołączam sie z poranną kawką :))) Mam sporo pracy, wiec pewnie nie bede sie dzisiaj tak czynnie udzielać ;))) Maniusia - cieszę sie, ze wyzdrowiałas :)) Katka - milo Cie znow czytać :)) Dziewczyny otrzymalyscie już tę bizuterie z allegro?? Jesteście zadowolone??? Ja też musze nad czymś pomyśleć, ale najpierw musze miec sukienkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.miniband.pl-posłuchajcie panie i wyrazcie opinie...my w 1dzien swiat udajemy sie do very dobrego kisedza( o którym pisałm wczesniej..........) agatka------kto u ciebie bedzie grał? zabulina--------dłonie to nie jedyna piekna czesc twojego ciała-uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx-----------------głupi konstuktywny malo wniosek:-P....zobaczysz sny są odwrotnoscią....wiesz o co chodzi holly----kurcze ja tam sie troche boje z allegro takich rzeczy zamawiac . I PYTANIE mam kłopot.od lat mam przyjaciela przez duze P.niedawno rozstał sie on ze swoja dzieczyna w bardzo niemiłych okolicznosciach...w kazdym razie chiałabym ją zaprosic(bo ja bardzo lubie i cenie)-a On mi wczoraj wyjechał ze w tej sytuacjii to On sie zastanowi czy bedzie wogóle...ja mu na to ze nie moze mnie stawiac przed takimi wyborami,poczym(dzieki mojej impulsywnosci:) powiedziałam ze zaproszenie dostanie-a co z nim zrobi to jego sprawa- później było mi przykro.takie sytuacje nie powinny miec miejsca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Zajrzałam, co by siły nabrać na ten niełatwy dzień i od razu dzięki Wam mi weselej:D Ami - rozumiem Twoje rozterki. Ja miałam podobną - tylko gorsza mimo wszystko sytuację, która kosztowała mnie kilka nieprzespanych nocy... MIałam Przyjaciela od 7 lat, który był dal mnie jak brat - razem dorastaliśmy, przeżywaliśmy miłosne rozterki itp. NIe miał on szczęści do dziewczyn. I gdy w końcu jakaś go uwiodła (straszna, chyta bestyjka) to mu postawiła ultimatum - ja albo ona. I najbardziej boli to, że wybrał ją... że uwierzył w brednie, które mu opowiadał (że ją śledzę na mieście, że jestem o niego zazdrosna bo isę w nim podkochuję; potrafiła mi wysyłać okropne SMSy o 2 w nocy). I straciłam przyjaciela ze świadomością, że uwierzył w oś takiego, i że straciłam go na rzecz kogoś tak niezrównoważonego, kto na pewno go skrzywdzi... I to się stało niemal tuż przed naszym ślubem. Miał być na nim świadkiem, a nawet nie przyszedł... Moja konkluzja z tego całego zajścia jest taka - jedynym Przyjacielem, na którym ZAWSZE będę mogła polegać, jest Michał. Wszystkie inne przyjaźnie, choćby nie wiem jak mocne, mogą się rozpaść. I trzeba postępować w zgodzie z własnym sumieniem i kropka. katka - cześć:D Trzymajcie za mnie kciuki, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - śliczne te zdjęcia ;) katka - świetne torty :) ciekawe jakie miny goście mieliby gdyby coś podobnego wyjechało o północy na stół :D dobra czytam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tylko na 5 sec nie moge sie za bardzo dzi udzielac bo w pracy wojna wczoraj musialam zostac po pracy (sciagneli mnie od okulisty - muisialam wracac taxi) i mialam mase nieprzyjemnosci bo mnie wciagneli w awanture na szczescie udowodnilam im ze to ja mialam racje ale co mnie to nerwow kosztowalo to moje zabulina - skrobne jak tylko sie troche odrobie, prosze o troszke cierpliwosci zarejstrowalam sie na allegro - mam zamiar tez sobie tam zrobic zakupy z bizuterii ale nie mam czasu na razie popatrzyc poza tym mam niemile wrazenie ze ktos mnie w firmie probuje w cos wrobic wiec musze sie ograniczac z klikaniem buziaczki dla wszystkich holly - powodzenia z sukienka jutro i czekamy na wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×