Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

I pierwszy raz jestem pierwsza!!!!! (nie ma to jak uzależnienie od kfe;) ) Życzę wam dziewczynki, aby te święta były czasem ciepła i spokoju, miłości i spełnienia. Wiecie że dla większości z nas są to ostanie narzeczeńskie święta?:P Do poczytania we wtorek. Będę tęsknić za wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko:) witaj:) Dla mnie to sa pierwsze i ostatnie narzeczenskie świeta:):):):) Tez jeszcze raz zycze wszystkiego naj:) BUZIAKI🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! 🌻 Święta wreszcie święta!!!!!!!!!! :D:D:D:D Kiedyś to samo mogę powiedzieć, że to ostatnie narzeczeńskie święta :D Diadem mi przyszedł!!!!! Jest CUDNY!!!!!!!!!! Przepiękny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hildebrand
witm mam do was pytanie czy wasi narzeczeni prosili was o reke i czy prosili o nia takze waszych rodzicow mi wydaje sie to normalne ale na innym topiku zostalem wysmiany zwyzywany od dupkow i pantoflarzy za to ze chce byc troche uczuciowy i sprawic przyszłej zonie przyjemnosc powiedzcie czy tonie dobrze podtrzymac taka tradycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hildebrand
czy ja jestem jakis inny ze mi sie ona pooba wypowiedzcie sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak na chwilke :) pokroilam dzis tone salatek :P ;) agatka- sliczna ta fryzurka jesli chodzi o swieta to narzeczenskie te sa dla mnie drugie i ostatnie :) hildebrand- moge napisac jak to bylo u mnie. My najpierw zareczylismy sie sami miedzy soba- wtedy dostalam pierscionek :) Rodzicow powiadomilismy o tym, ze zamierzamy sie pobrac. Jakies 1,5 tygodnia pozniej odbylo sie u mnie w domu spotkanie- zapoznanie rodzicow moich i narzeczonego, takie jakby oficjalne zareczyny. I wtedy moj P. przyjechal z pieknymi kwiatami dla mnie i mojej mamy- i na samym poczatku, przy wreczaniu powiedzial, ze teraz oficjalnie chcialby prosic moich rodzicow o moja reke :) Nie bylo natomiast tej dawniej przyjetej otoczki- typu klekanie. Ja uwazam, ze sam gest zapytania rodzicow jest fajny i taki szarmancki :) A nie musi to miec nic wspolnego z klekaniem, byciem pantoflarzem itp I napisales cos bardzo waznego- Tobie ta tradycja sie podoba- zrob tak, jak sam czujesz i uwazasz za stosowne, a wyjdzie najlepiej :) pozdrawiam Cie i nie przejmuj sie glupimi wypowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Wpadłam tu, aby życzyć Wam wszystkim zdrowych, radosnych i bardzo cieplutkich Świąt Wielkanocnych, smacznego jajeczka i baaardzo mokrego dyngusa! :-) Trzymajcie sie i do usłyszenia po świętach, jak piszecie naszych ostatnich narzeczeńskich :-) Buziaki, papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka, moze nie powinnam odpowiadac za Kasiaczka, ale z tego co wiem, diademik zamowila na allegro :) 👄 milego swietowania kochane! wracam do mojego Misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołych świąt dziewczynki!!!! do jutra pytanie o zarzeczyny - moj m pytal moich rodzicow o moje reke 3 dnie przed tym jak mi sie oswiadczyl, pojechal do nich sam i zapytal prawie sie przy tym zgubil ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka dokładnie tak jak pisała NO TO CO diademik zamawiałam na allegro :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech swięta, święta i po świętach... Do kogoś o bliżej niezidentyfikowanym nicku;) u nas z zaręczynami było tak, że Miś oświadczył mi się w moje urodzinki. Potem chciał iść do moich rodziców, ale go od tego odwiodłam, bo wiedziałam, że rodzice woleli tego uniknąć. Ale jeśli ty uważasz to za konieczne oraz chcesz to zrobić, to ja nie widzę problemu. My w święta poinformowaliśmy moją rodzinkę, że się pobieramy. Bardzo się tego bałam, szczególnie reakcji mojego chrzestnego, bo on jest dla mnie jak drugi ojciec i zawsze się bardzo przejmował mną, ale jego reakcja okazała się być najbardziej pozytywną ze wszystkich:D Kurczę, jak się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny po świętach 🌼 ale się za Wami wszystkimi stęsknilam 👄 agatka, ja niestety dziś wyslać nie mogę moich fotek na stronkę, bo coś po świętach dzial nam się rozchorowal i zastępuje koleżankę i siedzę na innym komputerze w calkiem innym pokoju :( jeśli chodzi o święta, to jak dla mnie powinniśmy mieć jeszcze z dwa dni wolnego żeby po świętach odpocząć ;) my byliśmy caly czas w rozjazdach, tzn. u moich rodziców i rodziców M., a wczoraj porozwoziliśmy większość zaproszeń :) zostalo jeszcze kilka :D dziś idziemy do miasta za garniturem, i rozejrzeć się za obrączkami :) może coś wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że jestem tu jeszcze sama, ale powiem wam, że ten ślub zaczyna mnie coraz bardziej przerażać, zostalo w końcu 1,5 miesiąca, a jeszcze ja, zresztą razem z senioritką idziemy na pierwszy ogień :( i jeszcze zostalo tyle do zalatwienia, a czas ucieka niewiadomo kiedy. chyba powinnam już zacząć planować wieczór panieński... hmmm, muszę pogadać z moją świadkową i jakiś termin ustalić. kurczę, zaczynam się powoli bać tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) dziękuję za wszystkie życzenia:) :P ale mam lektury do przeczytania po czterech dniach nieobecności :( jak mi się uda to wrócę po przeczytaniu:P miłego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia:) nie przejmuj się, ja mam wesele w lipcu i też się już boję, do tego mnóstwo rzeczy mamy jeszcze niezałatwionych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia:) nie przejmuj się, ja mam wesele w lipcu i też się już boję, do tego mnóstwo rzeczy mamy jeszcze niezałatwionych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ katka z tym czytaniem to nie jest wcale tak źle, dziewczyny nie rozpisaly się na szczęście tym razem :) jak ja ostatnio wzięlam urlop 2 dni to mialam chyba 12 stron do nadrobienia :) więc dziś jest i tak dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej księżniczki, Dziękuję za wszystkie życzenia i mam nadzieję, że moje z piętku chyba czy czwartku (nie pamiętam za bardzo) dotarły. Święta cudowne i bardzo rodzinne, pewnie również za sprawą Waszych życzeń.. 🌻 Dzisiaj umieram, moje kochanie wczoraj balowało na kawalerskim, i jak się umawialiśmy, pojechałam po niego... nie wyłaził, zaszłam do dziewuszek i posiedziałyśmy do 00.00 :D przyczłapali się dwaj bracia :S Oj ile się natargałam... no i dwie godziny snu, bo co chwilę szalał w nocy... myślałam, że go uduszę... toż by było, uduszony juz przed śłubem... hehehe Dzisiaj pisze.. jak ty ze mną wytrzymujesz... heheheheh Odnośnie ślubu, kochane dziewczyna, która będzie przysięgać z naszym kumplem jest w 4 m-cu ciąży i załatwili wszystko w niecałe dwa miesiące... wszyściutko. W tym układzie jakoś mniej się przejmuję drobiazgami :D Pozdrowionka ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, no to mnie trochę uspokoilaś ;) ale jak sobie pomyśle, ile jest jeszcze do zrobienia to i tak boję się że czegoś zapomne, czy niezdąże. aha, mój M. przuznal się ostatnio że też zaczyna mieć koszmary senne związane ze ślubem ;) niewiedzialam że on też się tak tym denerwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :D!!!! Święta cudowne, spędziłam je tylko z Miśkiem, no i oczywiście z rodzicami. Pierwsze święto u mnie, drugie u Misia :) super zero znajomych, zero stersu, laba!!!! Aż mi się nie chce do pracy dziś iść. Misio ma dziś jeszcze wolne, ale mu dobrze :P Agata dziękuję za życzenia. Mam nadzieję, że moje szalone kartki z kurczakiem dotarły do Was dziewczynki :D Odnośnie do ślubu to po garnitur wybieramy się w maju, wtedy też moja babcia chce się w coś wystroić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz maniu, rozmawialiśmy w święta z moją ciocią i ona nam powiedziała, że możemy wszystko pozapinać na ostatni guzik, ale jak już dojdziemy do ołtarza, to się włączy faza i nic nie będziemy pammiętać, kto był kto nam składał życzenia.. kto nie dojechał i co nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, może i masz racje. ale to jest silniejsze ode mnie. a swoją drogą, to zobaczymy jak wy będziecie coraz bliżej, czy będziecie takie spokojne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×