Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

marcy - ale powiem ci, że szparagi nie są moją mocną strona - chyba nie wiem, jak wybrać najlepsze. Zawsze maja w sobie dużo włókien :o musze asię jeszcze sporo nauczyć:) Ale sos holenderski jest pyszny, a robi się go tak: 2 jajka pół kostki masła 1 - 2 łyżki soku z cytryny 1-2 łyżki octu (ja sugeruję raczej po 1 łyżce wszystkiego) sól piprz (mi najbardziej pasuje biały) Ubijamy białka na sztywno. Rozpuszczamy masło. Żółtka pieprzymy, solimy, dodajemy sok z cytryny i ocet - lekko podgrzane, i rozrabiamy mikserem na jednolity krem. Ostrożnie wlewamy lekko przestudzone masło, wciąż ubijając mikserem Wszystko łączymy z pianą z białek. Do[rawiamy do smaku. Nurzamy w tym szparaga i szamamy:) Do tego je się wg przepisu białe szparagi. Ja jeszcze nigdy nie gotowałam zielonych, a ma przeczucie,że mogą być smaczniejsze:) W tych białych denerwują mnie włókna na całej ich długosci. No ale może taka ich uroda:) Idę, bo właśnie dochodzą:) marcy, przymknę oko na to, w jakim celu chciałabyś mnie mieć bliżej.... wyobrażę sobie, że chodzi ci o moją bliskość ze względu na nieprzebrane pokłady głębokiej duchowości etc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! :D Maniusia i Senioritka juz za kilkanaście godzin gędą mężatkami. Już nie mogę się doczekać relacji z weselicha!!!! Wi fajnie, że jesteś ;) Też jestem zdania, że jeśli ktoś ma byc razem to i tak będzie bez względu na perły, literki czy jakieś tam pierdoły. Nie przejmuję się tym :P Zabulinka piszesz że herbatki pu erh czy jak tosię piszę działają hmmmm a kupi się je w zwykłym sklepie????? I ile za nie zapłaciłaś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja jeszcze zyje w pracy nie mam źle ale już mam dość od wczorajszego obiadu własnie jem pierwszy posiłek. Już dziś chce złorzyc najserdeczniejsze życzenia naszym pannom młodym który jutro wychodza zamąz . Wszystkiego najlepszego, pieknej pogody, udanego wesela i dużo kasy. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke :) maniusia, senioritka 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 badzcie zawsze szczesliwe :) jutro bedziecie najpiekniejszymi Pannami Mlodymi :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kini, cześć Kasiako i no to co:) Kasiaku, tych herbat jest bardzo dużo w sklepach. Ja miałam taką Yunnanu \"gniazdka\" za około 25 zł, ale teraz mam Herbapolu Figura 3 z PU ERH za około chyba 4 zł ekspresówki:) JUTRZEJSZYM PANNOM MŁODYM ŻYCZĘ - ŻEBY TEN DZIEŃ BYŁ NAJSZCZĘŚLIWSZYM DNIEM WASZEGO DOTYCHCZASOWEGO ŻYCIA - A KAŻDY NASTĘPNY DZIEŃ ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO NIECH BĘDZIE OD NIEGO LEPSZY!!!! 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko nikt kochanie się nie odezwał do ciebie. Witam cię serdecznie ja właśnie nadrobiłam zaległości w czytaniu. Jutro jak któraś zobaczy nasze panny młode to złóżcie ode mnie najserdeczniejsze życzenia. a teraz śmigam spać bo ledwo żywa jestem bolą mnie nawet końcówki włosów a to dopiero początek maratonów Dobrej nocy i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym dzisiejszym Najpiekniejszym Pannom Młodym składam szczere życzenia...płynące z głębi serca: Bądzcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, i tym co cieszy, i tym co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie. Czekamy na recenzje:-D i zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, kini:) Witam i żegnam - jedziemy za chwilkę do Krakowa na ślub - sesję:) Szkoda, że nie Senioritki albo Maniusi, no ale to wielki dzień jeszcze dla paru innych kobietek;) Więc będę dopiero w poniedziałek - pozdrawiam Was najserdeczniej!!! Kurczę, żeby tylko pogoda była..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusiu i senioritko! Wszystkiego co najpiekniejsze na nowej drodze zycia! Radosci, usmiechów i slonca na kazdy dzien! Zycze Wam, abyscie za kilkadziesiat lat byly nadal tak wpatrzone w swych mezow jak dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 DUŻO ZRDOWIA, SZCZĘSCIA I MIŁOŚCI NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!! ŻYCZĘ ABY TEN DZIEŃ OKAZAŁ SIĘ TAK PIĘKNY JAK SOBIE TEGO ŻYCZYCIE, TAK SZCZĘŚLIWY ABYŚCIE ZAPAMIĘTAŁY GO DO KOŃCA ŚWIATA!!!! A NA DALSZĄ WASZĄ WSPÓLNĄ WĘDRÓWKĘ SAMYCH PROSTYCH DRÓG!!!!! ŻYCZY KASIA I ROBERT :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
cześć! a co to wszystkie kobitki na jakiś weselach czy co?:) Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
no dobra to sama sobie tu popowiadam coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
tak sobie sama siedze w pracy(BEZ WAS:() i pomyślałam sobie że tak,znamy daty naszych ślubów,imiona przyszłych mężów też prawie wszystkich ale jeszcze nie poruszyłyśmy dość istotnego temaciku-a przynajmniej tak mi się wydaje czyli jak długo jesteśmy ze swoimi mężczyznami!!! No więc kożystając z tego że jestem tu samiusia zaczynam:Ania(czyli ja) i Max=4 lata i około 3 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
Hmmmmmmmm ide sobie zrobić herbatkę pu-erh(polecam kochanieńkie:)) i lkukne tu jeszcze czy któraś sobie nie przypomniała o naszym,chyba moge tak powiedzieć topicu.BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritko i maniusia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia pogody ducha, i łatwego życia a żeby ten dzien dzisiejszy był piękny a kolejne dni jeszcze piękniejsze Nobi to topik ogólno dostępny choć nie chcemy tu takich co chcą popsuć nam go. Pierwszy raz zobaczyłam mojego ukochanego 15 wrzesnia 2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny po pierwsze Wszystkiego naj naj najlepszego dla naszych kochanych fafetek slubujacych dzisiaj :):):) Niech słońce roztacza swój blask nad Wami w tym niezwykłym dniu i przez wszystkie dni Waszego życia. Niech weselne dzwony bija donośnie i radosnym echem brzmią w Waszych sercach na zawsze. Ewciu - gratulacje :):):) - podeslij jakies zdjatka noworodkow :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi - my z Krzysiem jestesmy razem 4 latka i (we wtorek bedzie) 1 miesiac :):):) czyli od 6 maja 2002 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu gratulacje jak bedziesz miała fotki to chetnie zobacze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisejsze Panny Młode: STO LAT STO LAT 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Jestem z wami, teraz już pewnie na weselu:) Żeby wasze życie było tak piękne jak ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, jeszcze tylko poltorej godzinki i bedziemy na oczepinach :D jeszcze mozemy lapac ;) dzisiejszym Pannom Mlodym jeszcze raz wszystkiego, co najpiekniejsze! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zycze miosci...takiej na 50 lat we wzajenym szacunku,zrozumeiniu i zakochaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!! (bo wierze ze miłosci jest. byle by zakochania nie zabrakło;) i spokoju i tolerancjii dla wad drugiej osoby zycze. i zeby wam sie spełniły prawie wszystkie marzania. prawie. bo jest o co walczyc przez 50 lat,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też mam ślub w tym roku, 12 sierpnia. Robimy też we własnym zakresie. Myślę, że będzie ok. Tylko nie mam jeszcze sukienki-może doradzicie mi jakieś ciekawe linki z sukniami. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję wpisać w google suknie ślubne i buszować tygodniami:) Ciekawe kiedy nasze pierwsze fafetkowe mężatki zajrzą do nas zdać relacje...... Już się nie mogę doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane !!! Dopiero dzisiaj wrocilam - bylam na weekendzie u rodziców :)) Wczoraj byl TEN wielki dzien Maniusi i Senioritki z tej okazji moje drogie życzę Wam na nowej drodze życia tego wszystkiego co się szczęściem zwie 🌻 🌻🌻 Mam nadzieję, ze Wam bardziej aura dopisala - bo na południu było paskudnie brrrrrrrr :( dzisiaj też jest okropnie !!!!! Senioritko droga jak zajrzysz tutaj, to opiszesz mi kochana jak tam sie sprawowała Twoja ( i moja ) suknia i fotki koniecznie please !!!!! Grono męzatek bedzie sie teraz sukcesywnie poszerzało :)) :)) :)) Zajrze jeszcze potem, albo jutro, bo zmęczona jestem :O :O okropnie - musze sie polożyc ..... caluje Was fafetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×