Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Dziewczyny sprawdzcie swoja poczte katka przeslała ciekawy link Katko dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) jej ale Wy dziewuszki mlode jesteście :)) Jak gdybym studiowala - to moglabym o tym czasie kończyc 7 rok, ale to chyba tylko teologię sie tak długo studiuje :)) 17 czerwca minęly juz 2 lata od mojej obrony mgr Z jednej strony ciesze sie, ze nie musze sie juz uczyc, ale prawda jest taka, ze czasami mi tego brakuje :)) Do dzisiejszego dnia śnią mi sie egzaminy :)) Nawet matura mi sie sni, ktorą zdawalam przeszlo 8 lat temu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć panny i nie panny:) wpadam na chwilkę się przywitać bo znowu mam dużo pracy:( Zabulinko dzięki za info o wianuszki-pozazdrościć to dopiero musialo być ekscytujące przeżycie!:)! Kinimod zaraz prześle ci zdjęcie sukienki,zajrzyj do skrzyneczki. Katka wielkie dzięki za linka,można naprawde podpatrzyć wiele ciekawego w szczegulności kiedy się ciągle szuka tego koczka tak jak ja:). Wszystkie dziewczynki całuje i pozdrawiam i wpadne za chwilkę. buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno ja po licencjacie odpoczywam sobie i zajmuje ślubem a od pażdziernika wracam zdobywać mgr-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tez wpadlam tylko na chwilke! jestem bardzo szczesliwa, ze skonczylam juz studia. teraz czekam tylko na termin obrony. moze byc jeszcze w tym tygodniu. takze codziennie siedze i sie stresuje, ze zaraz zadzwoni telefon z informacja. ale chce miec to juz z glowy! kasiak-- ja juz jestem prawie pania pedagog, ale ze szczescia do gory nie skacze. roznioslam juz 30 podan o prace i.... telefon milczy. niestety dzis pedagogow jak mrowek. ja nie moge uczyc dzieci po mojej specjalnosci. moge byc wychowawca w placowkach opiekunczo-wychowawczych oraz szkolach. jeszcze troche poczekam a potem zaczne szukac pracy niezwiazanej z moim zawodem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi jaką masz specjalizację? Wiem, zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach zdobyć pracę w wyuczonym zawodzie to jest wielkie szczęście i wielka sztuka. Mimo wszystko mam nadzieję, że jednak będę pracować w zawodzie. Bardzo bym chciała, co prawda znajomości jako takich nie mam, miliona na koncie też aby dawać łapówki. Poza tym to nie w moim stylu, ale mam nadzieję. (Wiem nadzieja matka głupich, ale matka kocha swoje dzieci ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak-- moja specjalnosc to ped. opiekunczo-wychowawcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłącze się również do chwalenia kosmetyków. Wczoraj kupiłam sobie baze pod cienie (do powiek) lumene i jest świetna. Jeśli któraś z was maluje się do ślubu sama, to gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...ale mnie tu nie było chyba ponad miesiąc a to wszystko z braku czasu itp. :-) Gratuluje i zyczę wszystkiego najlepszego świezo upieczonym mężatkom!!! 🌼 Witaj Agatko! Przepraszam, ale ostatnio nie mam zbyt wiele czasu. Tam zajrzałam na chwilke, ale obiecuje poprawe. Już do Was dołaczam z powrotem :-)Rzadko bo rzadko ale bede zaglądać :-) Co u Was, co u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paooola
Jak nie wiesz co slychac to sobie poczytaj hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Nobi dzięki za fotke sukni Katka dzięki za link A ja dziś oglądam ślub mej kuzynki z tego roku jest swietna zabawa ale kamrzysta do zwolnienia to patałach jak nie wiem zgrywać na cd nie potrafił sa przerwy i wesele na 4 dvd szkoda słów. Dziś spotkałam się z kumpelą od lat i w ta sobote pedzi na slub brata a my oblewalismy spotkanie od lat było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na chwilkę bo nie spałam już ok 40 godzin i padam na twarz. Kathi świetnie, że zajrzałaś. Brakuje mi tu ciebie:D Jutro trochę z wami popiszę, pochwalę się;) Dobranoc fafetki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agatko:-) Ja też sie stęskniłam za Wami :-) Do usłyszenia. Dobranoc wszystkim...papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOBIETKI witam Was jak co dzień rano został 1 tydzień i 2 dni a ja mam zapalenie błędnika i kręci mi się w głowie szczęscie ze nie tak mocno wiec jestem na lekach.Zrobilam numer w gosciach pomylilam sie o jedna osobe i podalam za malo o 1 musze dzwonic a liczylismy kilka razy.POzdrawiam i zabieram sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ keyti jak nerwy?? nam został miesiąc i jeden dzień i mamy jeszcze sporo do załatwienia, dodatkowo 8 lipca planujemy zrobić panieńskie i kawalerskie, więc dodatkowych zajęć nie brakuje znalazłam materiał na wystrój sali, całkiem niedrogi na szczęście, a trochę go potrzeba:P witaj kathi:)jak twoje przygotowania?? po takiej nieobecności wszystko nam zaraz \"wyspowiadaj\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katko witaj jesli chodzi o nerwy to niespecjalnie sie denerwuje myslalam ze bedzie gorzej.Musimy jeszcze kupic buty przyszlemu mezowi i jechac do babci po blogoslawienstwo wiec nie mam czasu za duzo na myslenie.Przygotowac sie jeszcze do wyjazdu w podroz ale wierz mi ze ten miesiac bardzo szybko wam minie.Mam wrazenie ze im blizej slubu tym szybciej ucieka czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyti już nam cały rok przeleciał.. nawet nie wiem kiedy:P za chwile będzie po wszystkim, więc muszę nacieszyć się jeszcze myślą o tym, że jestem panną:P gdzie jedziecie w podróż????? Ewa powodzenia!!!! Będziemy czekać na jakieś relacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka powodzenia i odezwij sie a my katko jedziemy w bieszczady i nad morze ale to 3.07 jak wypoczniemy po imprezie chociaz wymyslilam ze 3 rano to jeszcze przyjedziemy do mnie do pracy z ciastem i kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymajcie mocno kciuki w piatek okolo godz. 12.00!!! Nadchodzi czas mojej obrony! W piatek bede juz pania magister! Boze, jak sie denerwuje, ale jednoczesnie jestem bardzo szczesliwa, ze bedzie juz po wszystkim i weekend bede miala spokojny. zmykam sie uczyc! Ewa--powodzenia w pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyti to myślę, że zanim pojedziesz z ciache to ładnie nam tu wszystko poopowiadasz, żebyśmy nie musiały długo czekać:P a gdzie wy się wszystkie podziałyście????????????? maniusia co do balona jeszcze małe pytanie: czy mieliście jakieś problemy z jego instalacją? jak go przesłali? baloniki są nadmuchane? a jak dodmuchać ten duży? czy mieliście w nim też jakieś konfeti? senioritka a wy mieliście dwa dni?? do której bawiliście się w poprawiny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki! Kathi, miło cie widizeć:) Agatko, to bardzo smutne, co piszesz os woich studiach. Nawet sobie nie wyobrażam, jak to jest spędzać tyle czasu nad czymś, co nie jest ani pasjonujące, ani przyjemne... Ja swoje studia kocham do wariactwa, dlatego mi szkoda, że je kończę - ty sie pewnie dosc mocno ucieszysz... Wi, będę trzymać kciuki:) Na mojej obrnie pewnie już nikt nie \"potrzyma\", bo to będize wrzesień i prawie wszystkie się \"pohajtacie\" i nie będziecie już zaglądać, jak to chyba niestety bywa, sądzac po naszych kochanych świeżych żonach... eh. Marcela, będzie dobrze! :) Dzięki za cynk o bazie:) keyti - bidulo ,współczuję, nie wyrąb gdzieś tylko, bo to chodzić strasznie trudno... Ewa - pa:) Kasiak, nie masz co śnić\" o późniejszych latach, ciesz się, że jeszcze trochę przed tobą:) A na dzienne możesz sie przenieść - u nas podobno trzeba mieć bardzo dobrą średnią albo zdać egazmin wstępny jeszcze raz i zaliczają te lata. nobi - ekscytujące przeżycie, hehe - dobre:D Dziewczyny, a ja jeszcze was zapytam odnośnie polecania i niepolecania kosmetyków etc - szukam sobie dobrego tuszu do rzęs. Może być drogi (choć oczywiście HR odpada:) ) byle był naprawdę fajny - najlepiej taki, co robi \"wszystko na raz\" bo ja mam takie rzęsy, że równie dobrze mogłabym ich nie mieć:) Czy któraś miała okazję używać tego reklamowanego ostatnio Astora, że niby cos tam rzęsy lżejsze i uniesione? A Sky High Curves Maybelline? Jaki tusz naprawdę poleciacie??? Podzielcie się wiedzą ekspercką! :D 🌼 🌼 🌼 dla was, te przynajmniej nie pylą. Mam już dosyć tych cholernych pyłków, wydłubie sobie zaraz gałki oczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zabulinko 🌼co do rzęs myslalas o przyciemnieniu ich henna u kosmetyczki dzis juz nie robia tak jak kiedys ze czlowiek wygladal jak diabel wcielony.A ja bede trzymala za wszystkie przyszle mgr kciuki bo ja jestem nia od 8lat.Pytanie czy dam rade po weselu wejsc zeby wam wszystko opowiedziec nie wiem bo z netu korzystam w pracy ale wczoraj kolezanka pytala mnie co bym chciala dostac od pracvownikow w prezencie slubnym zrobilo mi sie bardzo milo.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej keyti:) Ja hennę robię sobie nawet sama, ale myślę raczej o tuszu, bo to tańsza rzeczi jeszcze działą na parę sposobów, na które henna nie działa - np wydłuża, pogrubia i podkręca. Babki, poradźcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy dzisiaj z Ł. odebrać moją suknię. mam nadzije, że to już będzie ostatni raz i suknia w końcu będzie poprawiona a nie udawała poprawioną. Zaglądam tu do Was już od rana, bo pojutrze wyjeżdzam i nie bedę miała dostępu do netu. Ł dostał propozycję pracy we Wrocławiu i nie wie czy zostac w tej firmie co teraz czy iść do Wrocka. tam zarabiałby tyle samo, tylko życie tam jest strasznie drogie. Koleżanka kupiła sobie na kredyt mieszkanie 42 m2 za 140 000!!!!!!!!! Ciasne i nieustawne. Ja nie chcę do końca życia spłacać kredytu za jakąś ciasną klitę a na wynajem głupiej kawalerki trzeba też mieć z 1000 zł/m-c. Marzy mi się mały domek w moich okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×