Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Marcy - na poprawę humoru - zrobiłam Ci ten wisior, który spodobał Ci sie na aukcji:) A nawet - 2 wisiory, żebyś miała wybór - drugi w tym samym stylu i tonacji, tylko - uwaga, nowość! - na prostokątnej płytce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja zmykam, papa dziewczynki:) Do jutra:) PS ja tez jestem prawie po sesji, wiec mam zamiar sie coraz więcej udzielać:) Marcy, 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Za przepisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki I tak to jest jak chcę z wami pogadać to mam mnustwo roboty. Przepraszam, że nie przesłałam zdjęć ale rozchorowałam się i pół dnia spędziłam u lekarza a teraz w pracy jutro obiecuję przesłać jak nie to możecie mnie porąbać ;) Nic idę pracować dalej choć naprawdę mi się już nie chce gdybyście wiedziały co tu się działo poprostu szkoda gadać. Przez 3 godziny bieganie w te i wew te :( Juz nie wspomnę że mnie wszystko boli :o Całuski i do następnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy dzieki za przepisy - na pewno w najblizszym czasie je wyprobuje :) wczesniej nienawidzilam gotowac a od ok 1,5 roku poprostu uwielbiam :):) Gratuluje zamkniecia sesji :) i ciesze sie razem z wami ze mamy to juz za soba :D Bylismy z misiem u znajomej florystki - zamowilismy 2 bukiety, 4 butonierki, przybranie samochodu i bukiety dla rodzicow :) - razem 270 zl, to chyba nie tak duzo nie? papa Narzeczona :):) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sekundke Jestem dziś w niezbyt dobrym nastroju wiec dzis tylko was poczytam Pozdrawiam was i prosze nasze mezatki o fotki diabełku i tiki bo niestety nic nie dostałam Pozdrawiam serdecznie wszystkich i udanego dzionka. Ps Nie pamietam która to napisała o kalendarzyku. My tez to stosujemy i nie wpadlismy jeszcze choc nie wiele brakowało a spóxnienie ostatnio było wielkie ale ciesze sie bo my narazie chcemy cieszyc sie soba a dziecko jak juz to za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jedno pytanko bo pisała któras ze auto miała przybrane kokardkami tylko czy mogła bym je zobaczyc i czy znacie linki na takie przybranie auta. Teraz znikam wejde jeszcze na chwile wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ale dzis sie rozpisalyscie! Dostalam jakies przepisy. Jeszcze nie czytalam, ale juz teraz obiecuje, ze na pewno sprobuje! Musze zaczac w koncu gotowac, bo P. bedzie czesciej u mamusi niz w domu jadal ;) Bylam dzis na przymiarce sukni. Trafilam na inna babke i jest super. Porzadnie zwezi mi gorset i bolerko. Zrezygnowalam tez z szelki na szyje. Ale nie bylabym soba, gdybym sie czyms nie martwila. Zamowilam w tym salonie sztuczny kwiatek na szyje i we wlosy taki na grzebyku. I teraz zastanawiam sie, czy nie za duzo tych kwiatow? Na dole na gorsecie tez jest kwiat. O matko, moze pojde jutro i powiem, ze go nie chce? Aha, zamowilam super fajne rekawiczki. Takie przed lokiec. Na wierzchu maja nieduzy zloty haft. Super pasuje do gorsetu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko--gratuluje zaliczonych egzaminow! Dobrze wiem, jaka to ulga teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy bedziecie mialy jakies ozdoby we wlosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOZE KOBIETY JAK WY WSZYTKIE WYGLĄDAŁYSCIE NIESAMOWICIE I TIKI MANIUSIA...takie szczescie miałyscie w ślepkach:D-kasia-a te góry!!!!!!!!!!!!!!! diabełku-byłas:utrzymana\"(ale głupie słowo-ale nic bardziej własciwego mi do głowy nnie przychodzi) w moim klimacie.przepieknie nie mam słów.tyle radosci i miłosci naraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki Diabeku przeslijcie mi swe fotki Ja tez poprosze o przepisy zwłaszcza na te roladki na ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny........ ale się cieszę tymi wakacjami, cały czas mi się buzia cieszy:D A zapomniałam się wam pochwalić że załapałam się na praktyki w sierpniu, więc musimy się spiąć z przygotowaniami w lipcu, bo potem nie będzie czasu. Dzisiaj kupiliśmy dekorację auta (jakąś najtańszą, bo to jest dla nas totalnie nieistotne- oby była jakaś) i tablice rejestracyjne, zanieśliśmy papiery z USC do kościoła, co się okazało na mojej metryce (doniosłam dzisiaj, bo jak spisywaliśmy protokół to zapomniałam) nie ma adnotacji o bierzmowaniu 😠 i muszę lecieć do innego kościoła po jakieś zaśwaiadczenie wrrrrr ale to i tak mi nie zepsuje humoru. W przyszłym tygodniu pójdę do krawcowej w sparwie bolerka:) dokupimy dodatki dla Pawła i takie tam. W końcu będę miała czas się zająć tym wszystkim porządnie, bo teraz to tylko dużo gadam, a mało robię:P A teraz muszę zwolnić komputer. Później zajrzę jeszcze, więc jak coś to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki , diabelku ja tez bardzo prosze o Wasze zdjecia :):) i z gory dziekuje milej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie o ozdoby do wlosow! bedziecie mialy zywe kwiaty, sztuczne na grzebyku czy moze ozdobne wsiwki, a moze nic? dobranoc teraz wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wi - jak juz widziałas na zdjeciach - ja miałam wpiete tylko 2 storczyki, ktore niestety do sesji mi zwiedły, ale w kosciele wygladały ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo ja tylko na sekunde bo dis mamay audit znowu wiec mnie pewnie caly dzien nie bedzie w biurze zabulina - dzieki jakbys sie wybierala do bb to please przywiez te wisory co prawda jeste w chwili obecnej totalnym bankrutem ale jakos dam rade ja mnine wiem czy bede miec jakies ozdoby do wlosów - na pewno welon bo juz zamowiłam snił mi sie koszmar weselny - ze nikt sie nie bawił, wesele w ogole nie bylo w sali ktora mamy zaklepana (odmnowili dzien przed) i wesele było w domu u moich rodziców a tańczyło sie napolu i wszyscy goście poszli sobie przed pólnocą brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie fafetki 🖐️ wi - ja miałam we włosach taką spinkę, jakiś kwiatek, koraliki z niego wychodziły i coś tam z piurkiem chyba. może na którymś zdjęciu widać ;) był wpięty nad welonem :) agatka - gratuluje zaliczonej sesji 🌼 nie ma to jak wakacje od szkoły :) zabulinka - czekam niecierpliwie na przesyłkę 🌼 marcy - wysyłaj przepisy jak tylko masz trochę czasu :) i nie przejmuj sie koszmarami :) no właśnie, a co z NO TO CO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no NO TO CO juz tu dłuuuuuuuuugo nie zagladała i EWA MARCHEWA też! gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Nie wyspalam sie :(:( - straszna burza u nas byla - ok 4.30 obudzil mnie potworny grzmot - myslalam ze z lozka spadne, tak sie przestraszylam. Moj psiak byl najbiedniejszy - strasznie boi sie burzy, wskoczyl mi pod koldre i trzesl sie jak galareta :(:( Dopiero dzisiaj zaczynamy nauke tanca - 3 tyg przed weselem, myslicie ze zdazymy? Bedzie nas uczyl nasz znajomy - instruktor nauki tanca. Obawiam sie ze moze nam braknac czasu, ale ten kolega powiedzial ze spokojnie zdazymy i ze indywidualnie uczy sie duzo szybciej niz w parach. Mam nadzieje ze okazymy sie zdolnymi uczniami :) Dzisiaj rowniez idziemy z dokumentami z USC do ksiedza, odwiedzimy takze organiste i koscielnego :/ i bedziemy dzwonili do pary, ktora rowniez w tym dniu bierze slub - o wystroj kosciola - podzial kosztow :) Wi - ja podobnie jak Agatka, bede miala diadem na wloski :D Tiki - dziekuje za zdjecia, wygladaliscie slicznie i piekna z Was para :) sukienka i bukiet - bomba :D Jeszcze raz wszystkiego dobrego 🌼 Widze ze w plenerze nie byliscie jedyna slubna para :) Podroz poslubna do Zakopanego? Super widoki - ale Wam zazdroszcze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy zaniesc suknie do czyszczenia i prasowania - oni potrzebuja ok. tygodnia czasu. Kiedy radzilybyscie mi ja tam oddac? 2, 3 tyg przed slubem? i gdzie pozniej ja polozyc zeby sie nie wymiela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia - z tancem mysle, że napewno zdążycie, indywidualny kurs naprawde o wiele szybciej uczy - patrz Taniec z Gwiazdami\":) tym bardziej, że tylko jednego tanca chcecie sie nauczyc my poszlismy na żywioł i jakos to było, nie doleciały mnie zgryxliwe komentarze, więc mysle, że nie było tak źle. a jesli nie masz zabardzo gdzie trzymac sukni to zanies ja 2 tyg wczesniej do czyszczenia i prasowania i i odbierz 1-2dni przed ślubem - niech oni sie martwia i ja przechowuja tak żeby sie nie pogogniotła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - dzięki za przepisy 🌼 ewa marchewa wyjechała nad morze do pracy o ile pamiętam we włosach będę mieć tylko welon, ale jak coś jeszcze to się okaże dopiero na próbnej za jakiś tydzień może Natalka myślę, że starczy te 3 tygodnie, w końcu chodzi głównie o jeden taniec:) byłam wczoraj pierszy raz przed weselem na solarium i jestem bardzo zadowolona, ponieważ załapałam się na łóżko z bryzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio tak taniec z gwiazdami hehe - tam cwiczyli intensywnie calymi dniami. My chcemy jak najlepiej nauczyc sie walca angielskiego i jak wystarczy czasu to rowniez krokow do pozostalych tancow :) Ten znajomy przedwczoraj powiedzial - spokojnie - 3, 4 godziny dziennie i bedzie super, aha i powiedzial jeszcze: nabierzcie sil hehehe a z ta suknia to faktycznie, chyba bedzie najlepiej jak bedzie sobie wisiec u nich - bo my niestety w naszym mieszkanku nie mamy gdzie jej trzymac, tymbardziej zeby mis nie zobaczyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki! holly, kasiak84, nobi, kinimad wysłałam sdjęcia. holly i nobi jeszcze nie dostałam od was żadnej fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was babeczki! Wpadłam tu jak zwykle :-) na chwilke. Agatko, pisałaś ze masz dobry humor :-D 🌼 Mnie tez dopisuje ostatnio, ale nie z powodu egzaminów-studia skonczyłam w zeszłym roku. Chyba mnie te przygotowania troche cieszą i troche...stresują! :-) No tak... zostały zaledwie 2 miesiace..a to niewiele a przygotowań, drobiazgów mnóstwo...czekaja nas nauki, spowiedź, suknia + dodatki (uzupełnić, poprawić), potwierdzić wszystko..sale, orkiestre, kamere, auto, bukiet, dekoracje-zamówić, resztę gości zaprosić, garnitur kupić Misiowi, wódkę, wieczór panieński wyprawić....ech... pełno tego....Zrobiłam ostatnio listę, to adrenalina mi sie podwyższyła :-) Na dodatek pracuje, a mój przyszły mąż wyjeższa często w Polskę no i naprawdę musimy sie sprężyć. Dziewczyny, jakie \"efekty specjalne\" robicie pod kościółkiem. Chodzi mi np. o cukierki dla gości, baloniki wylatujące z bagażnika auta (ostatnio widziałam na slubie kolegi), słyszałam coś o gołąbkach i kominiarzu na szczęście... A Wy co proponujecie lub będziecie miały? Dziewczyny, które wyszły już za mąż :-) czy mogę prosić o parę fotek dla mnie? Dziekuję z góry. Mój mail: Kati@megapolis.pl Pozdrawiam was serdecznie i sle buziaki!!! 🌼 Do usłyszenia. :-) Papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kathi, ja miałam sypane płatki kwiatków i ryż. ładnie to wyglądało, jak chcesz to wyślę Ci kilka zdjęć jak to wyglądało :) ps. kathi, o ile dobrze pamiętam to nie dostałam chyba od Ciebie Twojej fotki :) i od a_guu tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie dostałam od Was fotek:) I od diabełka...Ja zaraz wyśle fotki zaproszeń, jakie stworzyliśmy:) Oj, zapomniałam sie przywitać:):)Cześć dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam maniusia! Bardzo chętnie zobaczę Twoje fotki :-) Przeslę Ci swoje, ale dopiero wieczorkiem, bo teraz jestem w pracy i zajrzałam tu na chwile. Proszę podaj mi swój mail. Pozdrawiam! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×