Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

to wszystkiego najlepszego agatka, dużo zdrówka i humoru, i spełnienia marzeń, i ślubu/wesela bez większych wpadek ;) i wszystkiego co sobie tylko wymarzysz 👄 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) zaba no normalnie czas umierać:D Kasiak dzięki za piosenkę. Ktoś tu o nią chyba ostatnio pytal nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, wszystkiego najcudowniejszego. Życzę, by wyśmienicie urządzało się nowe mieszkanko, by dzień ślubu przebiegał jak z Twoich marzeń i najpiękniejszych snów, również życzę spełnienia Twoich celów edukacyjno-zawodowych. Bądź zawsze szczęśliwa, radosna i spełniona. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dołączam się do życzeń. Wszystkiego, co sobie wymarzysz i czego zapragniesz by Twoim było 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i cała grządka do ogródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko! Wszystkiego Najlepszego w Dniu Twoich Urodzin!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 P.S. Mam pytanko do Ciebie...dostałam Wasze obrączki, piękne! Czy one różnią sie szerokością, tzn. Ty masz węższą a twój małżonek szerszą? Pytam, bo... mój luby zamówił sobie o 1mm węższą, bo nie chce mieć takiej szerszej jak moja...no i trochę było mi smutno z tego powodu :-( Pozdrawiam wszystkie babeczki gorąco! Muszę sie pochwalić, że mam już urlopik ( 2 tygodnie) a od 1.08. jadę nad morze na tydzień a konkretnie do Sopotu :-D Buziaki dla Was, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> a-guu proponuje też okłady z liści kapusty, octu (moze być woda +ocet), maść nagietkową..okłady rób kilka razy dziennie a będzie duża poprawa. Mój tato ostatnio upadek zaliczył i miał sine oko, robił takie okłady i mu w niecały tydzień znikło :-) Bedzie dobrze...ewentualnie zamów sobie rękawiczki do sukni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam już babeczki do domku, życzę Wam przyjemnego weekendu, papa 🖐️ może podłączą mnie w domu już do neta to wpadne wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko - przyłączam sie do życzeń - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ!!! 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 Jeszcze tylko 50 min i mam weekend - nawet nie wiecie jak sie ciesze !!!! Dzisiaj zarezerwowalam 2 tyg wycieczke na Krete - opcja all inclusive, hotel **** - bedzie cudnie Wylot 21 wrzesnia - w czwartek po ślubie - nie moge sie juz doczekać!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze przyłączam się do zyczen:) Po drugie pomyslalam o ostateczności na sińca. Dziewczyny na forum wizażowym polecają podkład, który służy najczęściej jako korektor. Jest to podkład teatralno - telewizyjny, bardzo ciężki, maskujący podobno wszystko. Od jakiegoś czasu jest tez dostępny na rynku nieprofesjonalnym. Podkład ten ma formę maści, nazywa się DERMACOL. Jesli zabiegi z maściami na wchłonienie się sińca nie pomogą (życze, żeby pomogły Ci jak najszybciej), to może warto uzyć czegoś takiego. Wiem, że to uciążliwość, ale być może \"przykryje\" problem. Kasiaku:)Fajnie mi się zrobiło, jak zobaczyłam, że masz urodzinki 26 kwietnia. Ta data to dzień po urodzinach mojego A. i równocześnie rocznica ślubu mojej siostry:) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie obrączek, to my zrobiliśmy inaczej. Ja mam węższą o milimetr, ponieważ nasze dłonie dość mocno różnią się rozmiarem. A. będzie miał szerszą, żeby obrączki wyglądały proporcjonalnie na dłoniach. Ja mam 13 (chyba będzie zwęzana po ślubie, bo jest zbyt duza - chyba schudły mi palce), natomiast A. ma rozmiar 28. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, na chwilke, żeby podziękować Maniusi za trzymanie kciuków:) Maniusiu, POMOGŁO.Chociaz i tak nie jest tak, jakbym chciała, ale nie jest aż tak źle, jak sie tego obawiałam... Dziewczyny, które mają mozliwość, znajdźcie sobie piosenke Myslovitz i Stuhr \"Kraina Miłości\" Jak dla mnie PIĘKNA!Zresztą ja myslovitz bardzo lubie, ale ta jest naprawde super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po piewrsze DZIęKUJę WAM WSZYTSKIM!!! Za życzenia i pamięć Kathi tak mamy różną szerokość- ja mam 5 mm Paweł 6 mm, bo ja mam gługie wąskie palce a on ma szerokie i ładnie wygląda z szeroką obrączką. Nie przejmuj się tym, że twój narzeczony ma inną szerokość- w końcu będzie nosił tą obrączkę całe życie, więc ważne, aby czuł się w niej dobrze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko na 5 min nawet nie mam czasu nic poczytac ale daje tylko znac ze zmartwychwstane w pon kiedy to wroce do pracy i wam wszystko opowiem bylo zajebiscie i wesele neprawde nie moglo sie lepiej udac pomimo ze bylo cieplo jak cholera stesknilam sie za wami ale naprawde nie bylo kiedy pisacx buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, poddaje sie, w zyciu was w tyl nie doczytam prosze mi zrobic streszczenie jako ze zobowiazuje sie ze jako mezatka nie znikne z forum czyli napisac mi co sie dzialo jak mnie nie bylo nie wiem za bardzo jak wam ta relacje skladac bo zeby to wsztysko opisac i ogarnac to ja nie wiem ile czasu by to zajelo moze zrobie pobiezny opis a potem poprosze o pytania bo nie wiem jak to inaczej zrobic uprzedzajac: wsztstko sie udalo idealnie oprocz jednej rzeczy - okolo 3 nad ranem tak koszmarnie sobie nogi obtarlam ze nie moglam prawie chodzic i ryczalam z bolo reszta byla po prostu cudowna zdjecia w poniedzialek tzn te ze slubu a nie z sesji z zabulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Marcelku:) Nie bój żaby, te z sesji ze mną już mają! :D ;) i kazałam im nie posyłać ich Tobie, bo koniecznie chcę zobaczyć Twoją reakcję, kiedy będziesz je oglądać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od siebie dodam, że wyglądaliście bajecznie i że widać, że twój mąż skoczyłby za tobą w ogień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, przebiłaś mnie - ja poszłam spać o 2.30:) Dziewczyny, powoli żegnam się z Wami na ok. miesiąc - będziemy w BB i zaglądać będę mogła sporadycznie. Jakby któraś chciała coś pilnego, niech mailuje:) Jeszcze jestem przez parę godzinek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agatka spóźnione, ale szczere życzenia spełnienia marzeeń ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Holly Kreta super :D:D:D:D a my chyba naszą podróż poślubną zostawimy na za rok :) jednak nie wyrobimy z kasą w tym roku :( A dziś nudy nudy nudy mnie czekają!!!! Robert będzie malował ganek w domu a ja chyba poopalać się pójdę :O Mama zaczęła wielkie przygotowania do ślubu, wczoraj wxięła się za malowanie kaloryferów :) a w tym tygodniu zaczyna malować kuchnie na brzoskwiniowy kolor :) coś zaczyna już pachnieć weselem 🌻 Marcy to czekam na zdjęcia ;) i również nie pominę kwestii, że wyglądaliście wspaniale!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 dni? kurczaki ja mam 2 tyg i wcale mnie to nie cieszy... nie chce mi sie tego slubu juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie mogę sie doczekać zdjeć Marcy z dnia ślubu - będą bomba, bo mieli niesamowitą sytuację podczas pleneru z tamtą fotograf.. ale dobra, nie powiem, bo może Marcy chce, żeby była niespodzianka:) W każdym razie - liczę na wiele:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy marcelinko:) Cezkam z niecierpliowścią na te tajemnicze fotki:) Kasiak dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko spóźnione ale szczere najserdeczniejsze życzenia Po pierwsze witam wszystkich i naszą śliczną meżatke która wraca na forum. co do urodzin to ja mam 20 lipca a imieniny 26 lipca Wczoraj miałam przymiarke jestem zawiedziona bo tyle czasu kłóciłam się z baba że chce mieć wykończenie dołu płaszczu na prosto a ona mi zaokragliła bo powiedziała ze tak ładniej zastanawiam sie czy nie wrócic i nie zarzadac by szyli nanowo tak jak ja chce ale szkoda mi krawcowej bo to jej z pensji obetna straty. Nie wiem czy im podarowac tak mysle by to olac ale przy odbiorze powiedziec ze zawiodłam sie na nich. Mam dość juz chodzenia tam fatalny salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×