Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

dietka ktora stosowalam w 2004 roku przyniosla niesamowite efekty schudlam do rozmiaru 38, wazylam 63 kg. ale po 1,5 roku pprzybylo mnie drugie tyle coi schudlam, i teraz mam rozmiar 44/46 .. moze w ciagu tych 19 miesiecy uda mi sie schudnac... kto wie.. a bardzo bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni i masz rację 🌻 a docinkami nie przejmuj się. Jeśli mogę coś doradzić. Kiedy będziecie zamawiać muzykę upewnij się, że zespół potrafi zagrać piosenkę wybraną na pierwszy taniec. My zaufaliśmy i w dniu ślubu dowiedziałam się, że nie zagrają nam wyuczonego walca :( tylko coś innego. Targały mną nerwy, ale nie chciałam aby ktoś to zobaczył więc zacisnęłam zęby i nerwy przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu (pozwolisz aby tak do Ciebie pisać :) ) żadnych drastycznych diet!!!!! Masz pięknie wyglądać, anie jak nieboszczka w sukni ślubnej z cieniami pod oczami!!!! Zrezygnuj np z kolacji, słodyczy, białego pieczywa i zobaczysz, że w ciągu dwóch lat zmienisz się. Zdjęcia wysłane. Acha jak będziesz wybierać suknię nie decyduj się od razu na tą jedyną. Idź sobie do różnych salonów i poprzymieżaj różne fasony, wtedy zobaczysz czy do twarzy Ci. Wtedy podejmi decyzję. Nie zawsze suknia na modelce wygląda tak samo na Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone Gitary \"Niebo z moich stron\" walca do niej ćwiczyliśmy przez dwa miesiące :( nawet nie zwiesz jak było mi przykro kiedy lider zespołu Nam powiedział, że zapomniał zabrac słów ze sobą. Znam tą piosenkę na pamięć więc chciałam im ją spisać. Więc chyba przestraszył się tego i przyznał się, że nie potrafią jej zagrać W rezultacie zatańczyliśmy do \"Jestem obok ciebie\" Univers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że rocznik \'84 góruje na forum :) Najzabawniejsze jest to, że z mojej klasy z LO większość dziewczyn właśnie w tym roku brała ślub :) Idą jeszcze dwa meile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone Gitary \"Niebo z moich stron\" ja znalazlam w wykonaniu sewryna krajewskiego, pasuje na pierwszy wspolny taniec... a jak dalej grala orkiestra? spisali sie? ja bylam na takim weselu gdzie orkiestra wogole nie przyjmowal dedykacji, tyylko raz od pana moldego dla panny mlodej zagrali, jesli ktos chcial komus zadedykowac to musial im zaplacic... nie wporzadku sie zachowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieli szczęscie,że tylko tą wpadkę zaliczyli :P resztę wesela zagrali REWELACYJNIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam na pierwszy taniec zagrali \"Wielka milosc\" Krajewskiego :D W ogole to chcialam walca do \"Nocy i dni\", ale jak chcialam poćwiczyc z moim męzem, to mowil \"jeszcze jest czas\" i tak sie zrobil 16 wrzesnia. Nie wiedzialam co zagraja, w ogole nie ćwiczylismy pierwszego tańca, to byl spontan, ktory o dziwo wyszedl bardzo dobrze :P Kasiu, kiedy wyślesz mi swoje zdjecia z plenru II???? :P Asiu wyśle Ci moje fotki ale za momencik, w porzadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, u nas z dedykacjami tez tak bylo (orkiestra byla naprawde super) - orkiestra dedykowala w naszym imieniu i imieniu naszych rodzicow, co nam badzo zycie ulatwilo :P kazdy kto dedykowal zostawial orkiestrze jakies pieniadze :)) Efekt byl taki, ze za 2 dni grania zaplacilismy tylko 900 zł, bo sobie te dedykacje odbili od calej kwoty za granie - wg mnie to byl dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE ZA CIEPLUTKIE PRZYJECIE MNIE DO MEZATEK :) czekam z niecierpliwoscia na Wasze zdjecia... mnie podoba sie tekst piosenki lady pank \"zawsze tam gdzie ty\" ale to chyba zbyt wolne na pierwszy taniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly 😘 w przyszłym tygodniu odbieramy płytkę więc zaraz jak tylko będę ją miała wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu 😘 witamy :) i zapraszamy jak najczęsciej. Dziewczyny ja uciekam :) dziś mam wolne. Zaraz jadę z babcią do szpitala ma mammografię :( trzymajcie kciuki, aby nie było to TO. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mężatki:)Dawno mnie tu nie było,ale postaram się nadrobic zaległości:) W następnym tygodniu będę miała nowe zdjęcia,więc jesli się uda będę wam wysyłac.Ewusiu czy ja też mogę prosić o twoje zdjęcia -swoje mogę również wysłać. Ja równiez dołącze się do dyskusji o wódce,u nas był krakus -bardzo dobra wódka nie palaca;)Wybieralismy między Bolsem a Maximusem i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni.Nikt się nie upił no może za wyjatkiem przyjaciela mojego męża,który 3 razy dedykował mu \"Kapitańskie tango\"(to jedyna piosenka,która powtórzyła się na weselu).Panie kelnerki tez były zadowolone bo tak bardzo lubi zmywac,że o 3 nad ranem poszedł im pomóc.Oczywiscie moja babcia popłakała się ze smiechu bo pod koniec wesela ok 4 rano przypomniał sobie ów kolega,że z babcia nie zatańczył i 3 piosenki pod rzad kazał sobie grać.To tyle wrażeń z wesela tez się chciałam z wami podzielić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, dziekuje za komplementy :)) To bardzo mile z Twojej strony :)) Suknia - no coż kosztowala troszkę .......... :O Ale kupilam ją za wlasne pieniadze, wiec przynajmniej nie mialam wyrzutow sumienia, ze targam kase od rodziców - jak to tylko (albo az) sukienka i równie dobrze mogę kupic tańszą :P Ale prawda jest taka, ze jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru i gdybym miala wybrac jeszcze raz, wybralabym tę samą :P No moze kazalabym ją bardziej skrocic (tak 3 cm mniej) - suknia troche opada i potem mozna sobie zeby w tańcu wybic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znowu dostałam zwrotne maile, dziś już nic nie wysyłam, jestem dla sprawdzenia czy to może ja cos źle wysyłam, wysłałam odrazu do siebie...i do mnie doszło:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moglabym prosic reszte dziewczyn o zdjecia bo mam tylko od Kasi i Holly? bede bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze do was dziewczynki napisze moja prosbe. Macie moze jakies strony internetowe zegraniczne ze sukniami? Jeli tak to mogłabym prosic o ich podanie? Bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×