Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość fizz

niech to będzie topick dla tych wszystkich, którzy choć są już dojrzali mają w sercu radość życia, wierzą w wielką miłość, przeżywają radości i smutki z mężami, partnerami i bez nich, tęsknią i złoszczą się, chcą pogadać o czymś ważnym i o niczym, czasami muszą się wypłakać i wyżalić, a czasami tylko poopowiadać, co było na obiad ....i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxewr
ziemie zalewa ciemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
taki topic był mi potrzebny! witaj fizz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
świetny tytuł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio ludzie pytaja sie mnie co pilem :) bo sie tak smieje :) a ja sie tylko ciesze i umiem czerpac radosc z codziennosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexoholck -> zdradź nam tajemnice swojego sukcesu, jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
bo to tak jest, niektórzy chorują na ..siątki jak w "Czterdziestolatku", ale w duszy coś im gra i by zaszaleli, może zakochali się, albo zrobiliby coś, co nie wypada....no właśnie a poza tym chyba niektórzy lubią alkohol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
oj tak tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosta sprawa, ameryki nie odkryje :) dobra zabawa, dystans do swiata, zrozumienie, ze kazdy dzien moze byc moim ostatnim, i oczywiscie kilka przyziemnych spraw takich jak: seks, dobre jedzenie, wysypianie sie i radosc wewnetrzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
napiszcie coś o sobie, whisky naprawdę lubisz, ja ją beszczeszczę coca colą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Sexoholck, naprawdę myślisz o tym, że każdy dzień może być Twoim ostatnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dodam
praca nad związkiem, umiejętność wczuwania się w odczucia partnera i gotowość do rezygnacji z przyjemności w imię wspólnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku wysypianie się i dobry seks nie idą w parze.Im więcej seksu tym mniej snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jeden moj kolega umiera na raka i pokazal mi jak to sie robi, a miesiac temu ja sam mialem atak serca spowodowany zbyt duza iloscia alkoholu i juz myslalem, ze umre :) TAK, o kazdym dniu teraz tak mysle i nie che zycia zmarnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangabanga albo śmierć
seksoholck, po ataku to ty się lepiej pojednaj z Panem Bogiem, a nie myśl jak kolejne dupy rwać :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Whisky, zdecydowanie masz rację. Ale mam nadzieję będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to radosc w sercu, wewnetrzne dziecko, ciekawosc robia w sercu wiosne. I nie zastanawiam sie, czy cos wypada czy nie :P Robie co chce, zazwyczaj i smieje sie glosno jesli tylko mam na to ochote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz pojednalem, przynajmniej sie staram. Zycie nie polega jedynie na klekaniu, po to nam Bog zycie dal, by je wykorzystac! Wiec korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie tutaj dopisuje. Mam lepsze i gorsze dni, ale staram sie zyc, jak lubie i na wszystko patrze z dystansem i poczuciem humoru. Nawet jak cierpie, to dziekuje za to, ze moge zyc i przezywac wszystkie uczucia dane czlowiekowi. Mam przyklejony do twarzy usmiech, bo kocham zycie, slonce, deszcz, ludzi, zabawe, cisze, muzyke, i nie chce niczego przespac, niczego stracic! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Sexoholck, to mniej pij. A umieranie innych, też mam kogoś bliskiego kto powoli odchodzi, ale jeszcze się cieszymy, że jest. Ktoś powiedział, że karą za życie jest śmierć. Ale póki co żyjemy i cieszmy się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
fizz, ja raczej nie lubię z colą, ale czy to ma być zaraz profanacja? myślę, że każdy może wybrać to co lubi fajne są te "przyziemne sprawy" wg. sexoholc, a ja myślałam, że to całkiem coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Enamorada, ja też miewam podłe dni, ale jak spojrzę w niebo, popatrzę na ptaki, poczuję jak kocisko się o mnie ociera, to jakoś mi tak lepiej i byle do wiosny. To akurat przenośnia, bo lubię zimę też, nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pije juz tyle co kiedys :) a wszystkim dookola wydaje sie, ze nadal jestem pijany, bo smieje sie i ciesze jak glupek:) ale dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
miło się zapowiada, dobry miałaś pomysł Fizz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ! pokrzepiajace to jest. szkoda , ze tak malo jest ludzi usmiechajacych sie do siebie - cieszacych sie obecnoscia rugiej istoty , a potem tylu narzeka , ze samotnosc mu wyzera mysli i blokuje tworcza radosc zycia. ludziska nie bojcie sie siebie bo rozmijacie byc moze z blachych powodow [ np. ze ktos nie tak ubrany albo nie tak uczesany ] prawdziwa przyjazn. i nie oceniajcie ludzi negatywnie nieznajac ich.tak mie majster dzis na budowie przy krecacej betoniarce nawijal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Masz rację, ciesz się życiem, a inni, to ich problem. Whisky, bez przyziemnych nie ma życia hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
wiesz wujek, słyszałam kiedyś , że pierwszy stopień do szczęścia to nieocenianie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Cześć Wszystkim!!! Fizz ja też uwielbiam colę - zwłaszcza z likierem rumowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×