Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a mi kto poradzi

twarde piety, probowalam wszystkiego zalamana jestem!

Polecane posty

Gość a mi kto poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjj
przede wszystkim wygodne najlepiej sportowe obuwie a nie szpileczki z czubami ktore sie zweżają i sie nie koncza! to po piwersze, po drugie peelingi, tarczka i kremy zmiekczajace w duzych ilosciach od czasu do czasu oliwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamina A+E
pomoże. Jeśli masz takie pięty, to pewnie i suchą skórę całego ciała. Łykaj capivit, za 4-6 tyg będzie lepiej. I to co radzi Ci żabka zrób również, jako krem może wystarczy dermosan z wit A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochany kopciuszek ma racje-jezeli nigdy nie robilas sama pedicure,to idz do kosmetyczki. Tylko pamietaj,ze ten zabieg trzeba regularnie powtarzac,bo zrogowacenia po pewnym czasie odrastaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie
o tarce metalowej do pięt, są takie w sprzedazy,a jesli chodzi o peeling stóp, to jak sie robi najlepiej domowym jakims sposobem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie krem
na pekające pięty firmy ACERIN chyba dostepne sa w aptekach, pomaga również na suche łokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence..
kup sobie taka metalową tarke do pięt, pomoze Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstydz sie! Jak ja pierwszy raz szlam do pedicurzystki, to na moich pietach by szlo kartofle sadzic ;) Pedicurzystka zrobila mi najpierw kapiel stop, potem peeling, potem obciela zrogowacialy naskorek na pietach, wymasowala, pokremowala, pomalowala i bylo ok. Teraz juz nie chodze do pedicurzystki,bo doszlam do wniosku,ze jestem w stanie zrobic to sobie wszystko sama w domu. Ale tobie tez radze raz-dwa razy przejsc sie-zobaczysz jak to wszystko profesjonalnie wyglada, a potem bedziesz sobie robila sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto mi poradzi
Zabka a powiedz ile kosztuje taki zabieg u pedikiurzystki? dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
znam ten problem mam kilka sposobów ale to nia forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poradze cos innego, mianowicie zel Dernilan, do kupienia w kazdej aptece, cena ok. 6 zl. Rewelacja! ja smaryje nim piety na noc, zakladam skarpetki i pod pierzynke. Rano mam pietki jak niemowle! Idealnie natluszcza takze inne wysuszone partie ciala. Zanim zostawisz pieniazki u kosmetyczki, sprobuj, to sa niewielkie pieniadze :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardzo pomogla maseczka z Avon na stopy plus po tym krem zmiekczajacy do piet...Maseczke uzywam raz w tygodniu a krem codziennie i naprawde jestem w szoku,ale pomoglo mi to...mojej mamie rowniez...a przed tem nie moglysmy sobie dac z tym wszystkim rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam bardzo
ta kosmetyczka z ta zyletka to zaciac nie moze?jakos mnie ciarki przechodza na sama mysl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja moge polecic jeden kremik ktory bosko zmiekcza ten naskorek i zmniejsza zrogowacenia, naprawde bardzo fajna sprawa (uzywam tez na lokcie) a kosztuje tylko 2 zl :) Masc ochronna z witamina A, niektorzy jeszcze mowia na to masc witaminowa. peeling na nozki, nacierasz ta mascia, wkladasz grube skarpety, spac, i rano budzisz sie a stopki nie do poznania :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wiesz co
ja smaruje specjalnym kremem do suchej i spekanej skory-ludzi ten krem wyleczyl z nagniotkow,odciskow,popekanych łokci i innych tego typu rzeczy a mnie ni cholery:( jest moze jakas delikatniejsza ale nadal twarda:(najbardziej jest twarda na łączeniu podeszwy z piętą -tą boczną ze tak powiem-tam gdzie sie bable od za malych butow robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wiesz co
moze kupie sobvie tego nozyka czy cos tam:( a co poradzic na żółtawy kolor? ps:ja właśnie bardzo duzo chodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
co na żółte stopy??dlaczego one mają taki brzydki kolor?nigdy wczesniej takich nie mialam:( to chyba starosc juz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermesaa
Naprawdę polecam, płyn Dermesa. Rewelacja. Cholernie trudno go dostać. Poszukaj może wsklepach zielarskich, z naturalnymi produktami i niektórych aptekach. Albo wejdź na stronę www.dermesa i napisz meila gdzi go dostać Kosztuje ok 14 zł. Jest nietłusty, polecany na pękająca i wysyszoną skórę rąk i stóp.Systematycznie stosowany daje rewelacyjne rezultaty. Uwierz mi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocz
stopy w gorącej wodzie, użyj pumeksu, posmaruj pięty kremem nałóż skarpety i spij w nich, jesteś w domu to ubieraj skarpety , nie chodz w gołych stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-j
mam sprawdzony sposób ;)-wystarczy regularnie smarowac "mascią ochronna z witamina A".smaruje wieczorem gdyz masc jest tłusta. tubka kosztuje 2 zł z groszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazylianka288
niestety im czesciej zdzieramy pumeksem tym bardziej narasta, "szok" piety o klapek, sandal itp tez powoduje szybsze rogowacenie naskorka; jesli chodzi o masc z wit A to po wymoczeniu stop w wodzie z sola, po pillingui pumeksie w powycierane stopy wetrzec masc i wsadzic stopy do woreczkow , nastepnie w skarpetki i wytrzymac przed tv np przynajmniej godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co daja te woreczki
? nie wystarczy w same skarpety? wg mnioe woreczki takie nioe przepuszczaja powietrza..stopa sie bardziej poci i skoro jest pot na stopach to i krem gorzej sie wchlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie o tym
stopy w woreczki żeby krem wchłonął się w skórę a nie w skarpetki :P w zimę to ja na całą noc tak robię ale nie maścią z witaminą A ale Alantanem plus :) chociaż teraz kupiłam sobie Scholla - Foot & Nail Cream i jest super :D nawet po długim łażeniu nie czuję że skóra stóp jest wysuszona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra mimi
Zrób badania tarczycy i cukru.U niektórych jest to objaw tych chorób , np u mego męża tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy na dłonie
pod rekawiczki tez lepiej zakladac folie?czy same rekawiczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
smaruję pięty oliwą z oliwek i robię okłady ze świeżych liści kapusty (zmiękczonych tłuczkiem do kotletów), mocuję je bandażem na całą noc co drugi dzień, aż pięty będą wystarczająco miękkie - powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka 54
Twarde piety to jeszcze nie problem,jak do tego dochodzi zoty kolor to juz porazka;( mimo,ze pielegnuje stopy ,smaruje kremami codziennie to ten wstretny zolty kolor nadal jest:( Ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 675zip
po umyciu dobrze jest wetrzec w stopy sok z cytryny super wybiela i oswieza skore,a potem krem na noc dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×