Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość komputerek 123456

sposób na ładna cerę.....

Polecane posty

Znalazłam super środek na piękny wygląd. Kapsułki piękna Beauty Control. Skład przebadany laboratoryjnie: ashwagandha, ekstrakt z pędów bambusa, kolagen , pokrzywa zwyczajna, skrzyp polny, soje białka, cynk oraz kompleks witamin C, B6, B12. Mogą spokojnie przyjmowac veganie. Rewelacyjny środek, po nim skóra staje się spręzysta, powstrzymuje powstawanie zmarszczek i cellulitu. Wzmacnia także włosy i paznokcie. Polecam bo widze poprawę wyglądu https://beautycontrol.pl/produkt/beautycontrol-pl-produkt-beautycontrol-kapsulki-piekna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skóra mojego męża poprawiła się odkąd do codziennej pielęgnacji używa kosmetyków od Masveri. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie serum normalizujący-detoksykujące od Bielendy z serii vege skin diet? Jeśli nie to sprawdźcie koniecznie, zwłaszcza polecam wszystkim weganom, dla których ta seria została stworzona. Serum bardzo dobrze sprawdza się na dzień, jak i na noc. Moja przyjaciółka mi je poleciła i przyznam szczerze, że przy mojej mieszanej cerze sprawdza się super. Bardzo dobre połączenie fitoskładników z probiotykiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim kluczowe są demakijaż i oczyszczanie twarzy. JA zwykle robię dwuetapowe oczyszczanie. Najpierw płyn micelarny później jakiś żel do twarzy. Bardzo dobrze sprawdza się u mnie zestaw z linii Fresh Juice Bielendy z ananasem - rozświetlające. Mam dużo mniej niedoskonałości od kiedy ich używam i mniej zaskórnikó. Pory są idealnie oczyszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkryłam sposób na piękną cerę, a mianowicie przemywam sobie buzię leczniczym mydłem Aleppo Szamir. Znakomite na wszelkie zmiany skórne, trądzik. I nie wysusza skóry jak większość kosmetyków. Pomaga na trudno gojące się rany, ma działanie antybakteryjne, przeciwzapalne. Serio rewelacyjne mydło. I na hemoroidy, odparzenia, poparzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób na piękną, czystą i zdrową cerę: wino z Bordeaux 😄 Ale nie ma tak dobrze, bo chodzi o wino w kremie, konkretnie ekstrakt, który pomaga w redukcji zmarszczek. Znajdziecie taki krem na stronie AVA Laboratorium w serii Red Wine Care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy stosujecie jedną serię kosmetyków ( krem, tonik, serum itp wszystko jednej marki) czy macie misz masz- od każdego nieco ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 godzinę temu, benabozena napisał:

Słuchajcie, czy stosujecie jedną serię kosmetyków ( krem, tonik, serum itp wszystko jednej marki) czy macie misz masz- od każdego nieco ? 

Nie stosuje serum, toników ( nie mam potrzeby )Kremy różne, różnych  producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, benabozena napisał:

Słuchajcie, czy stosujecie jedną serię kosmetyków ( krem, tonik, serum itp wszystko jednej marki) czy macie misz masz- od każdego nieco ? 

U mnie jest to dość spory misz-masz, olejek do demakijażu to jedna marka, tonik i aloes to druga, serum, pianka oraz krem nawilżający na noc to trzecia, a krem UV to czwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem wyjątkiem, kupuję zestawy po pierwsze widzę lepsze efekty działania kosmetyków,  po drugie kupująć zestawy kosmetyków wychodzi taniej niż kupowanie pojedyńczych sztuk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34
Dnia 10.06.2021 o 15:33, Zofia789 napisał:

To ja chyba jestem wyjątkiem, kupuję zestawy po pierwsze widzę lepsze efekty działania kosmetyków,  po drugie kupująć zestawy kosmetyków wychodzi taniej niż kupowanie pojedyńczych sztuk 

Dokładnie, polecam marki Yves Rocher, Oriflame są bardzo przyjazne dla skóry i naturalne, zazwyczaj przy zakupie całego zestawu są rabaty, jakieś promocje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z zestawiami to jest taki problem, że jest ich mało, zazwyczaj jakieś zestawy widuje tylko przed świętami, a tak to ciężko trafić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności warto zadbać o:

- odpowiednią, zdrową i zbilansowaną dietę,

- odpowiednie nawodnienie,

- regularną aktywność fizyczną,

- odpowiednią ilość snu,

- zminimalizowanie sytuacji powodujących nadmierny stres.

Myślę, że po zastosowaniu się do powyższych zaleceń zauważysz u siebie znaczące efekty. Jeśli nadal będziesz obserwować u siebie problemy skórne, warto udać się na konsultację do profesjonalisty, który pomoże Ci zdiagnozować problem 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co jemy bardzo wpływa na wygląd naszej cery, u mnie było podobnie, ale zaczęłam dbać trochę bardziej o swoją dietę i zauważyłam poprawę w jej wyglądzie, podobno na stronie Ekoaleja można kupić świetne produkty naturalne i jeszcze do tego ekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×