Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hoga

panie po trzydziestce -w gore serca, waga w dol!

Polecane posty

Prawym przyciskiem myszy kliknij na zdjęcie i tam jest opcja bodajże wyslij pocztą email.I potem zapyta jaki format zdjęcia.To mój mąż z pamięci radzi:)))

no i fajnie :(( nie ten klawisz i wszystko umkło :(( szlag amito z tym kółkiem to racja , groch to najlepszy sposób. Wystarczy rozbroić kółko , wsypac garść grochu , zbić gwoździkiem ponownie i dobrze obkrecić tasmą klejacą < tę szeroką do paczek> tylko tak fest!! Wprawione w ruch moze się rozlecieć ::)) Takie kółeczko zarzucamy na talie i kręcimy ... drażniąc męża ,,kołataniem ,,:(( Matko jak on tego nie lubi :(( szewskiej pasji dostaje. Zaś mi smutno krecić w pokoju obok ...poza tym przed monitorem tV czas mi szybciej mija .:)) O tak , to jedyna gimnastyka na jaką ostatnio mnie stać . No i jeszcze rower . Myslę ,ze to i tak nie jest najgorzej... zawsze to jakiś ruch. Jutro smigam na swym bicyclu za miasto , zorientować się w cenie papy :(( cholipka komorka nam przecieka ...tzreba cos z tym zrobić . Najlepsze to , iż za ten szmelc się placi zarówno podatek jak i comiesięczną opłatę w zależnosci od metrażu :((( skandal!

amito dzięki .. ale nie o to mi chodziło .No cóż pozostaje mi się dobijać do kumpeli .. i prosić ja o ponowne odswieżenie mej pamięci. Nie często wykonuję taką ,,operację ,, wiec mialo mi to prawo umknąć :(( A tymczasem zyczę miłej , spokojnej nocki i dobranoc moje panie :))) zmiatam po herbatkę rumiankową i moze załapię się jeszcze na ,,Majewski show,,:))) do jutra

nie spać!!! Amito, rozmawiałam w sobotę z siostrą, która niedawno przestała łykać antypiguły, z niej samo spadło! choć nie miało z czego, bo siostra szczupła...

Taką mam nadzieję,ale za to ćwiczyć intensywnie się boję:)Czytałam o montignacu przed chwilą,nawet się zalogowałam na forum,ale niciewo nie kumam:(

zmykam... młodego już prawie nie karmię... tylko nad ranem, by dłużej pospać... wypiłam baaaaaaaaaardzo duży kieliszek wina ;) dobranoc!

Gosik - wysłałam sorki, gdzieś mi się \'zawieruszyłaś\' kawkę zapodaję i do roboty wszystkim miłego dnia życzę 🌻

Barbamamo dziękuję za zdjęcia :) Maxmaro przepraszam ale oczywiście namieszałam z tymi zdjęciami haha, miałam prosić Barbamame. Za przepisik dzięki. Kupie dziś groch do kółka, bo kasza jęczmienna nie pomogla :P Miłego dnia

zapraszam na śniadanko :)0 kawa z mlekiem i jogurt sliwkowy z musli :)) mniam zaraz kończę porządki i czmycham na rynek .. :) ja nie wiem , ile by się nie kupło to i tak człek co dzień tacha te siaty jak tragarz :(( Kupię truskawki i zrobie dzieciom zupkę owocową . Potem smigam oblukać papę a po drodze wskoczę do marketu po wodę .Wczoraj nic nie pi łam a tak mnie suszyło ,ze dwie butle wysiorbałam :(( matko .. jak wielbłąd jaki hi hi Za oknem tak sobie , miało być lepiej a jest gorzej :((Niebo pełne chmur i to zimne wiatrzysko . Oj współczuję wczasowiczom z Łeby ... takiego maja i poczatku czerwca dawno nie było :((Przy takiej pogodzie budy w Łebie pozamykane i ludziki szwędają się po naszej starówce. Amito jak chcesz schudnąć zastosuj sie do mej wczorajszej dietki :)) zlecisz w chwilę . Z tym , iż nie mozesz pozwolić sobie na nic wiecej poza tym co napisałam .. i poza tym jest to dieta max. tygodniowa. Jak urodził się mój syn od niej zaczęłam . Najgorzej bylo z piciem gorzkiej kawy :(( wtedy jeszcze nie piłam prawdziwej a wszystkie inne napoje slodziłam .Znalazłam jednak sposób , dzień wczesniej gotowałam sobie dzbanek zbożówki a zimną i do tego z mlekiem byłam w stanie przełknąć . Jajka też gotowałam wczesniej by nie jeść ciepłych :(( W gardle mi stawały , bez soli i majonezu ... W napadach glodu wcinałam kiszona kapustę , wskazana przy diecie ze względu na zawartośc witaminy C . I na obiad miesko koniecznie gotowane , bez ziemniaków i sosu. a wieczorkiem lampka winka , najlepiej takiego jak pije misiu :(( nie ma cukru , typowy wytrawniak. Bardzo szybko wróciłam do starej wagi Syn urodził się w końcówce października a w maju byłam już chudzielcem i smigałam w bikini po plazy. Druga ciąża pozostawiła mi pamiątkę w posttaci naciagnietej skóry brzucha :(( a z tym to juz tylko pod kosę , tu żadne diety nie pomogą chyba że żmudne ćwiczenia na siłowni :(((

Witam z rańca:)Uwaga!Będę marudzić,więc można sobie dwie liniki tekstu odpuścić:))) Cholerka,zimno i bez słońca,paskudnie i wogóle!I pada!to jest SKANDAL!!! Tu odrobina optymizmu:rybaczki nie mogą być używane,więc nie widać,że wciąż ciasne:))) I nastepna cholera!Czy ja muszę sprzątać?Nie znoszę tego!I kurczaki,nikt nigdy nic nie odłoży na swoje miejsce!No im by łapy odpadły a mi ręce opadają!Czy każdy koszyczek bądź inny bibolet musi służyć za magazyn na rzeczy niepotrzebne?Szlak mnie kiedyś trafi.A przede mną pokój moich lasek,aż się boję wejść... Barbamamo,i co z nami będzie?Stosujemy dietę Maxmary?Ale od poniedziałku,bo mam rodzinną imprezę w weekend.Chyba,że coś na 4 dni wymyślimy:)

Amita co do 2 pierwszych linijek to moge sie pod nimi podpisac w 100% co do diety warto by było w końcu zastosowac w praktyce bo teoria na nic sie nie zda :P to kiedy startujemy ? a jak któras sie złamie to dziewczyny wymyśla kare:D

Teoretycznie to ja już powinnam ważyć swoje wymarzone 59 kilo:)))W praktyce nadal wisi na mnie 67:(

a no tak ,ja też już powinnam osiągnąć swój cel bo pierwszy raz wpisałam sie tu 16 .02 a więc 4 mies temu a tu jeszcze mi przybyło :( tragedia !!!

To ty Barbamamo się śmiejesz!!! ja się uśmiecham... a tak na marginesie... wczoraj trafiłam gdzieś w necie piosenkę z \"barbapapy\" i wciąż mi brzmi w głowie :)

Zapraszam do mnie kobitki :) NAprawde jest ładna słoneczna pogoda, może nie jest upalnie ale ciepło. Tylko gdzie ja was pomieszczę ;) ale co tam nie takie rzeczy sie przeżywało :D

Gość no a jak idzie to odchudzanie
:D:D:D Sa jakies wyniki ?

Ja muszę zadziałać szokowo:)Albo będę zszokowana efektem,albo mam w głębokim poważaniu tę szczupłość.Będę szczupła inaczej:))) A Miś się śmieje,bo Miś jest już szczuplutki:)

a ja siedzę teraz przed kompem w koszulce na ramiączkach :) :) :) i niebawem jadę na działeczkę przybrązowić się troszeczkę :D barbamama dawaj do mnie :)