Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniołek2006

Ile na orkiestre?

Polecane posty

Gość Aniołek2006

Witajcie Kobietki!Chciałam Was prosić o porade.Chciałabym mieć na wesele jakiś dobry zespół i najlepiej gdyby to była prawdziwa orkiestra a nie facet z playbackiem:) Ile trzeba liczyć na kilkuosobowy dobry zespół?Jestem dopiero w początkowej fazie załatwiania wesela i jest to dla mnie bardzo ważne,żeby wszyscy dobrze się bawili,a ja,żebym nie ogłuchła od fałszu:D Prosze napiszcie ile Was to kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! mysle ze najlepiej popytac w swojej miejscowosci o godny zespol. ja na swój wydaje 1.900 zł i bedą grac dwa dni. zespół musi byc dobry to w koncu oni prowadzą wesele???pzdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek2006
Czyli to jest cena za dwa dni?A ile osób jest w zespole,jaki skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest cena za dwa dni grania. W zespole jest jedna wokalistka i trzech facetów którzy graja i prowadza cale weselisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek2006
Dziękuję Ci za odpowiedź.Słyszałam,że takie troche większe zespoły biorą 2 tys. za jeden dzień,czy to też możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz szczerze ci powiem że niewiem?? wydaje mi sie ze ilosc ludzi w danym zespole niema wpływu na cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek2006
To może głupie,ale ja właśnie zawsze marzyłam o takim zespole z różnymi instrumentami,a nie tylko z klawiszami.Znam jeden fajny zespół(cała rodzina,chyba 6 osób),ale są bardzo rozchwytywani,a poza tym słyszałam,że nieźle sobie naliczają stawkę.Dlatego właśnie ten topik,chciałam się zorientować czy jest możliwość,żeby znaleźć coś fajnego i niedrogiego;) A skąd jest Twój zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ceny sa bardzo zroznicowane z tego co wiem- wymiana doswiadczen na forum :) ja mam zespol 4-osobowy, placimy 2300 za sama noc- poprawiny platne dodatkowo- 1200 zl. My z poprawin zrezygnowalismy na rzecz dj\'a, zeby bylo urozmaicenie :) Drogi ten moj zespol, ale wart, nie zaluje im ani zlotoweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek2006
Ojej,to troszke drogo,ale ja też myślę,że warto,bo od tego zależy w znacznej mierze powodzenie imprezy i wolę wygospodarować troszke więcej pieniążków z funduszu weselnego;) właśnie na ten cel.Czy ktoś jeszcze mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami i jeśli można to proszę o województwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mazowieckie zanim dostalam ich kasety z wesele do obejrzenia posluchalam sobie dema na ich stronie- bedac juz wtedy po przegladzie ofert kilku innych zespolow wiedzialam, ze wezmiemy ich na pewno :) dobry zespol to moim zdaniem wieksza czesc sukcesu wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek2006
Dziękuję Wam kobietki!Ja już muszę lecieć,ale jeśli można to proszę o dalsze opinie i przede wszystkim ceny;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacia
Łódź Zespól 3 - osoby , dwóch facetów i jedna babka, wesel + poprawiny= 1500 zł :) Tyle zapłacilismy i naprawde zajebiscie grali, wszystkim się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie grają za
2.500 , u znajomego w sezonie ten sam zespól 3.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Z moją orkiestrą było jak w filmie - powoli zaczynaliśmy z narzeczonym panikować, bo same potworne chałtury nam proponowano. Aż tu nagle pewnego dnia w pociagu zaczęłam rozmawiać ze współpasażerem, który okazał sie puzonistą w jazz-bandzie:)! Przyjechali dla nas z drugiego końca Polski - 5 osób, wspaniała, profesjonalna orkiestra ze sprzętem - perkusja, klawicze, gitary, puzon, trąbka, etc - i zagrali za 2000 zł w sumie!!! Było niesamowicie a goście, mimo że było to wesele bezalkoholowe, bawili sie do 5!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo halo
Zespól profesjonalny,który tylko tym sie zajmuje bierze od 2500-4000 zł.Cztery wesela w miesiacu x 2500 =10.000 Czworo ludzi zarabia więc na miesiąc 2500,czyli poniżej średniej krajowej. Zespolik który bierze ponizej 2500 to kominiarze,na codzień pracujący w Biedronkach czy Lidlach,a w soboty to "muzycy". :-p Dj. - od1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja22
No i co z tego, że muzycy pracują w tygodniu gdzieś indziej?Goście z mojego zespołu w tygodniu tez pracują w innych zawodach i co?Uważasz, że sa nieprofesjonalni?Dlaczego tak mówisz skoro nie wiesz jak grają?A te niby profesjonalne zespoły w czym są lepsze?Chyba w tym, że biora kupe kasy.Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego zespołu, chociaz jak może nie jestem obiektywna, ale najważniejsze, że moim gością się podobało i bawili się do 6 rano :)Więc moja rada: nie obrażaj innych halo halo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidny halo halo widać, że się boi, żeby ceny nie poszły w dół:) Co do mojego ślubnego jazzbandu jako \"nieprofesjonalnego - bo taniego\" to powiem tylko tyle, że na weselu zagrali tylko dla mnie - normalnie wynajmowani są na imprezy typu \"otwarcia Hoteli\" (np Cubus w Katowicach), na codzień zaś grają w kafejce jazzowej i - niestety za 500zł/miesiąc - w filharmonii. Goście są po akademiach muzycznych, a kumpel - puzonista został puzonistą w orkiestrze Wojska Polskiego:) Jaka szkoda, że ludzie, którzy nie mają pojęcia o temacie, dla własnych korzyści tak lubią wprowadzać innych w błąd. Cóż, mądrzy zazdroszczą głupcom tylkopewności siebie:) Ludzie, przy wyborze orkiestry posługujcie się mózgiem, a nie ceną!:) Nie bierzcie hałturników, tylko ludzi z wykształceniem w tym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, halo halo, aż mi cię żal:) Widzałeś - ty kiedy nieprofesjonalistę, który potrafi obsługiwać puzon - najtrudniejszy instrument dęty? Żałosne. Dziewczyny - moja orkiestra też kosztowała 200 zł. To byli młodzi ludzie z akademii muzycznej. Opłaca sie ich ztrudniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka196
ja sie w tym troszke orientuje, bo moj tato gra na weselach. ok 1400 zl (sklad 2 osoby), a tak przy okozji to jak ktos jest ciekawy niech pisze na kaczka196@wp.pl sa z Dolnego Śląska pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my 2 lata temu zapłaciliśmy 1200 (za wesele) + 200 zł(za poprawiny) zespół 3 osobowy .Dodam że mieskzam w małym miasteczku to to też robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Ja za swój płace 1500 z poprawinami :) chyba najtaniej z Was :P ale różnica jest w tym, że u mnie grać będą tylko dwie osoby (dwóch panów) ale wiem że na pewno będzie super booooo już są sprawdzeni :) grali u mojej kumpeli na weselu i było przednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil 26
Macie może namiar na jakąś dobrą orkiestrę z okolic Gdańska. Tak do 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×