Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

no zdecydowanie. ja jestem bardzo zadowolona akurat z centrum demed i na prawdę bardzo dokładnie leczą zęby! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, zdecydwanie jest to stomatologia godna polecenia! mają świetnych dentystów, doskonale leczą i w miłej atmosferze! także jest bardzo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alika

W Warszawie mogę polecić Eurodental. Mój brat korzysta z ich usług i jest bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Koston

Jest jeszcze centrum Demed na Ursynowie. Chodze tutaj już kilka dobrych lat, leczę tutaj zęby. mają również świetną stomatologię dziecięcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Lach

Albo jest jeszcze Centrum Demed na Woli. Tutaj mam bliżej więc chodze tutaj jak cos się dzieje. Musze jeszcze zdjąć szew, który mam na dziąśle po górnej ósemce 😉 Miałam usuwane zęby całkowicie zatrzymane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska

Zdecydowanie Eurodental. Każdy stomatolog tam zna się na rzeczy, ma podejście do pacjenta, a leczenie przebiega w miłej atmosferze. Wiadomo, że to klinika prywatna, więc ceny już idą do góry - tak czy inaczej, warto dla pięknego i zdrowego uśmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nidka

moim zdaniem najlepszą ofertę ma teraz Lux Med na stomatologię, ja mam u nich wykupiony pakiet stomatologiczny Komfort i dzięki temu mam możliwość na nieograiczoną liczbę wizyt w placówce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Centrum Demed można poczuć się komfortowo i spokojnie… no i można dobrze wyleczyć zęby. Dlatego ja sobie chwalę to miejsce. Czuję się tam swobodnie i nie jestem zdenerwowana. A jednak borowanie to nic przyjemnego i fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia888

Lusika a do którego Centrum Demed chodzisz ? Na Woli czy na Ursynowie? Bo chodzę do tego na Ursynowie. Byłam tam ostatnio 2 tygodnie temu, zaplombować zęba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka999666

To chyba najstarszy temat na temat Gabinetu Dentystycznego 🙂

Ja polecam Niebo Dent z Bemowa, mają wszystko, dentystów, stomatologa, protetyka, umowę z NFZ.

Warto zadzwonić: http://www.niebodent.pl/pl/kontakt

phoca_thumb_l_012.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldonaSzt

Nie wiem czy najstarszy, ale na pewno warty poczytania. Własnie dzisiaj wybieram się do dentysty po południu, bo coś mnie dziwnie boli po prawej stronie, I wybieram sie do Centrum Demed, ale na Woli. Chodze tutaj do dentysty już kilku dobrych lat. Profesjonalni lekarze z doświadczeniem. Bardzo dobra również stomatologia dziecięca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelonka

Ja jestem także z tego miejsca zadowolona - też tam się leczę. No i trafiłam na dobrego tam lekarza który faktycznie mi bardzo pomógł i wyleczył dosyć popsute zęby. Jestem zadowolona i szczerze mówiąc trzyma się tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinitka

ja z kolei w Warszwie korzystam z usług stomatologicznych w lux medzie, zdecydowałam się na wykupienie pakietu stomatologicznego bo finansowo opłacało się najlepiej, za niecałe 50 złotych masz nieograniczoną możliwośc korzystania z usług dentysty, warto rozważyć takei rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didieu

W Centrum Demed w Warszawie przynajmniej wiem, że tutaj są ceny przystępne. I jeżeli koszt leczenia jest ustalony na początku to taki sam zostaje na końcu leczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek

Ja chodzę do Varsovia Dental. Fajne, indywidualne podejście do pacjenta, dobrzy specjaliści. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japkka

ja z kolei w Warszwie korzystam z usług stomatologicznych w lux medzie, zdecydowałam się na wykupienie pakietu stomatologicznego bo finansowo opłacało się najlepiej, za niecałe 50 złotych masz nieograniczoną możliwośc korzystania z przeglądów stomatologicznych do tego zniżki na wypełenienia i znieczulenia w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Na Ursynowie w Centrum Stomatologicznym Demed przyjmuje pan Tomasz Mazur. Fajny, młody dentysta. Uśmiechnięty, zawsze tak zagada, że nie wiem kiedy jest po wizycie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warszawa to ogromne miasto, ale stomatologów lepszych mają w Łomży w klinice Bodent. Wiem, że to daleko od stolicy, ale ja dla zdrowych i pięknych zębów zrobię wszystko. W klinice zajmują się stomatologią estetyczną, endodoncją, protetyką i wieloma innymi rzeczami. Jest tam wielu godnych polecenia specjalstów m.in dr Dmochowski, lekarz z 25 letnim doświadczeniem. Przez tyle lat na pewno nie jeden cięzki przypadek widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britka

ja korzystam z usług Eurodental, chodzę do nich na leczenie zębów, leczą najnowszymi metodami dlatego zawsze do nich wracam jak pojawi się problem z zębem i muszę go wyleczyć, to naprawdę mega profesjonaliści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibik

ja sobie chwalę centrum Demed - bardzo dobra stomatologia, mili i wyspecjalizowani specjaliści! polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do Corten Medic. Ne musisz obawiać się covid, bo całe centrum pilnie przykłada się do przestrzegania obostrzeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze leczą w Dental Fratenity na Mochnackiego. Leczymy się tam całą rodzinką i jest ok. Mają szeroki zakres usług także wszystko w jednym miejscu. Przydzielili nam osobę która dba o przebieg leczenia tak że ma pod kontrolą terminy wizyt. Ostatnio byliśmy z córką u nich u ortodonty - dr Zakrzewska bardzo miła i kontaktowa pani. Spokojnie mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie to Centrum Demed jest bardzo dobrym miejscem do leczenia zębów - komfortowo, bezboleśnie i dokładnie. No i warunki są bardzo sterylne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My chodzimy całą rodziną do Eurodental. Mają tam naprawdę świetnych specjalistów, nowoczesny sprzęt i szybkie terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie słyszałam o Centrum Demed i szczerze mówiąc na prawde jest to dobre miejsce! mają spoko opiekę i leczą bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w warszwie korzystam z pakietu komfort w placówce eurodenatl, mam nieograniczoną ilość wizyt u stomatologa do tego w ramach pakietu jest sporo zniżek na leczenie ząbków, więc docelowo akie rozwiązanie jest bardzo korzystne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wawie fakt jest sporo dobrych miejsc do leczenia zębów - ja chodzę do Centrum Demed i jestem bardzo zadowolona - jest miło, dokładnie i rzetelnie! i dzięki temu spokojnie mogę  chodzic do stomatologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jest tak wiele gabinetów, że aż ciężko wybrać. My chodzimy do Eurodental bo polecił nam ich gabinety mój brat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić Dental Fratenity. Przyjmuje tam wspaniały dentysta dr Perek. Bardzo miły człowiek wspaniały specjalista z wiedzą i doświadczeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w Wawie  chodzę do Centrum Demed - bardzo dobrze i dokładnie leczą! i szczerze mówiąc bardzo jestem zadowolona ze na nich trafiłam. miło, bezpiecznie i bezboleśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×