Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Twoje Kochanie

___ ... ___

Polecane posty

Gość Twoje Kochanie

Kochałam CIę każdą cząstką swojego ciała,kazdym zakamarkiem duszy... byłeś dla mnie wszystkim... i odeszłeś. Płakałam, rozpaczałam,wpadłam w depresję. Nie chciałam żyć. załowłam,że to nie byłam ja...że nie mogłam oddać życia za Nią...za Twoje szczescie... Odeszłeś. Żałujesz. Boisz sie. Niej esteś pewien. Kocham CIe nadal. Inaczej. NIe muszę CIe mieć,choć bardzo CIe pragnę. Tęsknię za każdym Twoim spojrzeniem. Pragnę Twojego szczęscia...bardziej niż czegokolwiek na świecie. Jeśłi Twoje szczęscie nie jest przy mnie -pogodzę sie z tym. Wiem,że jestem dla Ciebie ważna. WIem,ze mnie kochałeś,być moze kochasz... Moze bedziemy jeszcze razem? jak myślisz? Przecież wszystko zależy od CIebie... Zawsze będziesz w moim sercu... Tylko czy TY o tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Kochanie
to nie Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Kochanie
wystarczy Wam juz tych kpin z mojej skromnej osoby? ok,ok-przepraszam,powinno być ODSZEDŁEŚ już? pośmialiście sie ze mnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Kochanie
a gdzie,jak nie tu? przeszkadza Ci,że chcę sie tu "wypisać"? nikt CI nie każe czytac,ani -tym bardzie tracić swego cennego czasu na wypowiadanie się :o nie mam się komu wypłakać...nikt mnie nie rozumie... i nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Kochanie
a ł o ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny pal Azji
kobieto, zamiast tu pisać, zajmij się czymś, co pomoże Ci zrozumieć, że jeśli facet odchodzi, robi to bo jest mu źle z jakiegoś powodu. tym topikiem się ośmieszasz, więc nie pisz mi tu, że mam nie pisać tego co myślę, bo kiedy czytam, co tu napisałaś mam swoje zdanie w tej sprawie i je wyrażam. wypłacz się i zapomnij, to jedyna rada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Kochanie
ale on mówi,że było mu ze mną dobrze...za dobrze... po prostu była sielanka..żadnych kłotni,żadnych nieporozumień... i odszedł.... a teraz żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palu Azji
co tu się stało ? huragan był czy kumoterstwo bo czegoś mi brak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palu Azji
to ja , co to o rżęsach i paznokciach pisałam. Tajfun tu przeleciał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palu Azji
Cholera, co myśmy pisali przeciw ustrojowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje Kochanie
jest moderatorką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palu Azji
Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny pal Azji
kto jest moderatorką? autorka? :D widzę, że niewygodne odpowiedzi się tu wycina, a przecież jest to forum, gdzie każdy ma prawo napisać swoją opinię. żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palu Azji
Zwłaszcza, że były to wypowiedzi kulturalne i nic nie było za socjalizmem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Kochanie
nie jestem moderatorką :P i dla mnie te wypowiedzi nie były specjalnie obraźliwe...dla ogółu chyba też nie nie rozumiem,dlaczego wycieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palu Azji
No to jest jedno wytłumaczenie. PiS + LPR + Samoobrona wszędzie ma swoje macki. Jak im udało się tak szybko zorganizować ? Już się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Kochanie
i teraz nie zasnę ze strachu... eeh..mimo wszystko dobranoc Sztywny Palu :) nie jesteś jednak taki zły na jakiego "wyglądasz" :classic_cool: miłych snów 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palu Azji
zostanę jeszcze przy niku , który zaczynał moją wypowiedź. Jednak jestem trochę zbulwersowana, moderatorom nie przeszkadzają topiki o temacie ;" obciągam z połykiem" itp. Dlatego dziwi mnie tak szybka interwencja bez uprzedzenia, bez powodu i bez wyjaśnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×