Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość ereeeede
tez mam pare rzeczy z bon prix szmaty jakich malo nie warto tego kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihio
Jeśli chodzi o bon prix to ja mam wiele rzeczy z tego sklepu. Zamawiam o rozmiar mniejsze i jest ok, np noszę 46/48, a biorę 44/46. Dwa razy coś odesłałam, bo było za duże, ale to były moje początki z tym z sklepem i coś Wam poradzę----Jesli nie jesteście szczuplutkie , wysokie i nie macie doskonałej figury to na 100% taki czy inny ciuszek bedzie sie na Was układał. Tu musi zadziałać trochę wyobraźnia "Jak ja będę w tym wygladać". Ja dodatkowo zawsze czytam opinie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie czekam na pierwsza dostawe tych ubran (wzielam dwie kiecki i sweter) - jutro maja byc, status paczki, "utknela u mnie w miescie na poczcie" ;-)...nie moge sie doczekac. Mam pytanka: 1. wyjezdzam na 3 tyg., do dzis maja darmowa przesylke Czy nie wiecie, czy mozna zamowic dzis, a, ze i tak, na jedna z rzeczy mam czekac 3-4 tygodnie, poprosic w BOK o wysylke calosci za te 3-4 tyg? Bo inaczej nie bedzie mial mi kto odebrac. 2. jestem "dosc" szczupla (36-38), ale z miska E ;-). Jak wtedy ukladaja sie bluzki, albo kiecki takie jak ta: http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?s=978278&kd=N23 Chce wziac 38, tylko, czy wejde w biuscie? Moja Mama duzo zamawiam w BP, jest zadowolona, ciuchy spox, wiec... zaryzykowalam, poza tym, nie mam czasu latac po sklepach, a cenowo - porownawczo - bon prix calkiem niedrogo wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pettitka23
Do mojej poprzedniczki: Ja zawsze zamawiam mniejsze rozmiary w bon-prix ,ale mam mały biust . Ty z miseczka E ,musisz sama wypróbować, na pewno 40 będzie ci za obszerna w pasie ,biodrach, więc to nie ma sensu zamawiać skoro jesteś szczupła.Spróbuj z tym 38 i napisz jakie wrażenia.co do wysyłki to nie mam pojęcia czy oni przejmują się jakimiś prośbami :)ale zadzwoń i zapytaj.Najwyżej nie odbierzesz i zamówisz jeszcze raz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pettitka23, dzieki. Jutro przychodzi mi sweter 36/38 oraz dwie kiecki, tez 36/38, czyli to: http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?s=929110&kd=N23 (chilli) http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?s=971868&kd=N23 (czarnoszary) http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?s=923438&kd=N23 (szarobrazowy) A kiecke te, o ktorej pisze, wlasnie klepnelam 38 ;-). Wyslalam tez prosbe o przesuniecie przesylki do BOK, zobaczymy, co mi odpisza. Z przesylka, zobaczymy, bo z ta wlasnie sie wyrobili od 14.09 (zamowienie), gdzie, gdyby nie weekend, to bym juz w domu miala ;-). Przyznam sie, ze pierwszy raz w zyciu, odnawiam garderobe online, przy dwojce dzieci, pracy, domu, psie i podrozujacym Mezu nie mam czasu ganiac po sklepach, wiec - Bon Prix stal mi sie przydatny, dlatego sie tak modle, zeby mnie nie zawiodl. Poszalam ;-), poza BP, zamowilam Mezowi kurtke 3w1, sobie tez i bluzke w Tchibo, do tej pory kupowalam tam tylko dla Dzieci. Macie moze doswiadczenie z tym sklepem? (wiem, ze nie ten topik, ale...przy okazji...) ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ontiilia
Jak zamówiłas rozmiarówki mniejsze jak nosisz to powinny pasować. Ja też kupuję w bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ubrania doszly, sa naprawde rewelacyjne. Moze sweter lekko za duzy (tzn. jak dla mnie), ale to typowo zimowy wzor, wiec nie musze wygladac jak opieta ges. Nie zawiodlam sie, wiec moge polecic Bon Prix jako sklep "zakupowy" dla tych, ktorzy nie maja czasu. Bardzo sie ciesze i...na pewno skorzystam z kolejnych wizyt zakupowych ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pettitka23
to super ze ci się podobają ubranka i ,że pasują.Jak się jest pozytywnie nastawionym do świata to zawsze się znajdzie coś fajnego dla siebie.Ja dużo rzeczy z b.p.c kupuję na allegro.Jakbyś chciała to podam ci linki.wtedy jest dużo taniej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pettitka23 - jasne, podaj linki. Btw. zamowilam sobie dwa kolejne swetry, czaje sie na kilka sukienek i buty z BP. mimi5555 - mnie akurat sie ten sweter ktory pokazujesz (pomijajac, ze gadamy typowo o BP) wyjatkowo nie podoba, i w zyciu bym za takie cos nie dala tyle kasy. Nie nosze metek tylko wygode ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czasem kupuję w BP, akurat dzisiaj dostałam przesyłkę...trochę zaszalałam, bo była promocja - rabat+zero za przesyłkę, ale jestem b. zadowolona z wszystkich rzeczy. Zamawiam zawsze rozmiar mniejszy jak noszę i czytam opinię innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z butami jestem ostrożna i nigdy nie zamawiałam, chociaz mi się jedne podobaja, Wole nie ryzykować...moim zdanie buty to jednak trzeba dobrze przymierzyć żeby były wygodne....zresztą teraz ta numeracja nawet w sklepach jest inna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pettitka23
Mimi ja tez uważam ,że ten sweter jest taki "babciny" , tez mi się nie podoba,ale to kwestia gustu.Jeżeli Cię stać to kupuj sobie droższe rzeczy:) ,choć (bez urazy) ten sweterek wygląda bardzo tanio.No ,ale każdy nosi to co lubi:) Podaje linki do allegro: sprzedawca Dynia(u niej warto licytować, przesyłka trochę drogo 20zł,ale jak zamawiamy z kumplelami po kilkanaście rzeczy to się opłaca):) http://allegro.pl/show_user.php?uid=3769741 i julnata (ma sporo rzeczy na kup teraz) http://allegro.pl/show_user.php?uid=15809514 Kupowałam u nich już kilka razy, mogę ręczyć ,że wszystko jest ok:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UBRANIA SA TANIE ;i jak na ta cene mozna powiedziec ok, sukienka po wypraniu wpralce ,odprula sie na podlozeniu,ale tak to ok, material ok, numery sa zawyzone nn,40 to 42 ,38 to -40 zamow niejszy numer niz nosisz,bo inaczej sie utopisz ,ubrania sa ok, nie tak jak H&M czy C&A;ALE D ASIE W NICH CHODZIC;SA TANSZE I TEZ DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pettitka23
Ewa super ten polar,a cena jaka przyzwoita.Ciekawe jaki będzie jak przyjdzie, ale i tak mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one wyglądają tanio
moja sąsiadka jest gruba i tam kupuje.()% to szmatki z poliestru. Wyglądają jak z bazaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja sobie obiecywałam
już kilka razy, że w życiu nie zamówię nic więcej z BP, bo to strata czasu i pieniędzy! Kilka rzeczy odsyłałam, a te co zostawiłam, to też żadna rewelacja. Miałam fajną bluzeczkę, która w katalogu wyglądała super. Na żywo była już nieco gorsza, no, ale jeszcze nie taka najgorsza, ale po pierwszym praniu...MASAKRA!!! Normalnie szmata do wycierania podłogi! Niestety, ale jakość materiałów w BP, jest bardzo, ale to bardzo słabiutka:o Rok temu zamówiłam jeansy. Te nawet byłyby fajne, ale kolor mi się nie podoba. W katalogu oczywiście wyglądały inaczej. Leżą więc w szafie. Najgorsze jest to, że w sobotę zamówiłam inne jeansy:)... Szukałam wszędzie, ale nie znalazłam odpowiednich. Tylko w BP były takie, jak chciałam. Poczytałam opinie i te spodnie w większości mają bardzo dobre notowania;)...no zobaczymy! W razie co, to odsyłam. Nie chcę żeby kolejne zawalały mi szafę;) Reasumując: Bon Prix to jedna, wielka loteria!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja sobie obiecywałam
już kilka razy, że w życiu nie zamówię nic więcej z BP, bo to strata czasu i pieniędzy! Kilka rzeczy odsyłałam, a te co zostawiłam, to też żadna rewelacja. Miałam fajną bluzeczkę, która w katalogu wyglądała super. Na żywo była już nieco gorsza, no, ale jeszcze nie taka najgorsza, ale po pierwszym praniu...MASAKRA!!! Normalnie szmata do wycierania podłogi! Niestety, ale jakość materiałów w BP, jest bardzo, ale to bardzo słabiutka:o Rok temu zamówiłam jeansy. Te nawet byłyby fajne, ale kolor mi się nie podoba. W katalogu oczywiście wyglądały inaczej. Leżą więc w szafie. Najgorsze jest to, że w sobotę zamówiłam inne jeansy:)... Szukałam wszędzie, ale nie znalazłam odpowiednich. Tylko w BP były takie, jak chciałam. Poczytałam opinie i te spodnie w większości mają bardzo dobre notowania;)...no zobaczymy! W razie co, to odsyłam. Nie chcę żeby kolejne zawalały mi szafę;) Reasumując: Bon Prix to jedna, wielka loteria!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja sobie obiecywałam
Sorry, za powtórkę, ale net mi coś szwankował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużo razy kupowałam
ubrania w internecie i zazwyczaj byłam zadowolona (niekoniecznie w 100%) jedyne przed czym mogę ostrzec to pseudo-promocje http://www.lifestyle.pieniadz.pl/100,procent,skutecznosci,czyli,jak,nie,kupowac,zlych,ubran,1-21558-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na samym początku z zamawianiem w BP też miałam problemy z dopasowaniem rozmiaru, potem dłuuugo nic nie zamawiałam, ale kiedys się skusiłam i teraz jak coś zamawię ,trafiam w dziesiątkę. Wcześniej uważnie czytam opinie i dodatkowo ogladam daną rzecz nie tylko na modelce, ale inne kolory i wtedy widzę czy to jakiś badziew , czy czy coś na co warto sie skusić. Ostatnio zamówiłam sobie sweterek i dwie bluzeczki, które już prałam, ale w Perwollu black ręcznie i nic a nic się nie zmieniły. zzzzz Pettitka..ja też jestem ciekawa co dostanę, bo cena jest naprawdę śmieszna i początkowo nawet myślałam, że się pomylili...no, ale piątek - poniedziałek powinnam dostać to napiszę co to za cudo :)...szkoda, że nie ma niebieskiego, bo to mój ulubiony kolor - no i praktyczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pettitka23
Wiecie co,ja naprawdę jestem chyba mało wymagająca.Zawsze kupowałam ciuchy w reserved wiec porównuje do nich.Chyba 1 na 100 rzeczy jakie kupiłam z b.p.c to szmatka,reszta super.Wszystko kupiłam poza katalogiem na allegro u rożnych sprzedawców.Moja mama zamawiała parę razy z katalogu, tez rzeczy były ok,ale jak widziała w jakich ja cenach kupuję na allegro to woli tez 3 rzeczy z licytacji ,niz jedną bezpośrednio z b.p.c.Nie wiem ,może te rzeczy z allegro są lepsze,bo to są dostawy z niemieckiego katalogu b.p.c.Dla porównania będę robić zdjęcia i będę je tu wstawiać ,żebyście widziały co upolowałam.Zaraz biorę aparat i będę cyckać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pettitka23
Mąż mi gdzieś schował baterie y aparatu.Wiec zrobię zdjęcia popołudniu jak wróci y pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie pochwalę jak obiecałam ...dzisiaj otrzymałam cieniutką przesyłkę, a w niej...shirt w tej samej cenie co miał być polar...mało tego to jakaś tandeta i wk...a napisałam do nich maila. Odpisali, że b. przepraszają za zaistniała pomyłkę, zeby odesłać i zamówić na nowo i nie policza mi kosztów wysyłki...tylko ciekawe co jak śladu po tym polarze już nie ma. Jednak przeczucia mnie nie myliły, że to "coś" było za tanie...a odsyłać mi nie opłaca. Zapłaciłam za przesyłkę, tyle samo zapłacę chyba za zwrot, plus koperta i wyjdzie tyle co koszt shirt'a. Moja pierwsza porażka w BP:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Podbijam znow temat ;-). Doszly do mnie takie rzeczy: http://www.bonprix.pl/produkt/sweter-951211/?source=f&catalogNumber=951211 Wzielam orzechowy, jest genialny, mysle nad czarnym jeszcze. Jedyny zgrzyt, kupowalam tydzien temu, zaplacilam...89,90, teraz jest dwie dychy tanszy :-(. http://www.bonprix.pl/produkt/torebka-colors-916472?source=f&catalogNumber=916472 Jest OK. Szmacianka, ale naprawde ladna. http://www.bonprix.pl/produkt/sukienka-915634/?source=f&catalogNumber=915634 Jest okropna ;-). Pomijam fakt, ze dostalam uszkodzona, z zaciagnieta nitka w widocznym miejscu, ale: material wielce cieniutki (moze przy czarnym wygladaloby to spox, ale przy rozu fatalnie), kolor sprany, a nie jak na zdjeciach zywy...genralnie nieporozumienie.. Dzis odebralam, juz wyslalam z powrotem. http://www.bonprix.pl/produkt/sukienka-919924/?source=f&catalogNumber=919924 Jest naprawde ok, moze lekko gryzaca, ale to do przejscia. Bardzo ladnie odszyta, ksztalt bioder, etc. naprawde w porzadku. Czekam na kolejne rzeczy, bede zdawac relacje ;-)! A jak tam u Was, Dziewczyny? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówienia internetowe/ Historia rachunków - Data nadania i Numer paczki - ja tego nie ogarniam, gdzie ta data , ja mam puste pole , i przy przysłanych paczkach i tych co mają być przysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona2
Ja ostatnio dałam się skusić przed świętami na sprzedaż-0zł za wysyłkę w dn. takich a takich. Zamówilam 4 rzeczy, oczywiście dodano mi od razu koszty wysyłki do zamówienia.Na mojego maila, z zapytaniem dlaczego, skoro miała być bezpłatna , nie odpowiedziano w ogóle.Więc wkurzona anulowałam zamówienie , bo nie lubię być nabierana.Anulowanie potwierdzono.Mimo tego wysyłano mi po jednej szt. 3 paczki, nie zważając na moje protesty, iż nie będę odbierać.Nie odebrałam ani jednej i na tym skończyłam moją przygodę z BP .I czytając wiele wpisów o jakości nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×