Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmysł techniczny

cześć dziewczyny, chciałbym poprosić o radę.

Polecane posty

Gość zmysł techniczny

Bardzo proszę, czy możecie mnie doradzić w jaki sposób i jak powinienem dobrać i kupić pierścionek zaręczynowy dla mojej ukochanej Patrycji ? Czym się kierować przy doborze pierścionka? Jaki pierścionek się będzie najbardziej podobał kobiecie, jaka jest moda? Czy powinienem Patrycję zapytać o wymiar jej paluszka ? A może razem powinniśmy się wybrać do jubilera, jak sądzicie dziewczyny? Kurcze, nie wiem nic, totalna załamka, na zakup pierścionka zaręczynowego odłożyłem ponad 500 zł , czy za taką kwotę można już kupić pierścionek aby się podobał kobiecie? HELP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeaa
Stary jak ty masz takie problemy to wy sie jeszcze nie znacie ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy od kobiety.nie znamy jej więc nie wiemy jaki pierscionek bedzie jej sie podobał.W moim przypadku było tak,że mój chlopak oświadczył mi się nad morzem,na plazy przy butelce szampana,ale bez pierscionka,ktory wybralismy dopiero pozniej-juz wspolnie.Dla mnie tak było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie wiesz jaki kupic to wybierz jakis klasyczny - prosty, ale elegancji. Pamietaj - czasem mnie znaczy wiecej :) Mozesz tz cos na nim wygrawerowac - to byloby takie slodkie..! A rozmiar..? Podbierz ten, ktory nosi najczesciej i idz do jubilera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia 1
uważam że kwota jaką zgromadziłeś wystarczy na zakup jakiegoś pierścionka. Co do rozmiaru to powinieneś ją zapytać ale dziewczyny są bardzo domyślne i od razu zaczai po co ci ta wiedza. Jeśli chcesz ją zaskoczyć to radziła bym raczej potajemnie podkraść jakiś pierścionek dziewczyny i w sklepie porównać rozmiar.Jeśli chodzi o fason....... to już trudniejsza sprawa z doradzeniem. Chyba musisz się zdać na jej delikatność i mieć nadzieję że nawet jak się jej nie spodoba to powie ci że to najładniejszy pierścionek jaki widziała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysł techniczny
oki, dzięki za rady, czy powinienem na chwilę pożyczyć jakiś pierscionek Patrycji bez jej wiedzy i pobiec do jubilera? ...a jeżeli się zorientuje , że pierścionka brak i mnie nazwie złodziejem ? bardzo fajna historia z tymi oświadczynami na plaży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia 1
chyba na tyle się znacie żeby cię nie posądziła o takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysł techniczny
do podszywacza ------, lubię czytać te twoje wygłupy ale teraz pójdź napić się mleka przed snem , nie zapomnij się wykąpać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincente
pierścionek za 500 zł??? to chyba aluminiowy z bursztynem :o:o buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indrusia
hej, nie jestem specjalistką ale może Ci pomogę:) Za kwotę, która wymieniasz napewno kupisz coś ślicznego. Mnie najbardziej urzekają bardzo delikatne pierścionki sama taki dostałam:). Wybierz więc coś skromnego i uroczego. Jubiler spewnością coś ci doradzi. Jesli chodzi o kamyczek to w moim jest cyrkonia ( biały kamyczek, przypominający diamencik). Możesz tez zaszaleć z prawdziwym brylantem:). Możesz zapytać dziewczyne o rozmiar albo zrobić jej niespodzianke. U mnie było tak, że chłopak kilka tygodni wcześniej poprosił, żebym dała mu swój pierścionek, który nosiłam bo chciałby mniec coś mojego ( troche dziwna rzecz, ale nic nie podejrzewałam), i poźniej właśnie kupił pierścionek w takim samym rozmiarze. Totalna niespodzianka i tak chyba najfajniej:) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysł techniczny
dziękuję indrusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo_
najlepiej to udaj się do dobrego jubilera i tam napewno Ci doradzą jaki pierścionek kupić myśle że znasz gust swojej dziewczyny czy lubi skromną czy okazalszą biżuterie życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne pierścioneczki i nie drogie są w Yes. najdroższe w Kruku:( pamietaj- ze złoty powinien być skromniejszy...( żeby nie raził w oczy) niz np. z białego złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała dziewczyna
Jeśli pierścionek to tylko z białego złota(no chyba,że dziewczyna lubi złoto,nosi taką biżuterię)jego wielkoć jest uzależniona od tego co lubi twoja dziewczyna ,ja lubię większe(bez przesady) ale nietypowe pierścionki.Rozmiar powinien być jakoś sprawdzony przez ciebie.Zazwyczaj kobieta wie najlepiej sama co się jej podoba ale też miło dostać taką niespodziankę.Kieruj się gustem swojej dziewczyny nie swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×