Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klara Z

CO PRZYSPIESZA GOJENIE??

Polecane posty

Gość Nika

To prawda, taki żel to podstawa przy dzieciakach, które są bardzo aktywne i nie potrafią usiedzieć w miejscu. Lepiej szybko zareagować i odpowiednio zdezynfekować ranę, by później nie ogląda blizn na ciele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia

Dziewczyny, a ile razy trzeba o posmarować, żeby się ładnie wszystko goiło. Wystarczy raz, czy wy to częściej smarowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

zależy od rany, mi w sumie wystarczyło ze dwa czy trzy razy i rana tak się pięknie zagoiła, że nie było co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka44

dla moich domowników kupiłam ostatnio środek w postaci żelu Help4Skin. smaruje się nim rany po dezynfekcji. zdecydowanie przyśpiesza gojenie się ran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

najlepiej będzie pokazać skórę dermatologowi i on dobierze odpowiedni preparat leczniczy. Polecam Panią doktor Magdalena Datta Adamczak przyjmuje w lenartowiczclinic w Katowicach na ul.Zabrskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
jeśli rana nie chce się goić przez dłuższy czas, zachęcam do skonsultowania tego z lekarzem.
Do tego czasu warto sięgnąć po specjalistyczne wyroby medyczne marki Kadefarm, które dostępne są w aptekach, bez recepty. Mają Państwo do wyboru dwa produkty Ranisilver®: w formie maści lub sprayu - zależnie od tkliwości rany, można stosować preparat w jednej lub drugiej formie, według upodobania. Składniki Ranisilver®, takie jak: kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen, witamina E i oleje roślinne  są tak dopasowane, by w procesie leczenia wyrób medyczny działał jak najbardziej skutecznie.
Całą gamę produktów marki Kadefarm mogą się Państwo znaleźć na stronie: kadefarm-zdrowie.pl/produkty/na-rany/
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji. 
Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toeiz

a czy preparat można zastosować u dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Oczywiście, dla mnie help4... jest najlepszy dla dzieciaków, które ciągle gdzieś się zadrapią albo przewrócą na rowerze, rolkach itp. Mam trójkę w domu i wszystkie mają szalone pomysły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
produkty Ranisilver® działają bakteriobójczo oraz przeciwzapalnie oraz nie wywołują reakcji alergicznych. Dlatego bez obaw można je stosować nawet u dzieci lub osób wrażliwych na różnego rodzaju preparaty oraz wyroby medyczne.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodak

Czy rana musi być wcześniej jakoś oczyszczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
tak, jako Ekspert marki Kadefarm, zalecam, żeby przed aplikacją – dla uzyskania lepszego efektu, oczyścić ranę sterylnym roztworem soli fizjologicznej. Wyroby medyczne Ranisilver®, zarówno w formie maści i sprayu, można kupić w aptekach, bez recepty. 
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji. 
Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leya

Help4skin mam akurat w domu więc mogę potwierdzić, że u mnie naprawdę się sprawdza. Patrząc jak często moje dzieciaki mają skłonność do szalonych pomysłów i oczywiście różnie się to wszystko kończy, mogę śmiało powiedzieć, że w apteczce muszą być produkty na rany, obtarcia i siniaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Russa

Też mam Help4skin, ze względu na to, że się go naprawdę wygodnie używa i w zasadzie można stosować w większości sytuacji. Przy długich wyprawach poza utarte szlaki jest cennym produktem w plecaku. Do tego niezawodny płyn do dezynfekcji i spokojnie można ruszać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma
Dnia 27.05.2019 o 21:06, Gość Russa napisał:

Też mam Help4skin, ze względu na to, że się go naprawdę wygodnie używa i w zasadzie można stosować w większości sytuacji. Przy długich wyprawach poza utarte szlaki jest cennym produktem w plecaku. Do tego niezawodny płyn do dezynfekcji i spokojnie można ruszać 

Przyznaję, że kupowałam z nutką niedowierzania ale mocno zależało mi na czasie i chciałam, żeby rana szybko się zagoiła. Posłuchałam koleżanki i to była naprawdę dobra decyzja. Zero strupów, blizn a noga wygląda jak dawniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Octanisept uzywam ale do odkaznaia ran, a na gojenie polecam wam mydło lecznicze na wszelkie probley skórne, dermatologiczne od trądziku po leczenie ran własnie czy poparzeń nawet mocnych i głebokich - mydło ALEPPO SZAMIR , rewelacja na trądzik rózowaty ale na rany też, koi , goi, działa ochronnie i antyświądowo, tez przeciwbólowo. Nawet trudno gojące się odlezyny potrafi leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na rany najlepiej kremy aloesowe. Mam kilka produktów firmy Forever i świetnie się sprawdzają, w dodatku są bardzo wszechstronne i uniwersalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata po naświetlaniach nabawił się rany, której w żaden sposób nie byliśmy w stanie zagoić, wszystkie preparaty polecane w aptekach nie działały. Powoli zaczęliśmy rozkładać ręce, ale w internecie udało mi się znaleźć Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp "Centrum Stopy". Umówiliśmy się na wizytę, bo rana bardzo się powiększyła i wiedzieliśmy, że nie możemy już dłużej próbować sami działać w tym zakresie. Od samego początku wiedziałam, że trafiliśmy w dobre miejsce. Fachowa obsługa, pielęgnacja rany bardzo dobrze wytłumaczona, nawet dla takich laików jak my. Dosłownie po 2-3 zmianach opatrunku była olbrzymia różnica - rana taty jest już praktycznie wygojona. Bardzo polecam tą przychodnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy moja mama została wypisana ze szpitala z dwiema sporymi ranami (odleżynami) natychmiastowo zaczęliśmy szukać fachowej pomocy. Przeczytałem wiele pozytywnych opinii na temat leczenia takich ran z Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Umówiliśmy wizytę domową z tej placówki, bo mama była tak zmęczona psychicznie tym wszystkim, że chcieliśmy dać jej jak największy komfort psychiczny w całym leczeniu. Dzięki pomocy p. Agnieszki Głuszczak i stałym kontakcie w leczeniu udało się wyleczyć wszystkie rany w 2 miesiące! Bardzo polecam to miejsce!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×