Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Klub Milosnikow Kotkow

Polecane posty

skrzydełko czy nóżka ta niezbyt kulturalna wypowiedź Plexsiglas to chyba jedyna na tym forum,nie uciekaj,wczesniejsze strony moiżesz spokojnie poczytać a my możemy mieć nadzieje,że Plexiglas nie będzie więcej do nas zaglądała z talimi wypowiedziami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham_kobiete
mojemu kotu wypada strasznie siersc co robic?????jaka jest tego przyczyna?tylko wiosna??? czy kot jest chory?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och....jest taka piękna wiosna... Zmieńmy może temat na bezkolizyjny, co? Kocham kobietę - prawdopodobnie kota linieje - bo wiosna, Panie sierżancie :) Z głaskaniem takiego delikwenta ciężko- bo przy każdym przejechaniu dłonią kłęby piór wyłażą.... Musimy to przetrwać :( No właśnie! A propos linienia! Czy Wasze koty pozwalają się czesać? Moja dyluje z niesmakiem... A czy ktoś posiada i stosuje taką specjalną rękawicę - czochradło do wyczesywania właśnie? Ktoś tu pytał o rosjanki. Mam kocicę, która posiada wszelkie znamiona tej rasy - aczkolwiek rodowodu nie posiadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koszmarne linienie naszej labradorki wet zalecił biotynę. Może jednak warto zabrać zwierza do lekarza- niech zdiagnozuje, czy to li i jedynie wiosna, czy jakaś głębsza przyczyna. Pozdrawiam wszystkich kociarzy wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) kocham_kobiete - jesli ta sierść wypada straszliwie , to nie zaszkodzi pokazać kota weterynarzowi , ale wiosenne linienie to i tak katastrofa ;) Wyczesuj kota ,zeby sie nie nałykał tych kłaków zbyt duzo bo może miec problemy . Nie masz porównania do zeszłych lat ? To młody kot ? farmerka63 - nie mam doswiadczenia z rekawicą , u kotki ( krótkowłosa ) najlepiej sprawdza się taka bardzo gesta szczotka z włosia , choć mam wrażenie ,ze i tak najlepsze efekty daje głaskanie :) , więc może taka rękawica to byłby strzał w 10. U kocura ( długowłosy ) - bezkonkurencyjny jest grzebień , z metalowymi zebami , których ma 2 rzedy róznej wysokości . A czesać się owszem pozwalają ;) Jak maja na to ochote :D - tak to wygląda w przypadku kotki , kocur tez stara się powalczyć , ale jemu nie odpuszczam , bo zakłacza się w tempie swiatła , a podawanie pasty odkłaczającej to cos , co jest zdecydowanie i dla mnie i dla niego mniej przyjemne /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gumową szczotkę do masażu, dla moich krótkowłosych kotków jest rewelacyjna a sierści zbiera tyle co żadna inna, gorąco polecam, kosztuje o.k. 7 zł. Jak na razie uporałam się z chorobą moich kotków, po świętach małego Largo czeka kastracja, czas najwyższy bo zaczyna przejawiać cechy dominacji zwłaszcza rano gania wściekle Morusa i nie jest to zabawa, dobrze że nie zaczął jeszcze znaczyć terenu. Nie mogłam zrobić zabiegu wcześniej bo kociak ciągle chorował. Pozdrawiam Was i Wasze kotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas odnowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj kotek...
...przyniosl mi dzis prezent...upolowal dla mnie ptaszka na dworze, urocze nieprawdaz? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urocze :D mój poluje głównie w łazience i przeważnie na jednorazową maszynkę do golenia męża ;) i co w ogóle tak ucichło na topiku, który często podglądam ?? a oto moje kocię, rónież liniejące :D http://images20.fotosik.pl/173/f9f96665b9033ea5.jpg czy u kotów jest coś takiego, że mają najpierw "dziecięce" futro które zmienia się wraz z upływem czasu i przez to w którymś momencie linienie może być bardziej uciążliwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) moje futro często gdy robię coś w kuchni wdrapuje się na szafkę , albo lodówkę i mi się bacznie przygląda :D pamiętacie fotkę z topiku \"jeśli do wieczora nie będzie tutaj 1000 wpisów, to kotek zginie\" ;) :D? http://www.youtube.com/watch?v=snV2_JF4Oes&mode=related&search= pozdrawiam miluchno wszystkie futrzaki i ich właścicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o polowanie to moja najczęściej na mopa :D albo jak jej rzucę kawałek kiełbasy to jeść nie bardzo ale udaje,że na nią poluje :D zabawnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka 2 kotów
Ja ma teraz dwa koty Benka i Filipa, Tina nas niestety po 16 latach opuściła :( www.dlaurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, co się dzieje, poumieraliście? :o Moja Kota dziś była u weta, dostała 4 zastrzyki :( choruje trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry A no Anusia...prawie poumieraliśmy😭 Moje futro w środku nocy zaczęło wymiotować, nie wiedziałam co sie dzieje i byłam ciężko przestraszona... Po wstępnych oględzinach okazało się, że zwymiotowała kulkę sierści...nigdy wcześniej nie było z tym problemów. Zawsze ma w miseczkach dwa rodzaje karmy w tym jedna odkłaczająca i zawsze było ok, a tu teraz takie rewelacje:( Biedna Kizia się umęczyła... Pojawia sie teraz pytanie- co mam robić żeby ta sytuacja znowu się nie powtórzyła? Kupić pastę odkłaczającą....? Już widzę jakie będą problemy z jej aplikacją...i czy ta pasta ma jakis przyjazny dla kota smak? Poradźcie coś Kochani. pozdrawiam, miłego dzionka ps. śliczne to Twoje futro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kotek to starszy już pan
Ulotna chwilo - nie martw się. Mój kot ma 13 lat i ostatnio często wymiotuje, chociaż jest na karmie dietetycznej. Nieraz zwymiotuje taki duży pęk włosów, a nieraz tylko niestrawioną suchą karmę. Mam pastę "remover" kosztowała 20 zł, biorę ją na palec i daje kotu do lizania, bardzo mu smakuje. To jego wymiotowanie bardzo mnie martwi. Weterynarz mówi, że w jego wieku takie przypadłości są na porządku dziennym i trzeba się już z tym pogodzić. Ale Twój kot chyba jeszcze młody jest, więc się nie martw. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna ja podaję pastę Bezopet - kosztuje 39 zł (www.krakvet.pl) ale jest b.wydajna. i smakuje - kot leci do mnie jak tylko z nią przykucnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam ślicznie za porady:) W pastę zaopatrzę się już niebawem, mam tylko nadzieję, że mojej foszce będzie smakowała :) (młoda z niej kota-ma niespełna 1.5 roczku) Futro właśnie w trakcie głaskania :D Pozdrawiam i smyram za uszkiem wszystkie forumowe futrzaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królbąbelek
miaaauuu..... miaaaaaaaaaaaauuuuu!!!!!!!! MIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podnoszę :) Kota w dalszym ciągu jeździ na zastrzyki :o ale ma objawy zdrowienia: wczoraj pogryzła panią weterynarz :P i bardzo brzydko warczała przy robieniu zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezeli w piatek wet bedzie otwarty ide z moim kocurkie uszka wyczyscic biedakowi bo sie drapie niemiłosiernie i pewnie świerzb :( ze schroniska jeszcze mu zostal a raczej z przed schroniska pewnie a w ogole w czerwcu wyjezdzam na 4 miesiace do USA i musze mojego Szkraba zostawic az na tyle czasu :( Od miesiaca nie karmie juz kota wcale puszkami tylko gotuje mu mieso albo daje surowizne czasami, naczytalam sie o tym swinstwie w whiskasach i az nie moge. Na szczescie pokochal tez suchą Purine z kurczakiem (wczesniej nie znowisl suchej karmy :)) no i niestety ma olbrzymia slabosc do jogurtow owocowych- codziennie wylizuje mi wieczko i kubek jak juz zjem. Jak oralnie to zabrzmialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej Kocie za młodu zdarzyło się zeżreć borówkę z jogurtu :D Biedne Futro, z kim zostanie, jak pojedziesz do USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeżuuu jakie pustki 😭 Nasza sierściucha czuje się chyba lepiej. Jutro ostatni zastrzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szariczka
Witam wszystkich forumowiczów! Właśnie odnalazłam Wasze forum, i spodobała mi się miła atmosfera ;). Jestem byłą hodowczynią MCO i posiadam 2 koty tej rasy oraz 2 dachowce, wśród niech jest moja miłość niebieska szylkretka Szariczka. W tej chwili zajmuję się dokarmainiem kotów bedomnych oraz organizowaniem akcji na rzecz bezdomnych kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam też wyrazić swoją opinie na temat sterylizacji kotów, bo troszkę się na tym temacie o tym mówiło. Jestem za kastracją, ponieważ uważam że jeśli ktoś chce miec małego kociaka, niech przygarnie kota zze schroniska lub kupi w hodowli, bo mnożenie kotów w domu na włąsną rękę to zabawa w pseudohodowcę. Po za tym większość ludzi która chce miec \'małego słodkiego kociaczka/szczeniaczka\' bo roku, gdy zwierzak nie jest ;mały i słodki\' wywala go na bruk. Sterylizacja jest podstawą, gdy ktoś chce mieć kota domowego i nie prowadzić hodowli (hodowlę możemy prowadzić tylko wtedy, gdy kot ma rodowód a nasza hodowla posiada licencję hodowlaną) musi go wykastrować. I to wcale nie jest to nienaturalne. Bo to my, ludzie , udomowiliśmy koty, a teraz muszą żyć one w piwnicach , porzucone. Dlatego wszystkie dachowce, domowe i dizczki powinno się kastrować. Pozdrawiam wszystkich miłośnikó kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szariczka - przyznaję absolutną rację!!! Pokaż foty sierściuchów, jeśli możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Dawno tu nie zaglądałam. Nie wiecie gdzie można kupić takie grube rury tekturowe?Chciałam sama zrobić drzewko dla futra, tylko tak się zastanawiam, czy to przypadkiem nie porywanie się z motyka na słońce;) a to świeże fotki mojego sierściucha:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da4232935ebf5556.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b8ee6c2d193244b.html pozdrawiam właścicieli i smyram wszystkie miziaste ogonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×