Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miomziom

silikonowy stanik UN BRA...

Polecane posty

Gość miomziom

.... czy któraś ma i używa ?? bo ja mamzamiar go kupic, ale wszędzie piszą ze rozmiarówka jest lekko zanizona, więc jaki tu rozmiar wybrac ?? zawsze większy od tego co nosimy czy niekoniecznie ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosiłam ten stanik jeden dzień, niestety w rozmiarach nie pomogę, ale to jest cudo. I całkiem o tym zapomniałam, a miałam go sobie kupić... Chyba pobiegnę dzis do sklepu:))) Sa świetne, nieźle wyglada w nich biust. I wreszcie jest to alternatywa do bardotek. Nie lubie widoku ramiączek od sukienki i ramiaczek biustonosza wystajacych spod nich! Ohyda, ale bardzo często spotykana. Pozdrawiam i zyczę powodzenia w poszukiwaniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to naprawdę działa?Tzn. nie spada ani nie ześlizguje się?Kupiłabym ale boję się ,że się nie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Gdzie we Wrocławiu można kupić ten stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Nikt nie wie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w sklepach niew idziałąm
ale są na allegro, po jakieś 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Ale to na pewno oryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos tych staników. Zaczęąłm ostatnio z koleżanką rozmowe o nim i wiecie co? Żeby Was przekonac, że one działaja to powiem, że załozyła go na własny ślub i wesele. Nie jest \"biusciasta\", a on naprawde świetnie formuje biust. I na pewno nie spadnie- w końcu tańczyła w nim całą noc. Wiem tylko, że trzeba go zakładac na czystą, umytą skórę, nie smarowana żadnym balsamem.. W Warszawie wiem gdzie go kupić, ale poza? Nie za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Ja ostatnio oglądałam program o tych stanikach i byłam w szoku, bo potrafi on zdziałać cuda. A czy orientujesz się w jakiej cenie można je kupić w Warszawie? bo nie chce mi sie wierzyć, że tylko 20 zł (jak na Allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
no ja wlsanie stanik ten zakupilam na allegro :) powinien mi dojsc jutro albo pojutrze kupilam go mysląc o slubie:) zobaczymy jak się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
dagmarka-----> bardzo proszę daj znać co i jak z tym stanikiem jak już będziesz go miała w ręku, a raczej na biuściku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
oki :) zaloze go jeszcze w tym tygodniu ( bo ide na mierzenie sukienek :) ) wiec napewno zdam relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie jakiś link na taki stanik, aby oblukać jak to wygląda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem ciekawa jak on w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro chce sobie taki stanik kupic za okolo 20 zeta...i w zwiazku z tym mam pytanie: czy pasuje on pod gorset?? ale taki bielizniany gorset:P ale nie z zadnej koronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
To nie jest ten stanik na tych dwóch powyższych linkach, o który mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pisałam o tym własnie z ostatniego linku A do tych co mówią, że niewygodny mam pytanie. A nosiłyscie? Bo ja tak i wiem, że sie wcale nie czuje. Silikon pod wpływem ciepła nagrzewa siie i przylega do ciała. Jest super wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Ale te wkładki silikonowe powinno się wkładac do biustonosza. Coś jak w push-upach, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Aha! i słyszałam, że ten stanik jest tak wygodny, że w ogóle nie czuć iż ma się go na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkładki nie wiem, ale biustonosz zakłada sie na gołe ciało i od razu sukienkę, albo haleczkę itp. Wygodny jest potwierdzam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Oglądałam ostatnio program o tych stanikach i te staniki wyglądały jak zupełnie przeciętne biustonosze, ale właśnie w miejscach wkładek (jak w pus-upach) miały być wypełnienia silikonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o takie coś
Anusianiusi --> ale czy w tym skora moze oddychać ? jak np. jest te + 20 - pare stopni ? w lecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
no wlasnie mi staniczek doszedl :) jeszcze nie testowalam, ale narazie go oglądam i musze stweirdzic ze jest milusi w dotyku, jak skórka :) tylko się martwie czy te zapięcie mi sie nie rozwali pośrodku, czy ktoras z was przeskakala w nim całą noc i zapięcie się nie rozerwało ?? bo mnie to martwi :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o takie coś
Dagmarko najwyżej poślecie kasetę do " Śmiechu warte " i wygracie sobie samochód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o takie coś
albo chłodziarko-zamrażarkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa....
Przymierz go wcześniej i wtedy będziesz miała pewność czy jest "pewny" ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×