Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miomziom

silikonowy stanik UN BRA...

Polecane posty

Gość Catgirl
Kupiłam kiedyś taki stanik i miałam wrażenie, że się od dołu nie trzyma. Pot powstający na skórze sprawiał, ze silikon się nie trzymał. Zgubiłam gdzieś tamten stanik, więc chcę kupić nowy, zastanawiam się, czy gdybym zrobiła w nim mini dziurki igłą, to czy to nie pomogłoby skórze lepiej oddychać. Kupowałam na allegro w rozmiarze B, nosząc wtedy staniki 75A, teraz po oświeceniu noszę 60D, ale biust mam ten sam, więc ichnie "B" powinno być dobre. Ten stanik nie wymodeluje biustu, ale dzięki klipsowi pośrodku ściągnie piersi bardziej do siebie, nie da im uciec pod pachy, co w moim przypadku równa się biust albo płaska deska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofinia
ja kupilam ten stanik ale nie jestem zadowolona, odkleja sie, nie wiem czy ja go jakos zle zakladam czy co :( szkoda , bo bylby przydatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to rozwiązanie tylko na wyjątkowe sytuacje, bo w gruncie rzeczy jest strasznie nie wygodny i dziwnie się w nim czuję. ale bywa że nie ma innego wyjścia ;) rozmiarówka faktycznie jest zaniżona, następnym razem kupię większy, bo obecny już mi się zniszczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka
Ja dzis dostalam Free bra z allegro (12zł za calosc z przesylka) I jestem mile zaskoczona. Mam rozmiar małe C wiec zamowilam D. Fakt miseczki wydaja sie mniejsze niz normalne D, ale w instrukcji pisze, ze stanik nie bedzie pokrywal calej piersi jak normalny. Zalozylam go odpowiednio po 3 podejsciu, staralam sie jak najdalej zaczac (w sensie jak najblizej boku) zeby uzyskac ladny rowek miedzy piersiami i udalo sie. Stanik sie trzyma i wszystko jest ok:) Na weselne zabawy jak znalazl:) Do dziewczyn ktorym stanik splaszcza biust- tez uzyskalam taki efekt gdy za nisko go przykleilam za pierwszy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best bra ma racje
zniszczycie sobie cycki silikonowym badzieiwem a ta od powiększania niech spierdala , znam przypadek co babka zmarła od powiększenia biustu :P lepiej dobrac własciwy rozmiar biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka1976
Miałam kiedyś silikonowy stanik, ale niestety zupełnie się u mnie nie sprawdził :( Zsuwał się i przez to biust nieładnie wyglądał. Niedawno kupiłam sobie coś takiego, takie plastry podtrzymujące biust http://skleperotyczny.eu/ozdoby-i-akcesoria/9-3-invisible-bras-4024144220069.html i o dziwo są świetne. Trzymają się na biuście doskonale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×