Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karambija

jakie znacie bardzo dolujace, depresyjne piosenki?

Polecane posty

Ja polecam zespół - Nagły atak spawacza mają takie 2 dołujące piosenki o faceci który popełnił samobójstwo :(:( ale nie pamiętam tytułu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojcowizna
Black Hole Sun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxeeee
Archive - kawałek "Again" zreszra cała płyta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam jeszcze wspomnieć o Tori Amos - cudowne, przejmujace, smutne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslowitz \"Długość dźwięku samotności\", \"My\", \"Chciałbym umrzeć z miłości\", Tomasz Żółtko \"Nastroje\" Grzegorz Markowski \" Gdy pojawilas się\" Perfect \" Niepokonani\", \"Nieme kino\" Kasia Kowalska \" Kto Może Mi To Dać\" Enigma \"Gravity Of Love\" Laura Pausini \"LaSolitudine\" Te mnie zawsze rozwalają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze: Mad World - Michael Andrews feat. Gary Jules Black - Pearl Jam In Your Room - Depeche Mode Portishead - Roads Portishead - Undenied Evanescence - Hello i My Immortal Moby - Why does my heart Andain - You once told me Muse - Sing for absolution Smashing Pumpkins - cala plyta Adore Billie Meyers - Kiss the rain Craig Armstrong - This love Guns n\' Roses - November rain Jewell - Hands (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia i..
popieram dół0 Joy Division: Unknown Pleasures i Closer. wysłuchać i się normalnie pochlastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
Lorri Peri - Up Against The Wind :( (to z Desperatek, jesli wiecie o czym mowie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zju
ja proponuje wszelkie utwory Chuck'a Mangione, a zwłaszcza: - "Lullabye" - "B'bye" - "Consuelo's love theme" tak... to jest to.... nic tylko sie dołowac.... ech ale ardzo piękne melodie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati xD
HIM-join me in death

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśa
Metallica - Nothing else matters Cindy Lauper - True Coloures Hot Action Cop - Why Judy Jason Wade - You Belong To Me Scorpions - Send Me An Angel Brian Adams - Please Forgive Me I to byłoby chyba na tyle. Ale wciąż poszukuję więcej takich smutasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśa
Cindy Lauper - True Colours sorki za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_NieJestemIdealna_93
verba 6 grudnia - mlode wilki 5 d-bomb - koniec(3) evanescence - bring me to life iga porada - mały książę róża liryczni mordercy - w twoich ramionach roxette - listen to your heart magda_femme_-_sama polskie - disco polo - boys - chwile dwie tatu - 200kmh in the wronglane(promo) - stars celine dion - because you loved me boys - usłysz wolanie disco polo -toples - to bylo wczoraj (2007) rihanna - a girl like me - unfaithful timbaland - apologize (feat onerepublic) rh+ - po prostu miłość (dj rysiul remix records 2007) Łukasz zagrobelny - nieprawda feel - jak anioła głos rihanna - hate that i love you (ft ne-yo) kelly clarkson - breakaway - because of you polecam tych pare kawałków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ...ostatnio to ja nawet płakałam śpiewając piosenkę lindsay lohan ...tą o ojcu...nie wiem jakoś ostatnio płaczę od byle czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo płakałam też do hello evanesense (czy jak to tam się pisze) jak usłyszałam nie próbuj mnie naprawiać nie jestem zepsuta...oj chyba mam nawrót depresji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna_15
Iga Porada mały książę Poparazzi- Czy zrozumiesz to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukash86
Zdecydowanie hey- mru mru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet princess *
Ja znam bardzo dołującą piosenkę... Naprawdę jest wzruszająca i piękna. Nie musi Wam przypaść do gustu, ale warto jest jej posłuchać.... =( Przesyłam wszystkim zdołowanym Dziewczynom buziaczki :* Trzymajcie się ! :* :* muahhhh SWEET PRINCESS :************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet princess *
Kolejną dołującą piosenką jest piosenka Avril Lavigne - Innocence Avril Lavigne - Miss You Ana Johnsson - We Are Tom Helsen - Sun In Her Eyes To na tyle. Będę przesyłać jeszcze więcej, ale narazie nie mam czasu. Pozdrawiam wszystkie smutne dziewczyny, które są zdołowane..... Buziaki :******************* muahh SWEET PRINCESS :* =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet princess *
Siema! Szukałam ostatnio smutnych piosenek o miłośći ... ... ... ... i znalazłam jedną, ona jest przepiękna... mogę jej słuchać cały czas.... Nie wiem kto ją śpiewa, dlatego podam Wam stronkę na, której ona jest; http://sznupekk.wrzuta.pl/audio/g7bebRgKmQ/brakuje_mi_ciebie Kolejna smutna piosenka to; Blue Cafe- Czas nie będzie czakał To tyle... Papa. Pozdrawiam Wszystkich :*** kissssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chii goth
Polecam^^ Hariasen-N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiD
Saturnus - All Alone - jedna z najbardziej dołujących piosenek jakie znam Draconian - Death Come Near Me - cudo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×