Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matuleńka

peeling z kawy - jak często????????????????

Polecane posty

Gość matuleńka

Witam Jak często stosujecie peeling z kawy? dzisiaj zrobilam go sobie pierwszy raz i jestem zachwycona!!!!! Chcialabym czesciej ale nie wiem czy mozna czesto go stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziśka
ja robię codziennie, uzależnia. Ale ekstra jest nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziśka
fusy z ekspresu łączę z plynem do kąpieli i masuję całe ciało Oszczędnie i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuleńka
morphinko bardzo prosto sie go robi....wez mala paczuszke kawy, wsyp do garczka, zalej goraco woda tak zeby przykrylo kawe, zamieszaj, poczekaj az ostygnie. Potem do tej kawy zaparzonej dolej sobie oliwki dla dzieci, albo zelu pod prysznic, wejdz do wanny lub kabiny, namocz cialko i wmasuj w siebie od stop do glow ta miksture!! Gwarantuje, ze bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuleńka
zdziska efekt jest super!! jeszcze potem wsmarowuje balsam na cellulit z cynamonem i cialko nie do poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuleńka
zdziśka a trzymasz ta kawe na sobie czy masujesz i splukujesz? ja potem jeszcze normalnie sie umylam gabka z zelem bo drobinki kawy nie chcialy sie splukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffff
A biust też sobie nim nacieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuleńka
ja sobie biust natarlam ale troszke delikatniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyc ciekawie brzmi...chetnie to wyprobuje jak znajde wiecej czasu na takie domowe spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuleńka
POLECAM!! Bedziesz zadowolona!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziśka
zamykam się w kabinie, spłukuję wodą, masuję i znów spłukuję, ale w kabinie syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuleńka
Lost Baby no mnie tez ciezko bylo :D ale po splukaniu kawy umylam cialo gąbką (szorstką stroną) z zelem pod prysznic. Brudek lecial niezly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuleńka
zdziśka ja pol lazienki uwaliłam tą kawą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziśka
ja nie dodaję oliwki tylko sam żel, może więc dlatego mikstura łatwo spłukuje się z ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktyczna
pytanko brzmi jak często - wiec odpowiadam - ja stosuje co 2-3 dni i uważam , że to wystarczy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moją papke kawową robię tak:kawa+cynamon+kakao i to wszystko wcieram w ciałko.Nie dość,że cudnie pachnie,świetnie się rozciera,nie chlapie tak jak kawa+żel pod prysznic,to ciało jest jak aksamit.Robię 1-2 razy w tygodniu,bo na codzień używam szorstkich rękawic.Poza tym nie mam kabiny tylko wannę,która wyglada potem strasznie:O Ale peeling jest genialny-polecam!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dzis zrobie
ale jakie dokladnie ma dzialanie taki peeling poza oczyszczeniem skóry , ta kofeina dziala jakos specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze niesamowicie wygładza skórę i pobudza krążenie krwi,przez co działa na cellulit.No i kofeina przyspiesza spalanie tłuszczu (zawiera ją zresztą wiele kosmetyków wyszczuplających i ujędrniających) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dzis zrobie
tzn jak wypije kawe:) zostawiam fusy dodaje do nich zel po drysznic i robie peeling tak zrobie sobie zaraz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie długo po tym pachnie?? I czy ta kawa jakos zabarwia skórę??:) Juz sobie zrobiłam-gotowa do uzycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srawdziłam na sobie: -skóra nie pachnie kawą -nie za barwia się -jest ładnie ujędrniona i pobudzona -super gładka -łazienka-koszmar -będę go robić3-4razy w tygodniu-wystarczająco:) Pozdrowko Dzięki za świetny przepis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa
po co te zbedne pytania nie umiecie zalac kawy z filizance-boshe jakie to wszystko jakies takie ociemniałe mało bystre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggdgggdg
madra sie znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAnittka
Asiorek a cynamon taki z torebeczki dosypujesz i ile tego kakao i w jakim celu?...Kakao cos pomaga czy tylko ładnie pachnie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×