Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana taka jedna

znow nie jestem w ciazy..pouzalajmy sie!

Polecane posty

Gość zalamana taka jedna

Znow nie jestem w ciazy. Jestem tak niesamowicie zdolowana ze nie wiem co ze soba zrobic. Rezygnacja, smutek, rozczarowanie, zal, brak nadzieji..przezywam to co miesiac od dosc dlugiego czasu.. Powstal kiedys bardzo fajny temat o pozytywnym mysleniu- mysle ze jest on bardzo bardzo potrzebny.. ale nie da sie caly czas myslec pozytywnie- jestesmy tylko ludzmi.. Proponuje wpisywac sie tu- kiedy macie ochote sie wyzalic.. a tam kiedy dol troszke minie.. Ja juz poprostu nie widze szans dla siebie.. boze tak mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo niestety
:( Tak mi zle Boje sie ze nigdy nie bede mama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się boję ze bede mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co..
sie kurna nabijasz?? Dziewczyny tu sie nie użalają, tylko dzielą przeżyciami, jak ci to nie pasi, nie wchodź..proste, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo niestety
ze niby kto sie nabija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co..
załamana taka jedna ewidentnie założyła prześmiewczy topik, przecież w okolicy jest drugi pt. "znów jestem w ciązy...poużalajmy sie", dla mnie żenada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana taka jedna
kobieto zejdz ze mnie- dosyc mam problemow i w dupie mam co sobie myslisz..nie bede marnowala resztek energii na klotnie z jakas nawiedzona idiotka.. miej troche taktu i chociaz na tego typu poscie zamknij buzie i ogranicz zlosliwe komentarze:P zalozylam temat bo mi zle- nie podoba sie to spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana taka jedna
a poza tym kobieto jakbys umiala czytac tamten temat powstal po moim- i chyba on jest ironiczny:P porownaj sobie godziny zalozenia topicu zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co..
nie sądzisz, ze tytuł twojego topiku nie pozwla traktować cie poważnie?? i dlaczego mnie wyzywasz? gdyby to, o czym piszesz, było prawdą, to chyba zachwołabyś sie inaczej, nie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×