Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 75 B

Kobiety z biustem 75 B

Polecane posty

Gość przy mniejszym obwodzie misecz
ka jest mniejsza. porównajcie 70B z np. 95B. niby ta sama miseczka, ale różnica jest wieelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię biusty ABCDEF
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię biusty ABCDEF
macie konkurencyjny temat 75 a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię biusty ABCDEF
ale wolę was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Oczywiście, że miseczka jest mniejsza przy mniejszym obwodzie pod biustem. Mój rozmiar 70C ma mniejszą miseczkę niż chociażby 75C i dlatego naprawdę trudno jest znaleźć dobry biustonosz w tym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z
70 B ? mam kupić 65 C ? jest w ogóle taki rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad czym tu się zastanawiać
dzięki za radę dziś sprawdzę to na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenofobia
Mam dokladnie ten sam problem, co kolezanka powyzej. Moj rozmiar to 70B. Myslicie, ze znajde stanik o rozmiarze 65 C??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwe
e tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafka
zgadzam sie z zalozycielka topiku... to prawda ... juz dawno to wyprobowalam...... zreszta sama do tego dposzlam i polecilam kolezance.... i u niej tez sie sprawdzilo..... wszsytko zalezy od fasonu biustonosza..... 70C o wiele ladniej uklada sie i eksponuje (ze tak sie wyraze) moj biust..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnooooo
to swieta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 C
No i co kobietki??Jak tam??Sprawdziła się ta teoria w waszym przsypadku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 C
widzę że jest tu sporo dziewczyn ktore to potwiedziły-czyli wychodzi na to że sprawdza się to u wiekszej ilości kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 C
a wlasnie ze nie to samo! jak by bylo to samo to nie widzialabym az takiej roznicy...i nie polecalabym Wam zebyscie spróbowały przymierzyć wlasnie rozmiar 70 c. Przy 75 b nie bylam tak zadowolona jak teraz przy 70c -jak dla mnie to widze duza roznice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 C
Wczesniej nie slyszalam nic na ten temat i zawsze prosilam o rozmiar 75 B.Dopiero rada gorseciarki mnie zainteresowala i naprawdę nie sadziłam że może być taka róznica... A przypuszczam ze jest tu wiele takich kobiet co o tym nie slyszaly tak ja ja jeszcze niedawno i dlatego chcialam sie z nimi podzielic ta dobrą radą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 C
myysia jest to jakby odpowiednik ale zapewniam cie ze nie jest to to samo!!!Przecież nie przezywalabym az tak bardzo gdyby tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 C
w sklepach przewazaja biustonosze 75 b bo pewnie malo ktora sie orientuje w tym ze rozmiar 70 c moglby byc lepszy... A ja nigdy bym nie pomyslala ze to mozliwe bo miseczka c w przypadku wiekszego obdowu jest duża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75bbbbbbbb
tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała prośba
A jak sobie zmierzyć rozmiar biustu? Boja zawsze kupuje własnie 75B, ale czasem mi nie lezy i nie wiem jaki faktycznie mam rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham was biusciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmm
no tak - ale za jakis czas jak bedziesz miała rozmiar 70C to zaczniesz zmieniac go na 65D ? Wszystko zależy od tego czy wczesniej dobrze dobrałysmy rozmiar i nie u każdej z nas ta zasada sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość kobiet nosi źle dobrane staniki. Przeważnie własnie za luźne w obwodzie. Radzę poeksperymentować z rozmiarami, pomierzyć w slepach naprawdę różne. Mnie pomogła dobrać rozmiar gorseciarka ze znanej angielskiej firmy. Zamiast sławetnego 75C ( większość Polek uważa że mają 75B lub 75C) noszę teraz 65E ( z firmy Freya). Wiadomo, że producenci mają róże rozmiarówki, ale warto spróbować.... Zapraszam do poczytania: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=30489571&v=2&s=0 oraz poradnik w obrazkach: http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 75 D i co mam kupowac na zamówienie 70 E ? nie mam na to kasy zawsze kupuje 75 D jak mam taki to mam taki - :) i jest spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 70C jest wcale niełatwo kupić... więc niestety ale \'zadawalam się\' biustonoszem 75B i nieustannie poluję na 70C!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kiedys miłe Panie jak miałam 75 C wcisnęly mi na mój śluub cywilny stanik za 80 zł 70 C i teraz leży byłam w nim raz - moge ci go odsprzedać jak chcesz - ale nie polecam kupować za małego pod biustem tzn jak masz 75 kup te 75 a nie ktoś ci coś wciśnie co potem ci jest nadal za małe i niepotrzebne ;) mój mail ewaa19@o2.pl - odezwij się w sprawie tego staniczka :) mi jest za mały naserio ma 70 C a ja mam teraz 75 D ( po tabletkach antykoncepcyjnych ;) ) pozdrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz...
Wazny jest nie tylko rozmiar, ale takze rodzaj stanika. Ja np. nie moge nosic tzw. stanikow Push-up, tylko te normalne z drutem. Mam rozmiar 70 B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO boochmenka
nie wiem jakim cudem mogłaś nosić wcześniej stanik z rozmiarem 75 pod biustem, a teraz 65 pod biustem?????? przecież to niemozliwe bo to aż 10cm w obwodzie i spadłby z Ciebie na 100%:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×